BA II. Je tu niekto z tejto časti mesta?

aktak
26. jún 2006

Ruzinov, Trnavka, Prievoz, Mileticka... a dalej neviem ale to nevadi 😀 urcite sa nas tu dost nazbiera 😎

petaba
22. feb 2008

ahoj no ta 6 chroba by malo byt nieco ako 5-6 dni horucky az do 40 stupnov a potom by sa malo babo vyhadzat 😒

pietra
23. feb 2008

tak drzim palcenech to mate rychlo za sebou 😉

my sme na tom uz lepsie, teplota len zvysena a v noci sme uz nemuseli kazdu chvilu sopliky odsavat, tak sa tesim 🙂

petaba
23. feb 2008

No my sme dnes ako zazrakom mali celkom dobru noc mala celu noc prespala a ked som jej merala teplotu tak mala vzdy tak 36.8 takze super. Dufam, ze to je uz za nami.

No a ci to naozaj bude ta 6 choroba tak to mi bude vediet lekarka na 100% povedat az ked sa vyhadze ked nie tak asi nezistime co jej bolo. Ale hovorili ze 9 mesiac je pre tuto chorobu ako stvoreny 😒

Ked dnes nebude mat teplotu tak aj na prechadzku sa asi vyberieme kedze sme od utorks doma 😅

este keby bolo aspon 25 stupnov tak by to bola parada 🙂

pozri aky bazen idem malej kupit
http://www.mimishop.cz/vikibazarek/detail.php?s...

pietra a ty preco nechodis na stretka?

pietra
23. feb 2008

bazen je paradny 🙂
som zaregistrovala len to mikulasske stretko a to nam nejako vtedy nevychadzalo casovo

petaba
23. feb 2008

musis castejsie kukat do temy stretka aj v utorok mozno bude 🙂

pietra
23. feb 2008

vidis, to temy stretnutia nechodim vobec 😅

petaba
23. feb 2008

tak to treba napravit 😠

pietra
24. feb 2008

ok, ale pockam, kym bude teplejsie a bude nejaka stretavka pod holym nebom, to by sa mi pozdavalo viac 😉

petaba
26. feb 2008

halo kde ste kto?

petaba
27. feb 2008

halooooooo

pietra
27. feb 2008

tu sme 🙂

ale tusim sem chodime uz len my dve 😒

petaba
27. feb 2008

vyzera to tak 😀

pipi1211
28. feb 2008

ste tu? ci uz spite?

petaba
28. feb 2008

ze vahas 😀

pietra
29. feb 2008

no hlavne, ze si do reci neskaceme 🙄
ste tu niektora? petaba, ty si tu najcastejsie, si tu?

trojmamka
1. mar 2008

😉 😉

petaba
1. mar 2008

caute 😀

pietra
2. mar 2008

ahojte, tak co noveho?

minule som tu prave pisala o tej velkej poste na Uzbeckej, tak je uz vraj otvorena, vravela mi mama. Len neviem, ci je to dobra alebo zla sprava 🙄 zas su tam rovnako pomali a hlavne drzi, ako predtym 😠 Juj, ako ma ta posta hneva

pietra
2. mar 2008

este som sa vas chcela opytat, tie co chodievate do kniznice, kam chodite? U nas zrusili kniznicu, ktora patrila Slovnaftu a zrusena je aj kniznica, co bola na mieste, kde je to nove tesco na dolnych. A rozmyslam, ze by som zase do nejakej kniznice zacala chodit, ale nechcem ju mat velmi daleko

veronice
2. mar 2008

Ahoj pietra 🙂
ja chodim uz dobrych...uff....no 11 rokov do kniznice na bodvianskej 4. Je to blizko od billy. V tom objekte je aj centrum detskej tvorivosti, vedla fitko a domova sprava...velmi mile tetusky, dobry vyber, prijemne tiche prostredie a clenske na rok len nejakych 40sk.
snad som pomohla, tak sa tu mavajte 🙂

pietra
2. mar 2008

veronice, dakujem 🙂

barunka
4. mar 2008

Ahojte baby, prepáčte že sa vám sem miešam, ale chcela by som sa vás spýtať, či mi neviete poradiť vo vrakuni dobrú škôlku pre deti, môže byť štátna aj súkromná. Ďakujem...

simonko
5. mar 2008

ahoj baby ja by som vas zase chcela poprosit...nenajde sa niekto medzi vami co vie kde je ulica Vilova,popripade tam aj byva?

petaba
5. mar 2008

ahoj vilova ulica je v petrzalke
http://supernavigator.sk/navigator/

barunka ja odporucam latoricku MS, moja babka tam dlhe roky robila a aj ja tam casom dam malu

petaba
9. mar 2008

haloooooo je tu niekto? 🙂

pietra
10. mar 2008

petaba - on tu skoro nikto nikdy nie je ☹

trojmamka - neboli ste v nedelu bicyklovat? som pri venceni videla nejaky vozik za bicyklom 😉

petaba
10. mar 2008

pietra mali by sme s tym nieco robit, vsak nam za chvilu zatvoria temu 😀

pietra
10. mar 2008

petaba, a co s tym narobis? dotiahnes sem ludi nasilim? 😀 ja sa sem snazim pravidelne nakukat, ale tiez ma to obcas nebavi, ked sa tu nezjavi ziaden novy prispevok ☹

petaba
10. mar 2008

ale kde su tie baby co sem chodili predtym?

inak co robis takto neskoro este hore?

pietra
10. mar 2008

ja vacsinou chodim spavat az po polnoci, kedze kika sa od narodenie nechcela prisat, tak odsavam a o tomto case jej "chystam" mliecko na ranajky
a co ty?