BA II. Je tu niekto z tejto časti mesta?

aktak
26. jún 2006

Ruzinov, Trnavka, Prievoz, Mileticka... a dalej neviem ale to nevadi 😀 urcite sa nas tu dost nazbiera 😎

pietra
21. jan 2008

juj baby, ale ved nam tema zapada prachom ☹

sivika11
22. jan 2008

ahojte, my sa tiez k vam rady pridame - byvame na ostredkoch 🙂

mirko06
22. jan 2008

ja uz som pracujuca a maly jaslickar, tak uz na pocitac vela casu neostava 😉

pietra
22. jan 2008

juj mirko, tak mas moj obdiv, praca aj drobcek. A odkedy pracujes? Maly si rychlo zvykol na jaslicky?

sivika11
23. jan 2008

babulky, neviete mi poradit kde sa tu v okoli da ist cvicit? zacinam sa nejako velmi rozsirovat, tak by som to potrebovala ako "sol" 😅

tweety22
23. jan 2008

baby , my byvame na trnavke a nepoznam tu vobec ziadnu mamicku ☹

mirko06
24. jan 2008

pietra: prvé dva týždne boli ťažké, kým si malý zvykol na režim a tak, ale teraz je to už v pohode. síce má permanentne soplíky, ale to vraj všetci jasličkári 🙂
inak sa mu tam veľmi páči, naučil sa chodiť na nočník, keď kašle, tak si zakrýva ústa, hovorí ahoj a naučil sa krásne papať sám aj s lyžičkou 😀
hlavne je medzi deťmi, to je dôležité. už sa pekne oťukal, chytá už maniere iných detí 😲
ja som sa vrátila do tej istej firmy, kde pracujem pomaly 12 rokov, takže relatívne pohoda, nešla som do neznámeho.
dá sa to zvládnuť, ale je mi smutno, byť celý deň bez malého Mirka, strašne sa vždy teším, keď už ideme pre neho a on za odmenu nechce ísť preč, lebo sme ho vytrhli od niečoho zaujímavejšieho ako je ísť domov s rodičmi 😀

pietra
24. jan 2008

mirko - to je super, ze to tak zvladate, to potesi taka pohodicka 🙂

tweety - ☹ juj, to ti nezavidim, ze nemas nikoho na spolocne kocikovanie. To ja som sama nekocikovala uz ani nepamatam. Mamu mam uz na dochodku, tak ta si chodi kazdy den uzivat vnucku a robime take dvoj az trojhodinove prechadzky. Kamoska ma o 7 tyzdnov starsieho synceka, takze aj ona zvykne s nami chodit. Inak je to zaujimave, ze ja tu stretavam pri kocikovani kopec mamiciek s kocikmi a uz tusim lindda sa stazovala, ze nikoho nestretava, ked kocikuje, ty si tiez smutna, ze tam nikoho nemas. A ako na potvoru je "dvojka" tak velka, ze sme kazda z ineho kuta 😀

danii
25. jan 2008

mirko, je dobre ze si maly mirko tak zvykol. ani domov sa mu nechce 😅 viem si predstavit ake to pre teba aj pre neho muselo byt na zaciatku tazke. ale super ste to zvladli 🙂

danii
25. jan 2008

baby, kam chodievate kocikovat? 😎

pietra
25. jan 2008

danii, ja k malemu dunaju

trojmamka
26. jan 2008

ahojky 😉

pietra
27. jan 2008

trojmamka, v akom veku ste zacali pouzivat ten vozik za bicykel? Myslis, ze ked bude mala vediet samostatne sediet, tak ju tam uz mozeme supnut? Lebo zvazujem, ci ho kupovat uz teraz na jar, alebo este pockat.

lindda
27. jan 2008

nejako ste sa rizkecali 🙂
Twety neklam mna poznas ja byvam blizko prid do parku my sme tam kazdy den 🙂

dani kedy chodis von ja asi tak cca o 15tej ku umelemu kopcu

lucka.m
29. jan 2008

Ahojte je tu niekto z okolia Krajinskej ulice v Biskupiciach, ja tu byvam mesiac a nikoho tu nepoznam, vlastne ani v celej BA, mala bude mat 9 mesiacov a doma sa hrozne nudime, budem rada ak sa niekto ozve (aj cez IP) 🙂 🙂 😉 🙂

lucka.m
30. jan 2008

To tu fakt nikto nie je ☹ 😢

pietra
30. jan 2008

lucka, no tu je vacsinou mrtvo 😉 aj uz s tou otazkou zacinam byt otravna, ako sa ju takmer kazdeho pytam 😀 pri kocikovani nikoho nestretavas? ja chodim kocikovat k malemu dunaju a stretavame dost kocikov. Neviem si presne vybavit, kde Krajinska presne v Biskupiciach je, ale k Dunaju by nemal byt problem sa dostat. Alebo pohladaj na nete nejake materske centrum, sa mi zda, ze v blizkosti je a tam sa urcite zoznamis s nejakou mamickou. 🙂

trojmamka
1. feb 2008

pietra my sme tam malú Mišku prvý krát posadili keď mala 11 mesiacov.A to len preto,že skôr sme ho nezohnali alebo presnejšie sme nemohli zohnať priamo tento a bola kosa.Kupovali sme ho v máji.Od vtedy sme jazdili stále.Malá Miška s nami.Ak by si ho chcela vidieť dopodrobna tak sa niekedy môžeme dohodnúť a stretneme sa. 🙂

trojmamka
2. feb 2008

a opäť mŕtvo.nič nové 😝

pietra
3. feb 2008

trojmamka, dakujem 🙂 takze o chvilu budeme nakupovat

trojmamka
3. feb 2008

tak to je super.To sa budeme stretávať v uliciach Ružinova 😉 😉 😉 budeme neprehliadnuteľné🙂))

pietra
5. feb 2008

to sa skor budeme stretavat pri Malom Dunaji. Vasa rodinka bola nepriehladnutelna uz teraz 😉

trojmamka
5. feb 2008

to áno.Ale pri malom Dunaji sa nevyhneme jedna druhej 😉 Ale chodíme grilovať do vrakunského lesíka a tam je to supernéééééé.Milujem to tam.

petaba
5. feb 2008

Ahojte je tu niektora aj z okolia bodrocka, korytnicka...

pietra
5. feb 2008

vo vrakunskom som opekala len so ziakmi v ramci nejakeho uceloveho cvicenia, ci co to bolo 😀 My chodime opekat k Dunaju, pri tom cyklochodniku za lodenicou su take velke luky, pri brehu stromy, tak tam si vzdy najdeme nejake pekne miestecko, voda spliecha, stromy sumia, psiska sa blaznia, my plnime brucha, .... no idylka

pietra
5. feb 2008

juj, ako som si to predstavila, sa nenormalne tesim na jar 🙂 Len uvazujem, ci to bude uz pre Kiku vhodne 😒 Ale co, dame ju mimo dymu a cerstvy vzduch jej len prospeje 🙂

lindda
6. feb 2008

halo halo co tu nove ?? My sme prave prisli s ockovania a leze nam vrchny zub tak sme hnusny 😠
Inak vsetko ok nino lieta ako sarkan 😀
Za tyzden ma 1 ROK huraaaaaa 🙂 🙂 🙂 😀

trojmamka
6. feb 2008

jééééj ožilo to tu.No neverím 😉 My chodíme do vrakunského kvôli deťom nemajúkam ujsť.Ale veľmi často chodíme tiež k Dunaju ale na stranu Slovnaftu taj je dobrúčko.A dokoncasa dá aj kúpať.A čo sa grilovania týka už mi to chýba.Tešííííííím na jar.

pietra
6. feb 2008

trojmamka, ved aj my chodime na slovnaftsku stranu 😉 to mame blizsie

lucillienka
6. feb 2008

jej, aj ja sem patrím 🙂 ešte 3 mesiace 🙂 potom sa sťahujem doSenca 😀