BA II. Je tu niekto z tejto časti mesta?

aktak
26. jún 2006

Ruzinov, Trnavka, Prievoz, Mileticka... a dalej neviem ale to nevadi 😀 urcite sa nas tu dost nazbiera 😎

tinni
18. mar 2007

caute maminy, to tu ziadna nie je z Ruzinova??????????? 😨 ahoj mirko06, ja byvam pri Strkovci a ty? 🙂

arabeska
18. mar 2007

cau tinni aj ja som z ruzinova a byvam pri st arene 😅

tinni
18. mar 2007

ahoj arabeska, ja byvam pri mileticke 🙂 ty uz asi nechodis kocikovat, ze?

arabeska
18. mar 2007

nie nexodim kocikovat 😀 ale od septembra zase budem 😉

mirko06
19. mar 2007

tinny: ja byvam pri jadrane, ale na strkovec chodim kocikovat skoro kazdy den, tak sa tam mozno uvidime 🙂
chodi tam velmi vela bab s kocikmi, ale na diskusiu skoro ziadna ☹

mirko06
22. mar 2007

ahojte, neboli ste dnes niektora na mu, pre prispevok pre novorodencov?

lucka.m
23. mar 2007

Nájde sa tu nejaka mamina z Biskupic, ktora by mi vedela poradit, kde by som nasla nejakeho detskeho lekara pre babetko? 🙂

jajasa
1. apr 2007

Ahojte
Som z Dolnych Honov,neprida sa niekto na kocikovanie???
Lucka mi chodime k Dr. Kostalovej na Bebravskej, je celkom fajn.

pipi1211
1. apr 2007

ahoj jajasa... ja som tiez z dolnych honov 😀 no este nekocikujem 😅 🙂 az o dva mesiace 🙂 vlastene teoreticky zacnem kocikovat az tak o tri mesiace 😀

sweetberry
18. apr 2007

ahojte potrebovala by som velmi surne najst nejakeho lekara v ruzinove ba2
poradte mi prosim
mala ma horucky a nie sme odtialto
dakujem ak

aktak
autor
18. apr 2007

sweet my chodime k doktorke Dančovej na Bulharskej 3, take male zdravotne stredisko na Trnavke kusok od Baumaxu, aj teraz ordinuje, my ideme o 2 hodky do poradne, mas sa tam ako dostat?

sweetberry
18. apr 2007

a ake to tam je
myslis ze nas bez problemu vezme?
vobec teraz neviem kde to je nepoznam to
do kedy ordinuje?

tweety22
2. máj 2007

sweetberry, my chodime s malym tiez k doktorke Dancovej v Trnavke a ja som celkom spokojna, je mila, super je , ze tam nikdy necakame a hned nas zoberie ked prideme, aj sestricka je fajn, takze podla mna to vyskusaj... (teda ak si uz niekoho medzitym nenasla)...

inak baby z Trnavky, neprida sa niekto na kocikovanie???

mirko06
2. máj 2007

tweety22: no my sice nie sme z trnavky, ale zajtra sa tam chystam do cukrarne malemu objednat tortu na prve narodky, mozno sa uvidime 🙂

grmitko
2. máj 2007

lucka.m ja chodim s malymi k doktorke Pisnej na Lotyssku, je super, som velmi spokojna. 🙂
Inak ja som tiez aj z Ruzinova ja z Dolnych honov. Teraz som vacsinou na Dolnych, tam chodim kocikovat, tak ak ma niekto zaujem rada sa pridam. 🙂

tweety22
2. máj 2007

mirko, my tu mame daku dobru cukraren??? hod IP 🙂

tinni
2. máj 2007

ahoj tweety, a kde na Trnavke chodis kocikovat? 🙂

mirko06
2. máj 2007

tweety22: kuk ip 🙂
tinni: a nie si ty zo strkovca? lebo to mas na trnavku dost daleko. teda relativne...

tinni
2. máj 2007

no ja som zo Strkovca, ty ma poznas? 😉 ale na Trnavke byvaju svokrovci a chodim aj tam kocikovat...

aruska
2. máj 2007

ahojte ako??? 😒

mirko06
2. máj 2007

nepoznam, len si to pisala 🙂
ja poznam z okolia strkovca vela mamiciek, teda poznam z internetu, ale ked som sa niektorej prihovorila, tak som nemala nejaky uspech 😢
a to csetky piseme, ked ma uvidite, prihovorte sa 🙂
ja tu partacku nemam, su tu vacsinou dochodcoviav nasom okoli 🙂

tweety22
2. máj 2007

ja chodim z trnavky kocikovat do ruzinova, chodim aj vela na strkovec, kedze v trnavke sa kocikovat poriadne neda, su tu same rodinne domy, odvsadial vyskakuju a brechaju psy, uzke ulicky, same odparkovane afta... no nic moc 🙂

mirko, dik 😎

ja tiez na strkovci stretavam vela mamiciek ale neprihovaram sa, mi to pride take divne 😀 ale rada by som zasla uz s niekym kocikovat 😲

mirko06
2. máj 2007

ak smiem byt taka smela, videla som v tvojom albume fotku zo zvolena... ty si odtial, alebo tam mas nejaku rodinu?
no ja ta chapem, ze samej sa ti mozno nechce kocikovat, ja tiez mam skusenost, ze ked idem sama, tak to nie jetaka zabava, predsa, ked je viac ludi, tak aj cas rychlejsie prejde 🙂
a my chodime na dlhe prechadzky, skusam nove trasy, lebo ma nebavi chodit po tych istych miestach. tak zajtra pojdem na tu trnavku

tweety22
2. máj 2007

mirko, ja som rodena zvolencanka ale byvame uz dlhsie v BA a uplne komplet celu rodinku mam vo Zvolene takze tam chodime casto 🙂

mirko06
2. máj 2007

ja som tiez rodena zvolencanka a tiez tam mam celu rodinu 😲
a mozno sme sa aj videli na namesti, lebo tiez sme tam kazdu chvilku, hlavne teraz, ked je na svete maly. nasi byvaju kusok od namestia, takze sa tam chodime prechadzat a je tam stale neuuuurekom mamiciek s kocikmi 🙂
no pozri, ako sa dve zvolencanky stretli v ruzinove 🙂

mirko06
2. máj 2007

a aj som vo zvolene rodila...

tweety22
2. máj 2007

mirko, no to je haluz, xixi, my sme tiez na namesti vo zv. stale pretoze nasi byvaju pri 1.a 3. ZS tak je to blizucko a tiez som minule skonstatovala, ze na tom zvolenskom namesti je vzdy tolko ludi, ci vikend ci prac. den, stale kopec mladych, starych, mamiciek, deti... no super, ved mozno sa tam uvidime... inak bola si spokojna vo zvolene v porodnici? ja som zvazovala ci tam pojdem rodit a teraz lutujem, som rodila v ruzinove a po skusenostiach tam uz radsej ani nepojdem 🙂

mirko06
2. máj 2007

ja odpadnem, este napis, ze si chodila na 3. zakladnu skolu a zistime, ze sme spoluziacky🙂 nasi byvaju oproti rest. "za murami"
a v porodnici som bola velmi spokojna, ked budem mat druhe babo, tiez tam chcem rodit 🙂

tweety22
3. máj 2007

mirko, ano chodila som na 3.ZS, triedny mi bol Janosik 😀 xi xi

mirko06
3. máj 2007

ale asi sme uplne ina vekova kategoria, lebo takeho ucitela si ja nepamatam 😉 ja som koncila zakladnu skolu v 1989
aj tak je to sranda 🙂