BA II. Je tu niekto z tejto časti mesta?

aktak
26. jún 2006

Ruzinov, Trnavka, Prievoz, Mileticka... a dalej neviem ale to nevadi 😀 urcite sa nas tu dost nazbiera 😎

chruminka
10. sep 2008

pietra dakujem velmi pekne ale uz netreba ,chalan dnes zomrel ☹ ,ale dakujem za pomoc

pietra
10. sep 2008

chruminka, to mi je velmi luto ☹

pietra
4. okt 2008

fuuha, zas mesiac nic? ☹

co myslite, od akeho veku deti bavi divadielko, ci uz babkove alebo aj so zivymi hercami? A robi sa take nieco v Ruzinove?

claudinka
9. okt 2008

danu ten kozny znie "super" 😀 😀 a do tej kniznice sa chystam, len teraz casu vela neni na citanie..

tenisove kurty viem kde su, minule som okolo kocikovala.. ale de tam je kniznica, no pokukam, ked pojdem nabuduce okolo..

chruminka uprimnu sustrast ☹ ☹

pietra divadlo babkove je v starom meste.. ako mala som tam chodievala, o inom neviem

pietra
9. okt 2008

jeeej, on sem niekto zabludil 😵

zistila som, ze v ruzinov robi tzv nedelne rozpravkove dopoludnie. Nema s tym niekto skusenost? kde presne sa to kona, kolko je vstupne, .... ?

trojmamka
10. okt 2008

ahóóójky,no tá kožná na Tehelnej sa volá Jana Polakovičová,je fakt dobrá a táto robotka ju baví.A divadielka bývali vždy v Dome kultúry v Ružinove.Keď som bola naposledy ja vstupné bolo 50.- ale už sa to určite zdvihlo.Boli robené krásnym spôsobom,že aj deti sa zapájali a boli tam detičky cca.od roka a divila som sa ako reagovali. 🙂

pietra
10. okt 2008

trojmamka, same dobre spravy 🙂
tak to divadielko pojdeme v nablizsej dobe skusit, ked to bavilo uz tak male deti, snad zaujme aj nasu 🙂

claudinka
16. okt 2008

potom daj vediet, ako si pochodila, kolko bolo vstupne a od kolkych mesiacov tam detuse boli.. 😉

sluniiicko
20. okt 2008

pietra:
neviem odkedy deticky bavi divadielko, no ako som bola kuk ci a kedy su producenti, vsimla som si, ze kazdu nedelu 10:30 sa hraju rozpravocky... mame sice 6,5mes, no pobehujucich panacikov po javisku by videl, tak to chcem ist vyskusat...

lindda
26. okt 2008

Cafte ja uz som tu tak dlho nebola ☹ ako sa mate u nas celkom dobre len neviem co teraz v zime ziadne detske centrum po ruke. Budenuda v zime 😕

mirko06
29. okt 2008

pietra:napísala som ti do IP ohľadne toho bábkového divadla....

pietra
9. nov 2008

tak sme dnes boli odskusat divadielko. vsimla som si, ze kazdu nedelu robi predstavenie ine divadlo (subor, ci ako to mam nazvat). Dnesnym vystupenim som bola trochu sklamana, posobilo na mna tak trochu amatersky, aj vela ludi odchadzalo este pred skoncenim a nespokojne frflalo ☹
podstatne je, ze Kiku zaujalo, sledovala, tlieskala, vykrikovala, ked sa ostatne deti zapajali odpovedami, ... Len to trvalo viac ako hodinu a to bolo na nu uz ozaj vela. Este urcite pojdeme vyskusat a uvidime, ci budeme chodit castejsie alebo pockame nejaky cas.
Cela organizacia mi pripadala trochu chaoticka, pri pokladni som si nevsimla cenu vstupneho (urcite tam niekde bolo, ale nie zrovna na viditelnom mieste), pokladnicku za plexisklom vobec nebolo pocut, takze netusim, co mi vravela, uvadzacka listky vpravo posielal na lavu stranu 😕 takze vlastne nikto netusil, kde ma sediet 🙄

sivika11
18. nov 2008

kocky, co hovorite na nove ihrisko v parku na ostredkoch? ☹((((

pietra
19. nov 2008

sivika, nechodim tam sice, ale co je s ihriskom?

sivika11
20. nov 2008

no, mali sme tu pieskovisko a smykacku a zopar hojaciek pre male deticky. ale tie uz vraj z bezpecnostnych dovodov nevyhovovali, takze bolo nutne urobit rekonstrukciu. mestska cast vykonala nakladnu rekonstrukciu a vzniklo z toho nieco, co sa neda nazvat "detske" ihrisko, ale skor ihrisko pre "dorast" 🙂 ziadny piesok, jedna hojdacka a rozne opachy akoze zvieratka a na ne sa ma lozit - bezpecnost takmer ziadna. hroza....
a kam chodievas s babulkou von?

claudinka
20. nov 2008

sivika to naozaj? som pocula, ze to idu prerabat.. len som nevedela, ze to je uz hotove.. ale je to skoda, ak to neni vhodne pre detuse 😒 😒

pietra
20. nov 2008

sivika, ja byvam v slovnafte, takze sa prechadzame u nas, hlavne pri malom dunaji, ihriskam tu velmi neverim, kedze su vecer plne pubertakov, pod lavickami je plno spakov z cigariet a niektore maminy zaroven s detmi vencia psov 😠 Obcas zajdem na strkovec na ihrisko

to teda potesi taka rekonstrukcia 😠

petaba
26. nov 2008

bude mikulas

lucasdavid
4. jan 2009

mam synceka ktori bude mat 19.1:09 jeden rok, a byvama v ruzinove.....su tu mamicky ktore by sa chceli s detmi zoznamit,lebo my take stastie sme zatial nemali 😉

lucasdavid
4. jan 2009

som mamicka malaho chlapceka takmer uz rocneho...su tu niake mamicky co byvaju v ruzinove v blizkosti martinskeho cintorina...lebo my sme sa snazili zoznamovt,ale zatial sa nam nepodarilo, 🙂

pietra
17. jan 2009

lucasdavid, v tejto teme sa ti asi nepodari nikoho najst, sem uz takmer nikto nechodi ☹
a pri prechadzkach nestratavas nejake mamicky, ku ktorym by si sa mohla pridat? 😉

eimiky
22. jan 2009

Ahojte mamičky,
nie je tu nejaká mamička z Trávnikov v Ružionove s podobne starým dieťatkom na spoločné prechádzky? Ja som zo Šalviovej. 🙂

zuzitka
1. feb 2009

ahojte

prosim, ake spoje MHD idu do Prievozu na Kastielsku ulicu? 😎
vdaka 🙂

terezka
2. feb 2009

ahoj zuzitka, 208 trolejbus, pripadne 202 a 201 na Brodnu (potom musis kusok prejst pesi). Inak ja som tiez z Prievozu, len este mamicka - cakatelka.

zuzitka
2. feb 2009

dakujem 😉 208 mi vyhovuje

ja tam potrebujem ist do Kulturneho domu ... bude tam ludovy liecitel, tak tam idem s malym 😀

vies o tom nieco?

terezka
3. feb 2009

vobec nie... ale ja este nemam maleho 🙂 tak este ma nezaujimaju ludovi liecitelia 😀 a odkial ides?

zuzitka
3. feb 2009

ten ludovy liecitel nie je len pre deti 😀

ak mas nejaky problem, s ktorym ti nevedia lekari pomoct, tak mozes ist aj ty k liecitelovi 😵 alebo tvoji znami ....

ja idem z Kramarov 😉

zuz11
4. feb 2009

ahojte, neviete niektora aky je jednorazovy prispevok pri narodeni dietata? na 12.2. mame pozvanku na uvitanie a odovzdanie toho prispevku 😀