BA II. Je tu niekto z tejto časti mesta?

aktak
26. jún 2006

Ruzinov, Trnavka, Prievoz, Mileticka... a dalej neviem ale to nevadi 😀 urcite sa nas tu dost nazbiera 😎

lindda
1. dec 2007

pietra aho svata trojka 😀

pietra
1. dec 2007

a zas cely den nic. To je teda diskusia 😀

lindda
1. dec 2007

bola som na navsteve
😉

pietra
1. dec 2007

no aspon si neskaceme do reci 😀

pietra
2. dec 2007

tak co, pride sem dnes niekto? 🙂

lindda
2. dec 2007

ahoj 🙂 uz som tu 😀

sisa29
2. dec 2007

dobre ranko.ako sa mate?co mate nove?my mame horucku skoro celu noc sme nespali.ach boze.to bude asi tym pocasim ☹ ☹ ☹

pietra
2. dec 2007

chudatko, tak nech horucka Ninke rychlo prejde.
Moje zlaticko je dnes nejake mrzute. Bola hore uz o hodinu skor ako zvycajne, potom si na chvilocku este zdriemla a teraz tiez nevie, co so sebou.

lindda
2. dec 2007

pietra aj ninko sa celu noc nejako mrvil ☹ asi to bude pocasim alebo zubami ☹

pietra
2. dec 2007

mne sa Kika nakoniec ukludnila a dokonca aj zaspinkala a to ona teda cez den nezvykne. Zahadny den

pietra
2. dec 2007

aspon som mohla v klude bez nahlenia varit 🙂

pietra
2. dec 2007

baby, je to pravda, ze ked pojdu zubky, dietatku prestane chutit papat? Lebo Kika nejako stratila apetit za posledne dni, tak rozmyslam, ci nam naozaj nelezie zubok. Ale este mame predsa cas 😒

lindda
2. dec 2007

no mne spi cez den aj 3HODKY 🙂

mirko06
2. dec 2007

pietra: moze byt, ze jej pojdu zubky,u kazdeho babatka je to indivindy, a 4 mesiac, niektore deturence su uz vtedy zubate 😀 alebo to je len mozno prechodny stav a babatko zacina vymyslat 😉 😉 😉

pietra
2. dec 2007

mirko06, vdaka za nazor. No ja dufam,ze jej zubky tak skoro este nenarastu. Hovori sa, ze cim neskor zuby narastu, tym su zdravsie. A neviem ako u inych, ale u mna osobne to fungovalo. Zub mi narastol az po roku a az do tehotenstva som nemala problemy s kazovostou
Dnes tiez Kika vypila velmi malicko mliecka ☹ Rano bola nekludna, ale zvysok dna zas naopak az vynimocne kludna

mirko06
2. dec 2007

ja to viem len podla maleho, do 3 mesiacov krasny rezim vsetko a potom uz zacal vymyslat... no rastu nam tie deturence a tie ich rozumceky s nimi 😀

mirko06
2. dec 2007

a neviem, ci je to tak, ze cim neskor zubky idu tym su zdravsie... neviem to posudit, my si umyvame zubky uz od prveho ako nam vyliezol, pre maleho je to sranda a zabava, teda aspon zatial 😉 dufam, ze mu to vydrzi
ono zdravie zubkov hlavne zavisi aj od stravy a potom hygieny a vela veci je aj vrodenych

pietra
2. dec 2007

to samozrejme viem, ze aj hygiena a genetika zohrava svoje, ale taketo nieco som pocula.

mirko06
2. dec 2007

ale na tom "jedna pani povedala" je vzdy nieco pravdy 😉

mirko06
2. dec 2007

kde v II. obvode byvate? nechce sa mi vsetko citat dozadu, prepac 🙂

lindda
2. dec 2007

pri cosmose 🙂

pietra
2. dec 2007

oficialne patrime pod Ruzinov, ale blizsie je to k Biskupiciam

pietra
2. dec 2007

jeeee, ako sa nam dnes krasne ta diskusia rozbehla 😵

sisa29
3. dec 2007

dobre ranko maminky.ja som z vrakene.nieje tu nik taky?

lindda
3. dec 2007

sisa z vrakune nevies pisat svagrinka 😀
a nieje tu niekto od cintorina martinskeho?

pietra
3. dec 2007

BAII je tak velka, ze by bola asi skor nahoda, keby niekto byval v blizkosti. Hlavne, ked nas sem chodi tak malicko
mirko, a ty si odkial?

lindda
4. dec 2007

no jo velka a je nas tu par smutne ,ale co uz ☹

pipi1211
4. dec 2007

caute caute... tiez hlasim vrakunu 🙂 inak chystate sa niekto na stretko? bo vobec neviem ako sa tam dopravit tak by som sa k niekomu aj pridala 🙂 🙂 🙂 🙂

sisa29
4. dec 2007

ahoj pipi.a odkial si z vrakune?ja s pesej zony.idem na stretko mna bere svagrina lindda.inak by som musela ist autobusom.este ze ju mam poblizku hihihihihi 😀 😀 😀

mirko06
4. dec 2007

ahojte, my tiez ideme na stretko, ale kedze tato je prec aj s autom, bus to isti 😉