BA II. Je tu niekto z tejto časti mesta?

aktak
26. jún 2006

Ruzinov, Trnavka, Prievoz, Mileticka... a dalej neviem ale to nevadi 😀 urcite sa nas tu dost nazbiera 😎

petaba
15. júl 2007

pipi ja som byvala korytnickej a tam mam rodičov, keď budeš chcieť môžeme sa stretnúť niekedy aj tam

pipi1211
15. júl 2007

no jasne ja tu totiz skoro nikoho nepoznam... lebo tu byvame rok a pol 😒

petaba
15. júl 2007

ja som tam bývala vyše 15 rokov, na akej ulici bývas?

pipi1211
15. júl 2007

na cilizskej... presne ako je konecna. Ja tu mam asi tri kamaratky a vsetkych ostatnych znamych mam na posni 😒

petaba
15. júl 2007

ja idem vo stvrtok k lekarke na ucitelsku tak sa mozme stretnut ked vam bude lepsie, co ty na to?

pipi1211
15. júl 2007

no jasne tak vo stvrtok sa vidime 😀 snad budeme ok 😒 a kde si rodila? 🙂

petaba
15. júl 2007

na antolskej u doktora Havaldu, bol perfektný a ty?

pipi1211
15. júl 2007

ja tiez na antolskej no u Dubcakovej tiez bola perfektna 😀 😀 😀

petaba
15. júl 2007

a bola si uz na prehliadke po sestonedeli?
kde mas gynekologa?

pipi1211
15. júl 2007

nie nebola som... chodim do prosanusu a tam mali volno az 23.7. takze o tyzden ma to caka a ty si uz bola?

petaba
15. júl 2007

nie lebo moj lekar je na dovolenke, takze zajtra mu mam volat aby som si dohodla termin
pipi mne nefunguje to vyhladavanie, neviem najst tu tabulku, prosim porad

pipi1211
15. júl 2007

https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu... tam to je aj s fotkami 😀
no ja som zvedava strasne co mi dr povie a hned jej chcem povedat ze chcem antikoncepciu bo dalsie babo teraz neprichadza do uvahy 😠 😅

petaba
15. júl 2007

dakujem, dekujem, dakujem ...
ja som tiez nad tym uvazovala, lebo ja som bola dost zvyknuta, ze si nemusim davat pozor.
a uz ste mali sex?
my este pre istotu nie kym ma lekar nepozrie. 😒

pipi1211
15. júl 2007

ja uz som to nevydrzala 😅 😅 😅 😀 😀 😀 😀 najprv to bolo take divne ale potom to fakt stalo za to 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

petaba
15. júl 2007

ja uz snad tento tyzden nieco podniknem, bola si z malou aj u lekarky?

petaba
15. júl 2007

pipi ako si urobila fotky z 3D-cka? my sme tam tiez boli v 20tt ale nas nie tak dobre vidiet, vy to mate super!

petaba
15. júl 2007

musim sa ist chystat, ideme na prechadzku, vecer som naspat. papa 😢

pipi1211
15. júl 2007

malinka sa mi zobudila a konecene sa dnes trosku usmievala tak sme sa trosicka jasili 😀 😀 😀 😀
no ja chodim s malou k dr tam ako je posta (Ciernovodska myslim 😅 ) a je uplne zlatunka 😀 boli sme v pondelok a mala vazi 43oog 😀
tie 3D fotky mam z videa 🙂 to som si doma zostrihala 😀

sweetberry
16. júl 2007

ajojte dobre ranko 😵

julliaa
16. júl 2007

ahojte maminy. dnes mi akosi pomaly načitava forum. Idem drobcov uloziť spať, hádam pospia v takomto teple.
sweet- airobic vo fiate sa cviči stvrtky o 18 a nedelu o 10 hod.
tak nič moc...pozrela som v kocke, tam je bodyforming utorky 18.45 (tusim) a piatky 19 hod.

takze zajtra chcem ist pozrieť. nepridás sa ??

sweetberry
16. júl 2007

julliaa a kde to je?presne? 😅

a kedy by ti to najviac vyhovovalo?ja by som ten stvrtok aj mohla ale zase ty asi nie tak neviem co s tym vymyslime
neskorsi cas mi uz nevyhovuje mozno este ten piatrok o 19tej keby som malu skorsie ulozila

tak ako sa dohodneme?kde presne byvate?by sme dali stretko ja chodim do prace ale tento tyzden som doma cely aj s malinkou

julliaa
17. júl 2007

sweet - ja idem dnes o 18,45 do kocky - to je tam kde je jednota, dole je drogeria, obuv...a este obchody...taká jednoposchodová budova, určite vies.

mohli by sme sa stretnúť tam, alebo u nás pri fontáne - ides okolo nej, pravdepodobne...ked bývas kde je manfield, prejdes cez cestu...a tade sa tam dostanes.
a stvrtok sa mozno tiez dostanem (snad muž dojde v normal. čase z roboty) to je zas vo fiate.
Ak sa ti teda nepodarí dnes....dohodneme sa potom na ten stvrtok al. piatok...dufam, že sa bude dať obom.

tak dovolenkujes teda 🙂 chodíte sa niekam s malou kúpať ? ja som stále len tu v okolí, sama s dvoma drobcami si netrúfam na kupko...tak len tu sa motáme. Ráno a zas navečer...ked už nie je také horko.

sweetberry
17. júl 2007

a kde vlastne byvas julinka?
no neskoro som precitala spravu od teba mrzol mi aj dnes konik 😒
taka ko bola si tam snad sa nejako dohodneme

silvikaa
18. júl 2007

Ahojte tehulky, maminky,
rada by som vas poprosila o info. Som z Nr, ale zvazujem porod v ruzinovskej nemocnici u doktora Orosa. Mate nejake skusenosti a cenne rady? Vopred dakujem a praje krasny den 🙂

julliaa
18. júl 2007

sweet - tak bola som včera v tej kocke...bolo to super 🙂 cvicili sme 4 zeny...takze v pohodke. aj ventilátor bol zapnutý takze teplo neprislo také horzné. len satne sú malé a tá cena - 80 sk oproti fiatu je to dosť skoro raz tolko.

vo stvrtok teda pôjdes do fiatu ? tam je to o 18 hod. Daj mi vedieť...ja zvazujem ze sa pôjdeme kúpať, ale chcela by som to tam skúsiť...tak ak by si sla, mohli sme ist spolu.
a bývam pri reme. 😉

silvikaa-ja som rodila druhé dieťa v ruzinove. bola som spokojná. Dr. orosa nepoznám, tak sa vyjadriť neviem. Hlavne zálezi na prístupe lekárov a sestričiek ako takých...niekedy je smena nie prílis vlúdna, no druhá je priatelská a milá. je to v ludoch ako sa vraví.

sweetberry
18. júl 2007

julinka my sa chystame na zlate vo stvrtok ale tak do 16tej potm ak by som sla na tu siestu tak dokedy to trva este musim malu potom ulozit do hajan ked pridem
a kde je ten fiat 😅 ja sa tu absolutne nevyznam ale kocka viem kde je 😀
a rema je kde 😅 sorry no

julliaa
18. júl 2007

sweet - kocka je inde ako fiat...ty teda bývas pri manfilde?
fiat je pri hlavnej ceste...je to aj restavrácia zaroven..napís mi ulicu, ti vysvetlím ako sa tam dostanes. dúfam že to nemás daleko.

a kúpať sme sa chceli ist do ivanky, ale my práveze az po 16 ...sakra...teraz neviem či cvičiť či čo :(
ten čas by ti aj vyhovoval...by si malú potom mohla uloziť...sakra...rozmýšlam kedy, čo ako....

sweetberry
18. júl 2007

ano v podstate ta ulica tomasikova ako je tatra banka vies?

julliaa
18. júl 2007

sweet- no tusim viem (hehe, ale sa vyznáme čo 🙂 )

hodím ti link na tej fiat...
http://www.relaxovat.sk/bratislava/Zariadenie_1...

po hlavnej rovno...akurát ze vchod je z ulice mlynské luhy...boze, dufam, že sa dohodneme a trafime 🙂

sweetberry
18. júl 2007

prechadzame z temy do temy 😀
😅 😅 idem studovat link