BA II. Je tu niekto z tejto časti mesta?

aktak
26. jún 2006

Ruzinov, Trnavka, Prievoz, Mileticka... a dalej neviem ale to nevadi 😀 urcite sa nas tu dost nazbiera 😎

katarina78
20. júl 2007

Hrozne tazko sa mi vybera, totiz este pred tym ako som sa prestahovala do BA som mala v Banskej Bystrici perfektneho gynekologa, teda aspon som si myslela kamoska ostala u neho tehotna a bola z neho hrozne sklamana a znechutena. Tak sa snazim ziskat info od tehotnych resp. mamiciek, ktore si tym uz presli lebo nerada by som zazila take sklamanie ako ona .... Najradsej chcem niekoho kto ma aj vybavenu ordinaciu na ultrazvuk a da sa objenat a je aj porodnik ... 😀 asi vela poziadaviek naraz ale snazim sa si vybrat to dobre .... vsak mi asi rozumiete 😉

katarina78
20. júl 2007

Prave som nadabila na GYNFIV hovori vam to nieco?

sweetberry
20. júl 2007

ja by som tam nesla moj nazor zle skusenosti chodila som zdrhala som a potom aj lekar ku ktoremu som chodila zdrhol 😅 na Antolsku
firma Gynfiv sa mne nepaci!!!!!nikdy ani na asist.rerpodukciu na kt sa chystame sme si vyberali inu kliniku zamerne

katarina78
20. júl 2007

Mas zle skusenosti s viacerymi lekarmi z GYNFIVu?

sweetberry
21. júl 2007

nie je to ani tak o lekaroch ako o celom systeme kliniky ale to ej len moj nazor aj ked osm as stretla aj s pozitivnymi ale i babami co chodili na asist.reprodukciu a chcu zmenit kliniku leboo to nie je dobre ak chces skus sama zistit mozno budes spokojna su tu aj take co pisu chvaly necham to na tebe sama musis vediet
a vlastne preco gyn fiv si si vybrala ?

lia
21. júl 2007

ahojte,

kati,je na tebe,ake centrum si vyberies,v kazdom centre ma kazdy ine skusenosti,aj negativne,aj pozitivne.najlepsie by bolo keby boli vsetci spokojni. 😉

sweetberry
21. júl 2007

lia ano ja som nebola a taksom si nasla lekarku s ktorou som maximalne spokojna 🙂
a k tomu gyn fivu chodila som tam preto lebo moja lekarka sa tam presidlila nebola som spokojna nie ani tak s nou ako s tym ze tam bol taky systema ja ohlade financii ked si nezaplatis standartne sluzby tak neurobia ani starostlivostou minimum stavali as k tomu tak zisitla som to hlavne ntedy ked zastupoval iny lekar
a inak ta doktorka od ktorej som odisla uz tam ani nie je odisla odtial an antolsku lebo to tam z jej pohladu tiez bolo atke takze je to an zamyslenie ale to je zase moja skusenost tak ako katarinka pise lia

a co as tyka o asisitovanej reprodukcie a palnovanie rodicovstva snazilkujeme a uvazujeme o klinike v BA 2
Ferticent

katarina78
22. júl 2007

Ja som si ju vyhliadla lebo je v celku blizko od domu aj roboty a su vybaveny aj na ultrazvuk a ostatne. Nevybrala som si to preto lebo mam problemy len hladam co je uz je ako tak vybavebe, aby som v pripade otehotnenia nemusela behat hore dole ... Ja v podstate hladam gynekologa - porodnika v okoli Podunajskych alebo Ruzinov s vybavenim .... Neviem ci mi rozumies o co mi ide? 🙂

sweetberry
23. júl 2007

vravim ze je to na tebe neviem ci ti pisat negativa ale inak je tu i tema na gy fiv

sweetberry
3. aug 2007

babule neviete mi poradit nepoznate niekto doktorku s ruzinovskej nemocnice dr.Klepochovu co ej to zac? 😅 asi k nej teraz musim bezat

sweetberry
3. aug 2007

pleeeeeeeeaaaaaaaaaaaseeeeeeeeee porate miiiiiii

sweetberry
3. aug 2007

asi mi neporadi niiiiiiiiiiik 😠

julliaa
3. aug 2007

sweet, ja ju nepoznám :/
Co sa stalo? teraz budem stále myslieť na teba....joj, dúfam že nič vázne :(

aktak
autor
3. aug 2007

nepoznam ju, co sa stalo? 😖

julliaa
7. aug 2007

ahojte maminy, ako sa máte ? nejak tu je ticho...

hana033
9. aug 2007

Sveetber, dcéra môjho drahého chodí ku Klepochovej, vraj je to stará pani po porážke, nič moc vraj.

mirko06
10. aug 2007

ahojte, tak po dlhsej dobe sa hlasim.
konecne sme dorazili po mesacnom pobyte u nasich, mam tu teraz sestrine tri deti, s mojim dokopy styri, paraaada 😉

zvedavamt
12. aug 2007

Maminky, mali by ste záujem o pomoc v žehlení? Moja kamoška je skvelá a hľadá si prácičku na doma,príp u Vás.Už zopár mamičiek urobila šťastnými, pretože im ubudlo veľa straveného času pri žehličke a nemohli sa naplno venovať svojim ratolestiam. Ak by ste mali záujem, môžeme sa o podrobnostiach dohodnúť telefonicky na 0902096709

petaba
14. aug 2007

Ahojte je tu niektora z vas aj s biskupic alebo z vrakune?

mirko06
21. aug 2007

baby, ja som vcera tak straaaasne zmokla aj s malym, ze som si este aj nohavicky doma musela zmykat 😲
utekala som domov s malym z mileticky az k jadranu, lebo aj tak som uz bola cela mokra a este som mala "radost" z maleho, ktory neznasa ten kryt proti dazdu na kociku a snazil sa ho dat dole 😀 proste parada, takto som zmokla len raz v zivote, teda uz dva krat...

aktak
autor
21. aug 2007

no aj my sme skoro tak dopadli ale nakoniec sme von nesli 😅 inak esteze si mala ten kryt na kocik, ja by som ho vcera urcite zabudla 😀

mirko06
22. aug 2007

aktak: tak to si mala stastie, lebo bez krytu, no to by ste zle dopadli 😉

budis
28. aug 2007

caute ja som z Ostredkov pri OD Ruzinov. 🙂 🙂

mirko06
29. aug 2007

vitaj budis medzi nami 🙂
ze od ruzinov, to uz snad ani nie je pravda, tie ruiny...

budis
30. aug 2007

mirko06: no to su ruiny je to tam strasne, uz do davno mali dokoncit a stale nic nerobia len to tam stoji. 🙂 🙂

mirko06
30. aug 2007

hm, veru, teraz este aj jadran zburali a tak tu naokolo nie je poriadny obchod, posta a pod., musim chodit kade-tade, ked chcem nieco vybavit alebo kupit ☹
no neva, ten od ruzinov asi bude este dlho v takom stave podla toho, co som citala, ale je to skoda...

budis
30. aug 2007

ahojte 😒

mirko06
3. sep 2007

ahoj, my sme boli od piatku prec, tak teraz citam, co sa udialo a vidim, nic 🙂
tieto ruzinovcanky a spol sa nejak nemaju k pokecu....
ako mas?

budis
4. sep 2007

ajoj, ja sa mam celkom fajne vcera som bola u lekara vsetko je v o.k tak super 12teho idem na ultrazvuk. 😀 😀 😀 .