BA II. Je tu niekto z tejto časti mesta?

aktak
26. jún 2006

Ruzinov, Trnavka, Prievoz, Mileticka... a dalej neviem ale to nevadi 😀 urcite sa nas tu dost nazbiera 😎

mirko06
4. sep 2007

ach, to boli casy, ked som este aj chodila do poradne s bruskom 🙂
a teraz mi tu vyvadza 16-mesacne nezbedo 😀

mirko06
26. sep 2007

baby, halooo!!!
mesiac v cudu a pomaly ani ciarka 😉 kde ste sa vsetky stratili?

budis
9. okt 2007

ahoj mirko06 ako sa mas? my celkom dobre je mi fajn len mam take nervy ze az 20 tyzdny idem na dalsi ultrazvuk zda sa mi to dost neskoro mam take divne pocity ci moje male je v ok. 😒 😅

budis
10. okt 2007

😕 😕 😕 😅

bilushka
10. okt 2007

Petaba: ja som z Vrakune 😉
Inak co viete o tom materskom centre, co bolo otvorene v DD Pohoda?
vyzera to tam fajn, aj ked su otvoreni zatial len dve hodiny dva krat tyzdenne...

ivca77
12. okt 2007

Ahojte,20.9 som rodila v ruz.nemocnici.Co sa tyka lekarov ci uz gynekologovia alebo pediatri boli vsetci super zlati,mili a velmi ochotni.Co sa tyka sestier strasne:(((((((( su to obycajne zakomplexovane chuderi kt. na ulici nic neznamenaju.Asi 3 tam boli naozaj mile,ale ostatne uplny des kt. si pomylili povolanie,ale za vsetko hovori inteligencia...Tymto som uplne zanevrela na ruz.nemocnicu.Sme radi,ze sme uz s malinkou doma a hlavne v poriadku.

pietra
17. okt 2007

ahojte,
mozem sa ku vam pridat? 🙂 Aj ked sa zda, ze je tu akosi mrtvo

ivca - bola si na standarte alebo na nadstandarte v Ruzinove? Lebo ja som rodila v juli, bola som na nadstandarte a nemozem sa na sestricky z pediatrie stazovat. Tie gynekologicke boli horsie co sa tyka ochoty s niecim poradit.

bilushka
18. okt 2007

Ja som tiez bola spokojna so sestrickami, aj ked najskor som im nedoverovala, lebo boli strasne mladucke, ale ochotou a pracovitostou ma velmi prekvapili...
Dokonca raz v noci ked maly velmi plakal a nevedela som si s nim uz rady, tak sestricka doletela za mnou a pomahala mi to utisovat 😉

julliaa
22. okt 2007

ahojte..tak po dlhom čase, som sem nakukla...
Dievčatá, chcem sa spýtať, či chodíte niekto s detičkami na krúžky... Na nete som našla tancovanie pre malé deti, od roka...trebalo sa zaregistrovať sms-kou...tak som to spravila, ale žial sa neozvali... Do mater. centra mame daleko a akosi ma to neláka, chcela som skôr niečo aktívne...ak by ste vedeli, prosím dajte tip.

mirko06
7. nov 2007

tak pozeram po dlhsej dobe, ze klasika, v BA II. nic 🙂 asi sa prestahujem, aby som si mala s kym pisat 😀 😀 😀

katka432
7. nov 2007

mirko,z toho si nic nerob aj ja tu beham po ba 3,ba raca,pk a tiez nikde nic.. 😉

mirko06
12. nov 2007

tak niekedy rozmýšľam, že prečo napr. nebývam vo zvolene, tam je super diskusia 😀 😀 😀

sweetberry
12. nov 2007

ahojte tu to naozaj zaostava dako

katka432
12. nov 2007

ahojte,ja ze sa zasa vtierknem,a tu tiez nikto ☹

sweetberry
12. nov 2007

juj dobru noc prajem zajtra mam narocny den ☹

katka432
12. nov 2007

dobru

mirko06
13. nov 2007

no vidím, že sa vždy pripojím v nesprávnu dobu 😀

trojmamka
14. nov 2007

aj ja som z Ružinova a bývame na Štrkovci pri starej IKEA.Máme tri deťúrence

mirko06
14. nov 2007

ahoj trojmamka, kde sa hrabem s jednym babom 🙂 a nie je pri starej ikea kuchajda? 😉

trojmamka
14. nov 2007

áno ale ja som z druhej strany.My bývame vlastne medzi Štrkovcom a Kuchajdou.Kúsoček od Hojdany. 😀

mirko06
15. nov 2007

ahaa, tak to sa asi do hojdany chodite hravat. ja to mam dost daleko a od ruky, tak my sa motame len tak po okoli a po strkovci a herlianskej a cez leto, resp. ked nie je velka zima si zajdeme aj na kuchajdu. ale teraz uz chodim von skoro bez kocika, maly tam nevydrzi dlho sediet, tak chodime napeso a na kuchajdu je to pre neho este daleko a ja ho tiez nevladzem nosit na rukach 😀

trojmamka
15. nov 2007

to poznám.Ja som mala istotu,lebo o barák ďalej máme super ihrisko takže tam sme si boli istí.A okrem toho veľmi veľa bicyklujeme.Možno si nás videla,lebo sme na sídlisku myslím jediný čo sme vsadili na istotu a najmladšiu vozíme vo vozíku za bicyklom.Takže keď bude teplo a uvidíš 4 bicykle +vozík tak to sme my. 😀

mirko06
16. nov 2007

áno, ale vždy som videla asi len vojho manžela s tým bicyklom a vozíkom. super vec, my sme nad tým tiež uvažovali, ale nakoniec z toho nič nebolo. teraz už len vydržíme a na jar kúpime na bicykel detská sedačku, alebo už aj malý bude sám ťahať na trojkolke 😉

pietra
16. nov 2007

ahojte, konecne je tu niekoho vidno 🙂
trojmamka - a nechodite bicyklovat aj na novy cyklochodnik, co ide cez Slovnaft? Lebo dost casto som tam videla nejakeho tatina s takym vozikom za bicyklom. Velmi sa nam to paci (teda hlavne manzelovi) a ked bude Kika vacsia, tiez chceme taky vozik kupit.

trojmamka
16. nov 2007

áno ánučko to sme my.Ja keď som zarábala korunky tak muž chodil bicyklovať 😝 Pietra keď budeš chcieť tak Ti môžem dať info o vozíku a poradiť kde ho zoženieš.

arabeska
16. nov 2007

pietra a ty kde byvas?by som sa niekedy pridala ku kocikovaniu lebo ja tu akosi ulice brazdim sama.xodievam casto na strkovec 🙂

mirko06
17. nov 2007

žeby sa to tu konečne rozbehlo? 😀
teraz by sme sa mali baviť skôr o lyžovaní ako o bicykloch 😀 😀 😀

lindda
18. nov 2007

ahojte pripajam sa som s ruzinova ako je cosmos je tu niekto blizko mna ??

lindda
19. nov 2007

halooo co tu nik nebyva v 2jke 🙂 to mam sama kocikovat ☹