BA II. Je tu niekto z tejto časti mesta?

aktak
26. jún 2006

Ruzinov, Trnavka, Prievoz, Mileticka... a dalej neviem ale to nevadi 😀 urcite sa nas tu dost nazbiera 😎

lindda
9. apr 2008

no nejako tu dvojka viazne ☹

lindda
10. apr 2008

😒 ☹

pietra
11. apr 2008

ahoj lindda, aj dnes sme zavitas? tusim sa tu miname a miname a tema nam umiera ☹

petaba
12. apr 2008

ahoj pietra ked ono je tak tazko odhadnut ci tu niekto bude 😒

ako sa inak mate my sa prave ideme chystat lebo o jednej mame plavanie

pietra
13. apr 2008

petaba, to je nahodou velmi lahko odhadnut ..... nebude 😀
mame sa fajn, vcera sme obehali nejake obchody a nakupili zas kike nejake vecicky. Hlavne slnecnik som chcela
ja sa tak tesim, ze je uz take pekne pocasie 😵 len ma mrzi, ze nam pred rokom postavili cyklochodnik pri dunaji, lebo nam tym zrusili pekne miesto na prechadzky ☹ teda prechadzat by sa dalo, nebyt arogantnych cyklistov, ktori su presvedceni, ze chodnik je len ich 😠

petaba
13. apr 2008

tak to je naozaj skoda... v dnesnej dobe nie je vela peknych miest na dobru prechadzku 😠

my sme dnes boli u svokrovcoch cize na nic ine nam cas akosi neostal 😀

dufam ze to pocasie pojde len k lepsiemu, lebo doma je uz velka nuda a aj v meste mi chybaju terasy kde sa da prijemne posiediet (ak si odmyslime ceny 😅 )

na prechadzky chodievas len popri dome alebo zabludis obcas aj do sadu J. Krala?

pietra
14. apr 2008

v podstate len "pri dome". ja tie prechadzky robievam dlhe, vacsinou 2 hodiny, ale aj viac pri peknom pocasi. beriem so sebou hafanov, takze hladam skor miesta, kde je menej ludi. ale boli sme uz aj v sade, len to musim ist busom a kombinaciu kocik-bus velmi nemusim

lindda
14. apr 2008

cafte dve stalice ako ?? u nas nastastie vsetko ok cely den sme v parku uz mi s toho hrabe 😀
v stredu ideme na ockovanie fuj ako to nemam rada 😕

lindda
15. apr 2008

fakt inak cudne ako nas je malo ved dvojka je taka velka

pietra
15. apr 2008

mozno to je problem 😒 viem, ze si tu baby dohadovali spolocne prechadzky a zistili, ze kazda je z opacneho konca "dvojky", tak ich to mozno prestalo bavit

lindda
15. apr 2008

no jo ved to ja viem u nas je taky obrovsky park a nevieme sa nejst dve 🙂

lindda
16. apr 2008

slak traf toto pocasie opet cely den doma aj sa tu zblaznim ☹ ☹

pietra
16. apr 2008

lindda, ale ved aj v takomto pocasi sa da ist von 😉 primerane sa obliect a sup von

lindda
16. apr 2008

jedine j prsiplastom a nino jaci ako kon ked ma prsilpat na kociku ☹

pernicek
16. apr 2008

cafko baby ....aj vy tvrdnete domka?

pietra
16. apr 2008

lindda, to mas zle ☹ ja dufam, ze kike nikdy dazd vadit nebude, lebo trcat doma len kvoli dazdu by sa mi veru nechcelo. spoluziackinej sestre robil maly to iste, nezniesol na kociku prsiplast, museli mat dazdnik upevneny ako slnecnik a aj spod toho sa im snazil vykukat 😀 ale inak mu dazd nevadil

lindda
17. apr 2008

no dnes o malicko lepsie aspom sme boli v parku
Nino je velky vymyslenik 🙂

pietra
17. apr 2008

my sme boli dnes vonku cez dve hodiny, poobede aj slniecko vykuklo, takze bolo super 😵

olianko
18. apr 2008

ahojky
chcem sa len opytat.Ulica Haburska sa kedysi volala Jaderna?

pietra
19. apr 2008

olianko, to veru neviem, ale ved pozri do mapy a zistis 😉

eviku78
20. apr 2008

ahojte kocky. chcela by som sa opytat, ci by ste mi vedeli poradit nejaku dobru pediatricku v okoli ruzinova, najlepsie niekdo v okoli kocky. dakujeeeeeem. 🙂

pietra
21. apr 2008

eviku, tu byva dost prazdno, takze sa mozno tak skoro odpovede nedockas ☹ ja neporadim, lebo nakoniec po dlhom zvazovani som isla k dokina do mesta. ale niekde na mk musi byt taka tema, lebo som ju pocas tehu citala a aj podla nej sa rozhodovala

pietra
21. apr 2008
eviku78
21. apr 2008

pietra, velmi pekne dakujem za info 😉

claudinka
4. máj 2008

Milé tehulky, robím stretko pre septembrovky, ale určite by nebolo zlé, keby sa pridali aj iné z Ba 🙂

po dvoch neúspešných pokusoch zorganizovať stretko v Bratislave som sa podujala poslednýkrát to vyskúšať.

Stretnutie sa bude konať dňa 10. mája 2008, čiže v sobotu, v Bratislave.
Stretneme sa o 15. 00 h v centre Bratislavy, v Starom Meste, pred prezidentským palácom na Mierovom námestí (to snáď každý pozná) pri fontáne.
Odtiaľ sa dohodneme, čo ďalej, do ktorej kaviarne či podniku zájdeme, čiže ak má niekto záujem prísť napríklad neskôr a pripojiť sa k nám, nie každý to môže stihnúť na 15. 00, kľudne mi napíšte do IP, že určite prídete, ale neskôr a kontakt na seba, aby som vám mohla dať vedieť, kde sa nachádzame 🙂

Tento oznam je poslaný všetkým septembrovkám (kam patrím aj ja) a bratislavčankám..

Želám Vám i Vašim bruškám nádherný týždeň 🙂

trojmamka
11. máj 2008

🙂 😉

nsoci
28. máj 2008

http://www.changenet.sk/?section=kampane&x=353196

Baby pliz podporte, poslite dalej... dak.

trojmamka
2. jún 2008

Olianko Haburská je Haburská odjakživa.Jaderna alebo Jadrová je na Pošni to je o cestu ďalej. 🙂

trojmamka
2. jún 2008

pietra vieš ono aj ja mám deťuše ale na cyklochodník chodievame aj my na bikoch a je nás tam videieť dosť často by som povedala denne ale určite nikoho neohrozujeme.Teda my určite nie.Tak nehádž všetkých cyklistov do jedného vreca 😢
Eviku78 superpediatrička jena Bulharskej na Trnávke a volá sa Dančová.Je to super ženská 😅

pietra
6. jún 2008

trojmamka, ja som pisala o arogantnych cyklistov, tak nevztahuj vsetko na seba 😉 na bike ideme obcas aj my, teda skor manzel. Mne nevadia cyklisti, mne vadia ti arogantni, ktori si to valia aj 30, nespomalia ani za ten svet. Kamoske sa jeden vyhol asi pol metra pred kocikom, ked nanho skrikla, ci mu sibe a poslal ju do p... , ze co sa tam j... s kocikom ☹ 😠 a hoci je tych slusnych a tolerantnych viac, jeden takyto debil dokaze zneprijemnit cely den. A preto hoci je ten chodnik urcite fajn pre mnohych, pre mna je trnom v oku. Dlhe roky som sa tam chodila prechadzat a vychutnavat kusok prirody, teraz tak obdivujem maximalne smeti, ktore sa tam prudko nakopili. Zial aj taki su ludia ☹ Dokonca som bola svedkom, ako kvoli takemu arogantnemu pako, jeden korculiar takmer skoncil v dunaji. Bol dospely, pohotovy, tak to ustal. Ani si nechcem predstavit, co by sa stalo, keby na jeho mieste bolo dieta. Stojim si za tym, ze ten chodnik mal viest inokade, bezpecnejsie