BA II. Je tu niekto z tejto časti mesta?

aktak
26. jún 2006

Ruzinov, Trnavka, Prievoz, Mileticka... a dalej neviem ale to nevadi 😀 urcite sa nas tu dost nazbiera 😎

mirko06
7. jan 2007

tak ti aktak gratulujem, na stretku som pocula, ze ste sa spoznali so zuz11, vidis, aky je ten svet maly. kontakt ti posielam do IP.
co sa tyka starostu, tak zatial neviem, dufam, ze sa nejake veci daju do poriadku, uvidime, inak je to ing.drozd, zo smer-u, mal take uzasne rodinne bilboardy, kde bol s celou rodinou, takych milujem 🙂

aktak
autor
7. jan 2007

ano poznam sa so zuz uz osobne stretli sme sa este cez leto a potom v porodnici 😎
musim makat na tie debilne obhajoby tak sa moc nemozem rozpisovat, tesim sa ked budem mat po, papa a pekny zvysok vikendu 😉

mirko06
11. jan 2007

bola som na tom MU kvoli tomu prispevku, tak si predstavte, ze nam normalne pride pozvanka na oficialne predanie toho prispevku a udajne tam bude okolo 70 az 90 deti 🙂 som zvedava, uz satesim, co bude robit maly...

tonicka
30. jan 2007

Ahojte. Kočikujete niekto vo vrakuni, v pod. biskupiciach na dolných honoch? radi sa pridame? 😀 😀

veronice
5. feb 2007

ahoj tonicka 🙂
nam tu pod oknami (vrakuna) "beha" vela mamiciek, dokonca aj jednu s dvojickami vidavam 🙂

a ak sa mi cez leto ozve nejaka mamicka z vrakune (na opatrovanie...) tak aj ja budem 😵 ale to je este daleko 🙂

inak aktak, ked chodievam zo skoly tak obcas vidim teba alebo manzela s kocikom pri strkovci 🙂 svet je maly 🙂

danii
8. feb 2007

veronice a mna si nevidela?! 😕 😀

no tak my uz mame za sebou nejake tie prechadzky po blizsom aj sirsom okoli.... dokonca par krat aj kuchajdu!!! a tak som pistala prednedavnom ze ako je to daleko.... 😀 😀 ale bolo krasne pocasie, tak sme isli. bolo super! 🙂 😎

veronice
9. feb 2007

danii, no a vies ze mozno aj hej?😉 Teda pokial mas take vlasy ako na fotke, ciernu bundu a tmavy kocik tak si to pravdepodobne bola ty....ci nie? 🙂 Tie si bola zhliadnuta pri strkovci 😀 😵

danii
9. feb 2007

veronice 😀 vlasy platia, cierna bunda nie ani tmavy kocik nie..... 😀 hmm, skoda

veronice
9. feb 2007

nevadiiiii, sak jaaaa si ta raz naaaaajdem 😉 😀 😀 😀

danii
9. feb 2007

to budem radaaaaaaaaa 😉 🙂 ale potom sa mi prihovor 😉

veronice
9. feb 2007

oki, vykonam 😉 (teda ak ta prave neuvidim z elektricky....to by sa mi tazko prihovaralo 😀 😵 )
a keby si si este hodila nejaku fotecku s kocikom do albumu, tak by to bolo uuuuplne ze super 🙂 (alebo ju tam uz mas?)

aktak
autor
9. feb 2007

veronice vazne si nas videla? to je sranda 😀

veronice
10. feb 2007

no jasne! 🙂 Manzel taky vyssi s okuliarmi, kocik zeleno-sedy ci aky a s troma kolieskami 🙂 Ja si na vas vzdy tak spomeniem ked chodim zo skoly okolo strkovca´ci vas tam nezazriem 🙂

A aj na nemocku vzdy pozeram bo to je take moje prechodne bydlisko 😀 😀 😀
Sa mi zapacilo na trinastom 😝 😀

danii
10. feb 2007

veronice, nie fotecku nemam 😉
a preco na 13? 😕

pipi1211
10. feb 2007

ahojte babulky som tu na vas akurat natrafila ja som z vrakune 🙂

danii
10. feb 2007

vitaj pipi! 😉 🙂

pipi1211
10. feb 2007

ako tak pozeram vy tu uz mate vsetky deticky,ze?

danii
10. feb 2007

ale nie, neboj. vsetky nie..... napr. veronice nema 😉 🙂

pipi1211
10. feb 2007

no nam sa to pomaly uz priblizuje a za chvilku mame babatko na svete aj my 🙂

veronice
11. feb 2007

veru tak pipi, ja som sice tiez z vrakune ale babatko este nechystam 🙂

danii, na 13. je 1. ortopedicka klinika ktoru ja navstevujem na moj vkus az moc casto ale tak co mam robit ked si to moje blbe koleno nechce dat povedat 😖 😠 ale to je nadlho a ja sa nechcem zas rozculovat tak idem uz radsej buvat 😵

pekny vecer! 🙂 (ehm...nedelu 😀 )

danii
11. feb 2007

no pezeram ze co tak ponocujes..... 😀

veronice
11. feb 2007

danii, to ja v sobotu vzdy 😀 bo pozeravam super serial Alias (poznas?) no a prasivci prve dve serie davali o 20:00 a tieto dalsie davaju az po polnoci 😠 😠 No a ja som clovek nedockavy co sa tohto serialu tyka tak sa vzdy nejak udrzujem pri zivote aby som to mohla pozerat 😀
No ale dnes nam to nedali (nabuduce pojdu dva za sebou - tesim tesim 😀 ) tak sme sli s mainkou a dvoma susedami do tesca, prisli sme o pol jedenastej a potom ze ideme si kuknut co mame nahrate na nahravacej kazete, to trvalo hodku, potom vecerna hygiena 😵 a potom nejak pred polnocou mi maminka zapla dokument co davaju kazdu sobotu na STV1 - ludske telo, no a vcera to bolo o pocati, vlastne od ovulacie az po porod a bolo to uplne perfektne spracovane! Vsetko zive, teda tej mamicke asi davali tu kameru pravidelne niekam alebo ja neviem, ale proste uplne realne zabery od embrya az potial ako babatko islo von z bruska 🙂 Fakt krasa 🙂 No a to islo nejak do 1:20...potom som prisla do izby a brasko sa este hral 😝 😵 tak si vravim ze idem este pozriet co nove a potom som sla spat 😀 😀 😀

No co ti poviem, uz sa tesim na dalsiu sobotu 😀

A vy sa ako mate? Karolinka je zdravucka? 🙂

pipi1211
11. feb 2007

ahojte babule.... ako vikendujete? ja som stale chora uz 5 den a vobec sa to neulavuje tak zajtra uz zbehnem k doktorke 😒

veronice
11. feb 2007

ahoj pipi 🙂
ja som vcul chripkovala dva tyzdne 😖 Ale uz je dobre, akurat este trochu kaslem ale to uz nejak prezijem a zajtra nabehnem do skoly 🙄

juuuuuuj ale to si mala hned bezat! pre istotu..... aby bola aj princeznicka vporiadku 🙂

idem si ja lahnut bo mrcha mrchata pride si na 36. den a este aj otravuje 😠.....

pekny vecer zelam 🙂

pipi1211
13. feb 2007

ahojte neviete mi poradit kde v ba sa da ict cvicit pre tehotne? ale nieco lacne prosim...

aktak
autor
13. feb 2007

v zora centre, a lacne je relativny pojem, tusim okolo 150 to tam stoji, amju to aj na nete, a baby ti urcite poradia kopu dalsich miest 😉

mirko06
23. feb 2007

a dievcata, nejako sme sa zase odmlcali 🙂
ja ked kocikujem v ruzinove, tak stretavam spustu mamickiek s kocikmi, aj na strkovci aj v okoli jadranu, len na nete nas je nejako malo, oproti inym castiam, mali by sme s tym nieco urobit 😀

tinni
8. mar 2007

caute maminy, je tu niekto z ruzinova?

mirko06
9. mar 2007

ahoj tinni,
vitaj, nejako nam tu ta komunikacia viazne, asi sem chodim uz len ja 🙂
kde v ruzinove byvas a kde chodite na prechadzky?

ivca77
18. mar 2007

ahojte.....je tu nejaka mamina,kt. bude mat babo v septembri? 🙂