BA II. Je tu niekto z tejto časti mesta?

aktak
26. jún 2006

Ruzinov, Trnavka, Prievoz, Mileticka... a dalej neviem ale to nevadi 😀 urcite sa nas tu dost nazbiera 😎

kathynka
12. apr 2011

@palabra ahoj...a kde presne na travnikoch byvas? a ako stare mas dietatko?

kathynka
12. apr 2011

@palabra prepac, v trnavke, pomylila som sa len 😉

kwetinka1
13. apr 2011

@ivanulienka81 kde tam presne byvas? ja som motorizovana, takze viem prist kdekolvek....

ivanulienka81
13. apr 2011

@kwetinka1 pisem ti do IP 😉

kathynka
14. apr 2011

je tu este niekto z trnavky?

lilithka26
14. apr 2011

@ivanulienka81 ahoj ja som z Ružinova, bývam pri Doprastave, ulica je to Zálužická, ale ja teraz fakt neviem čo za casť Ružinova je to 😝

lilithka26
14. apr 2011

@kathynka my sme si už písali, vidím že máš noveho zverenca 😉 🙂

kwetinka1
14. apr 2011

@lilithka26 je to strkovec. pisem ti IP

kathynka
15. apr 2011

@lilithka26 ahoj...hej, pamatam si 😉 no yoan mi uz odisiel spat do france, jeho maminka tam dostala super robotu, tatko im tu este ostal na nejaky cas...a maly william uplnou zhodou okolnosti ma tatka francuza, tak aspon spolovice som tam, kde som bola 🙂 len je teda mladsi a byva na trnavke az, ulica na krizovatkach...ale tak busom sa clovek dostane kamkolvek, zeze 🙂

ivanulienka81
19. apr 2011

maminy prosim vas viete mi poradit... vraj pri Strkovci ma byt nejaka poliklinika.... zubarka ma poslala na snimok tam... neviem aka je to ulica, iba mi hovorila ze je to od jazera smerom von z mesta, spominala nejaku modru budovu, lekaren... ale ja aj tak neviem kde 😅

tanija133
19. apr 2011

@ivanulienka81 Ruzinovska Poliklinika je hned vedla nemocnice, zlava ked sa pozeras od Strkovca.....alebo smerom ku Tomasikovej ul.....To vidno to aj z cesty samozrejme......To nemozes prehliadnut..... 😉

ivanulienka81
19. apr 2011

@tanija133 ja viem kde je Ruzinovska poliklinika, ale doktorka mi povedala, ze je to tam na tej strane kde je Strkovec.... Pokial viem, poliklinika v Ruzinove patri pod Travniky... neviem, ci ma teraz len zmiatla s tym Strkovcom alebo co... ako asi sa opytam aj v Ruz. poliklinike na Ruzinovskej ul.... vsak doktorke to moze byt jedno kde mi urobia snimok, nie?

jzabava
20. apr 2011

@kwetinka1 Ahoj, ja chodievam kocikovat na strkovec, takze mozme dat niekedy spolocnych par koliecok, pripadne aj inu trasu 😉.

gilly
27. apr 2011

@kathynka ahoj, ja byvam na krizovatkach 🙂)

kathynka
27. apr 2011

@gilly neuveritelne 🙂 tak ak chces, tak mozeme ist s chlapcami niekedy von, to by bolo super 🙂

gilly
3. máj 2011

@kathynka mozeme sa niekedy dohodnut, ale najskor buduci tyzden
a ty o ktorej zhruba chodis von?

kathynka
3. máj 2011

@gilly okolo 10tej

kathynka
8. máj 2011

@gilly tak ako? dame stretko tento tyzden?

jancanaj
12. máj 2011

@kwetinka1 ja som sice najcastejsie na Racku alebo v centre, ale chodim aj na Kuchajdu. a uz som sa chcela vybrat aj k Eurovei, ale samej sa mi tam nechce. takze sa mozem niekedy pridat 🙂. a pozeram, ze mame rovnako stare bambina 🙂

minizu
3. jún 2011

Ahojte, prave sme sa prestahovali z BA I do Ruzinova - kusok od starej ikea. Mame to kusok ako k strkoveckemu jazeru, tak aj na kuchajdu... Nepridal by sa k nam niekto na kocikovanie? 🙂

minizu
7. jún 2011

To uz nikto nechodi kocikovat k strkoveckemu jazeru? 🙂

sslivkaa
12. júl 2011

@minizu
Ahoj my sme z Ruzinova cast Ostredky a chodime kocikovat aj na strkovec tak sa mozeme dohodnut na spolocnom kocikovani.

silvinka
9. jan 2012

Ahojte, prave sme sa prestahovali do Prievozu a hladame maminky s detickami vo veku 6 + rokov . Idealne by bola mamina s dievcatkom aby mala dcerka novu kamosku a nemusela sa hrat len s bratmi 🙂 najde sa nejaka maminka z Prievozu / Ruzinova ?

majusa4444
26. sep 2012

@minizu ahoj este nemas s kym chodit von? ci uz to neplati? 🙂

haslerka27
26. feb 2013

aj ja dom z baII...podunajske bisk