BA II. Je tu niekto z tejto časti mesta?

aktak
26. jún 2006

Ruzinov, Trnavka, Prievoz, Mileticka... a dalej neviem ale to nevadi 😀 urcite sa nas tu dost nazbiera 😎

mirko06
25. máj 2007

nie, mam skype

sweetberry
28. máj 2007

aj ja mam skype 🙂

mirko06
28. máj 2007

tak pozri ip, posielam ti moju adresu

sweetberry
28. máj 2007

oki🙂

sweetberry
31. máj 2007

baby poradte skoluuu p;ease 😉

julliaa
6. jún 2007

ahojte dievčatá. Toto je môj prvý príspevok na tomto fore. A hned som hladala ružinov, kam sme sa pred časom prisťahovali. Tak ma hádam vezmete medzi seba. Este sa poobzerám ako to tu chodí. (ja som stálou prispievatelkou iného fora, no rada skúsim niečo nove 🙂 )
A čosi o mne. Mám dvoch synov (4,5 a 1,5 roka) Rada športujem, airobic, behanie a pod - to hlavne preto, nech trochu vypnem z celodenného kolotoča.
Budem rada každej odpovedi.
Vela pekných dni.
Júlia

mirko06
7. jún 2007

ahoj julia, tak tu ta diskusia trosku viazne, aspon si priniesla novy vietor 🙂

mirko06
7. jún 2007

kde presne byvas a typicka otazka, kde chodis kocikovat? 🙂

julliaa
8. jún 2007

Ahojky, som rada, že si odpísala, dakujem. A zdravím aj malého Mirka 🙂
My už nekočíkujeme, vsetko si pekne odchodíme pešo, kedže mám už vačšie detúrence. Bývame na Ondrejovovej ulici a tu chodíme i do parku. A čo vy ? Poznáš to tu ? Odkial presne ste?
Budem rada, ak sa tu teda diskusia oživí 🙂
Krásny dník

sweetberry
8. jún 2007

babule poradte mi skolku

mirko06
8. jún 2007

juliaa: neviem, kde to je, ale pozriem na mape, rozsirim si obzory 🙂
my byvame pri jadrane, chodime na strkovec a na kuchajdu a tak.
vidim, ze vy ste uz velky, tak take nase starosti mas uz za sebou 🙂
sweetberry: ja ti neporadim, nas to caka za par rokov

sweetberry
8. jún 2007

hm skodaaaa 😒

julliaa
9. jún 2007

mirko06 -na štrkovec chodíme i my, poprechádzať sa, pohrať...no nemáme k sebe zrovna najbližšie 😒 ale to nevadí, som rada, že aspon tu ma nejaká odpoved poteší 🙂 A veru, ja už mam doma riadny bodygardov...ale však každé obdobie je niečim krásne a výnimočné 😉 Aký ste mali víkend?
My sme boli na železnej studničke dnes. Bolo úžasne.

sweetberry- záleží čo od škôlky očakávaš, napr. či má byť v blízkosti tvojho bydliska, či sa má venovať napr. jazykom alebo iným krúzkom a tak. Náš Jurko ide od septembra na Bancikovu 🙂 velmi sa mi to tam pozdávalo.

sweetberry
9. jún 2007

super o nej premyslame mame ju blizko domu

tweety22
10. jún 2007

julliaa, my byvame na trnavke, je to kusok od ruzinova, chodime casto brazdit parky v ruzinove kade tade 🙂 ale my sme este v kociku 🙂

julliaa
10. jún 2007

sweetberry - tak od septembra ti potom napísem či nesklamala naše očakávania 😉 Na zápise sa nám ale velmi páčilo. V ruzinove je to tak, že štyri škôlky má pod palcom jedna hlavná riaditelka - a do jej triedy má nastúpiť i náš syn. Pôsobí velmi milo a príjemne 🙂

tweety22-ahoj, trnavku zbežne poznám, ked sme kupovali byt, tak sme sa obzerali aj tam. To ze ste v kočíku nevadí, však i odtial je pekný rozhlad (určite to i Miško potvrdí 🙂 )A vždy ste bývali v trnávke ? či ste sa tam pristahovali??

Peknú nedelu 🙂

tweety22
10. jún 2007

julliaa, my sme sa sem teraz cerstvo prestahovali, asi tak dva mesiace sme tu, ale chodili sme tu uz 2 roky pretoze nam stavali bytik, takze sme kontrolovali 🙂 ale predtym sme byvali pri mileticke 🙂

julliaa
11. jún 2007

tweety22-tak už asi aj viem, medzi ktorými domčekmi bývate, tie stavby sme sledovali i my 🙂 Vyzerá to tam dobre. Nás od trnavky odradila iba absencia parkov ale dostupnosť máte v podstate dobrú 😉
Nenapíšeš niečo o vás? Co ťa zaujíma, aký je Miško...či dobre spinkáva, papá ..?
Naši chalani majú medzi sebou velmi pekný vzťah, no v poslednej dobe dosť súperia o moju pozornosť, tak tu máme veselo 🙂 Pred týždnom sme sa vrátili z dovolenky a odvtedy sú nejaký rozkokošení 🙂)

tinni
11. jún 2007

ahoj 🙂

julliaa
11. jún 2007

tinni-ahoj 🙂 jeej, som rada, že tu táto tema ožíva. Odkial presne ste?

tinni
11. jún 2007

ja byvam pri Strkovci a ty?

julliaa
11. jún 2007

ja v lokalite zadná Pošen...za kockou
Pozerám že máš rovnako "staré" dieťatko ako tweety22 🙂

tinni
11. jún 2007

ano, my chodime obcas s Tweety von, pridas sa? 😉

julliaa
11. jún 2007

Dakujem tinni - pridala by som sa rada, aj ked so mnou to bude asi zložitejšie, kedže drobci už kočíkové obdobie majú za sebou...Ale na štrkovci sa dá vyjašiť dostatočne 🙂 Akurát, že sa tam musíme autom dopraviť, lebo pešo je to od nás riadny kus.

tinni
11. jún 2007

JULI, IP 😉

julliaa
11. jún 2007

😉

tinni
11. jún 2007

Juli, vsak daj nejake foto do albumiku 🙂

mirko06
11. jún 2007

ahojte, tak konecne sa to tu rozhybalo 😀

julliaa
11. jún 2007

dobrý večer...nedalo mi sem este nenazrieť 🙂
spýtam sa či sa chystáte niekam na dovolenku..? /nech máme nejakú temu na začiatok 😉 /

zuz11
11. jún 2007

ahojte, tiez som BA2 momentalne nivy ale sand uz coskoro strkovec 😀