BA II. Je tu niekto z tejto časti mesta?

aktak
26. jún 2006

Ruzinov, Trnavka, Prievoz, Mileticka... a dalej neviem ale to nevadi 😀 urcite sa nas tu dost nazbiera 😎

pietra
23. nov 2007

trojmamka - fuha, tak to ma teda zaujalo. Urcite sa potom ozvem 🙂
lindda - a pri kocikovani nestretavas nikoho s podobne starym drobcom? Lebo ja stretavam kocikov a kocikov, niekedy mam pocit, ze by ten cyklochodnik mali premenovat na kocikochodnik 😀

lindda
23. nov 2007

pietra ale ano len same babky 😀 a vacsinou uz deti co chodia ☹

arabeska
23. nov 2007

pietra,no to je skoda.

pietra
23. nov 2007

lindda, tak sa prestahuj ku nam 😀 tu by si mala siroky vyber vsetkych moznych vekovych kategorii. A este by si to mohla rozdelit podla prostredia na kocikovanie, ci pri Dunaji alebo po sidlisku 😉
Kazdy by chcel mat asi to co nema, vy sa stazujete na samotu a mne by prave niekedy celkom bodlo, keby som isla sama

lindda
23. nov 2007

pietra ja by som brala ten dunaj,ale my sme sa sem len pred 4mes nastahovali so stareho mesta,tak si tu smutim ☹

trojmamka
23. nov 2007

pietra kľudne sa ozvi.Veľmi rada Ti poradím.Myslím,že by si bola spokojná

lindda
24. nov 2007

dobre ranecko opat nik 😒

sisa29
24. nov 2007

ahoj aini.ja byvam vo vrakuni nemame to od seba az tak daleko tak ked budes chciet mozme sa dohodnut a ist von alebo si mozme pisat 🙂 🙂 🙂

lindda
24. nov 2007

sisa 😀 😀 😀

aini
24. nov 2007

ahojky, písať si môžme akurát len do môjho pôrodu, lebo doma net nemám, využívam ho v robote, takže potom budem odrezaná od sveta ☹ ale ak budeš chcieť kľudne môžme niekedy ísť von, dáš mi vedieť a stretneme sa. budem rada - ty už máš ale veľkú babu, budúca švagrina má tiež Ninku, bude mať 2 roky a 3r.Zuzku.

sisa29
24. nov 2007

no jasne.rada sa stretavam s novymi maminkami.a kedy mas rodit?uz viete co budete mat? 😉

lindda
24. nov 2007

sisa ty sa mas a ja som tu sama este aj Gabca odisla ☹

sisa29
24. nov 2007

svagrinka neboj sa mozno coskoro budem blizko teba 😉 😉 😉

lindda
25. nov 2007

to dufam, lebo uz mam depku s tej samoty 😀 😀 😀

sisa29
25. nov 2007

dobre ranko.co mam povedat ja.sice sa navstevujeme zo susedkou ale teraz sa niak odmlcala.pozdravujeme. 😉 😉 😉

lindda
26. nov 2007

no aspom obcas svagrinka 🙂 ale uz sa gabca stahuje tak aspom ona tu bude huraa

sisa29
26. nov 2007

no svagrinka zase sme tu len my dve.no co.ako sa ma moje krsnatko?sice som ho videla pred hodinou ale to nevadi. 🙂 🙂 🙂

lindda
27. nov 2007

sisa caf tu je to ako v septebrovcatach este jedna a sme opat sveta trojka 😀 😀 ninko sa ma ok zobudel ma dnes v noci asi *5x a potom vstaval o 7mej som unavena ako hovado ☹

sisa29
27. nov 2007

ahoj svagrinka.my sme spinkali dneska dobre ale ninka vstavala skoro.dnes sme vstavali o pol osmej 😉 😉 😉

lindda
27. nov 2007

sisa ani nehovor nino o 7mes 😠

sisa29
27. nov 2007

tak svagrinka a sme tu len my dve.neva vystacime si 😉 😉 😉

lindda
27. nov 2007

jasne ved sme s BAII 😅

lindda
28. nov 2007

naj je ze v rubrike USA je ich 6000tisic a ba II nic ☹

sisa29
28. nov 2007

dobre ranko.no asi vsetky baby sa stahuju do USA.asi je tam lepsie nez tu

lindda
28. nov 2007

skapal pes 😒 😒

lindda
29. nov 2007

ranecko sisa ako este chora?

sisa29
29. nov 2007

ahoj lindda.uz mi je lepsie.trosku horsie som dnes spala.vsetko ma bolelo 😖 😖 😖

lindda
29. nov 2007

asi nejaka chripka dufam,ze ta to rychlo prejde 😉

sisa29
30. nov 2007

ahojki.lindda vsimas ze sme tu len mi dve?pocuj nezalozime si vlastnu rodinnu temu? 😀 😀 😀 bozkavame ninuska valentinka

pietra
1. dec 2007

ahojte 🙂
ja ze ako to tu ozilo a ona je to len snaha o ozivenie 😉 Tak sisa a lindda, uz nie ste dve, uz sme tri 🙂