BA II. Je tu niekto z tejto časti mesta?

aktak
26. jún 2006

Ruzinov, Trnavka, Prievoz, Mileticka... a dalej neviem ale to nevadi 😀 urcite sa nas tu dost nazbiera 😎

zuz11
16. feb 2009

tu to zije 😀 😀 😀
tak si idem poklabosit 😀 😀 😀
takze zuz dostanete 70 eur 😉 pekne uvitanie 😉

pietra
16. feb 2009

zuz, to je krasne, ako si kecas sama so sebou 😀 😀

aktak
autor
17. feb 2009

hohoho takze prispevok zvysili z 2000 Sk na 70 eur cize o cele 4 eura 😀 tlieskam 😀

paola.o1
11. mar 2009

to je radost rodit...

pietra
11. máj 2009

dva mesiace ziaden prispevok? 😕 co sa vsetci odstahovali? 😀

mizulienka
18. máj 2009

ahojte, ma niekto nejaku skusenost s opatrovatelkou deticiek? byvame v BAII ale ani ja, ani manzel nie sme z BA, takze vsetci starki daleko predaleko...surne potrebujem na zajtra niekoho k malemu, viete mi niekto poradit, nejaku zodpovednu osobku, je to iba na kratucko, max hodinka. dakujem za tipy.

claudinka
3. jún 2009

mizulienka koho si nakoniec nasla? 😉

mizulienka
16. jún 2009

nenasla som nikoho 😖 je to ozaj problem najst niekoho...takze zatial beriem maleho stale so mnou, ale dufam, ze sa mi niekoho najst podari...mas nejaky tip? 😉

ivankask
26. jún 2009

ahojte,
su tu aj dolne hony alebo vrakuna?

claudinka
27. jún 2009

mizulienka max hodinka? a kolkokrat do tyzdna?

ivankask ja som vsade 😀

lindda
26. sep 2009

cafte je tu niekto okolie travniky ?? hladam kamaratku

kathynka
13. feb 2010

ahoj lindda...my sme prievoz, co je vlastne len cez gagarinku...ak by ti to takto pomohlo...

amonikaa
30. mar 2010

ahojte ! nenajde sa maminka z Ruzinova aj s vacsim dievcatkom/chlapcekom ? na trojkolkovanie, hojdanie a hranie na ihrisku ? nie som "zoznamovaci" typ a nasa Miska (2 roky a 1 mesiac) by chcela kamaratku alebo kamarata

pipi1211
3. apr 2010

caute baby je tu niekto z okolia ruzovej doliny? pri mileticke.... 🙂 🙂 🙂

adelaine
4. apr 2010

cauko,
pipi ja byvam relativne blizko mileticka street 😀

pipi1211
5. apr 2010

no super 🙂 potom by sme spolu mohli chodit kocikovat,hm? 🙂

adelaine
5. apr 2010

pipi, urcite, rada budem kocikovat v tandeme 😀
tu na okoli nikto nema dieta....a tych par tyzdnov co je medzi nami rozdiel je v pohode 😉

kde chces rodit? uz vies?

pipi1211
5. apr 2010

no ja idem urcite zasa na antolsku, bola som tam uplne spokojna a uz viem co a ako tam chodi a aj moja dr tam rodi 🙂 🙂 🙂 a ty kam planujes? 🙂

adelaine
6. apr 2010

...ja asi ostavam v Ruzinove, chcem si tam zazmluvnit lekara....tak uvidim,
moznom pri druhom babetku sa rozhodnem uuplne inak...

ty uz mas skusenosti aj s porodnicou aj s babetkom, ja som total zelenac 😀

claudinka
5. máj 2010

Kam s detmi v Bratislave - http://sdetmi.wordpress.com/

ivanulienka81
5. jún 2010

Ahojte maminy z Ruzinova. Chcela by som sa opytat, ze ci by ste mi vedeli poradit a odporucit nejakeho pediatra z Ruzinova, najlepsie niekde cast Travniky. Dakujem

ivush
15. sep 2010

Ahojte maminky, nakukne sem niekto ? Od septembra mám drobca v škôlke a s maličkou sa chodievame prechádzať samé a tak nám je trošku smutno 🙂 Ak by sa niekto sympatický našiel, kto tiež hľadá parťákov na voľné chvíle, budeme sa tešiť 😉

lenocka84
15. sep 2010

@ivush ahoj,aj my sme tu a nemame s kym chodit kocikovat. kazdy sa najprv hlasi a ked pride na "lamanie chleba" tak nikde nikto ☹

tanija133
15. sep 2010

@ivanulienka81 Ahoj uz si nasla nejakeho pedietra? ja mam tiez ten isty problem, neporadis mi?

ivanulienka81
15. sep 2010

@ivush @lenocka84 ahojte dievcata, ani my nemame s kym chodit kocikovat ☹
@tanija133 ano nasla som MUDr. Dzuppovu 😉

lenocka84
15. sep 2010

@ivanulienka81 tak sa mozeme spojit, len pozeram ze ty sa chystas coskoro rodit 🙂

k dr. dzuppovej chodime aj my, buduci tyzden mame u nej prvu poradnu
napisem pocity

ivanulienka81
15. sep 2010

@lenocka84 rada sa k vam potom neskor pripojim 😉
budem rada ak napises prve dojmy z poradne, ja som tam tiez bola iba raz s Miskom a bola velmi mila a ochotna....

lenocka84
15. sep 2010

@ivanulienka81 ja som sa bola zatial len zaevidovat ale zlata
uvidime na poradni

tanija133
15. sep 2010

@ivanulienka81 A kde sedi ta dr. Dzuppova, kde ma ambulanciu presne? Isla by som sa tam spytat ci by ma nezobrala, lebo uz pred porodom musim mat zajednaneho pediatra, mame iba mesiac rozdiel medzi terminami. A ked porodime a dame sa dokopy, tiez by som si rada nasla kamaratku na kocikovanie, by som sa pripojila k Vam .....
@lenocka84 potom po porode , by som sa aj ja pripojila k Vam.....

lenocka84
15. sep 2010

@tanija133 budeme radi 🙂