BA II. Je tu niekto z tejto časti mesta?

aktak
26. jún 2006

Ruzinov, Trnavka, Prievoz, Mileticka... a dalej neviem ale to nevadi 😀 urcite sa nas tu dost nazbiera 😎

julliaa
30. jún 2007

mirko06 - jeej, tak budete mať veselo 🙂 Ja rada chodím na svadby...vzdy sa dobre s mužíčkom zabavíme 🙂
My sme už na dovolenke boli (v afrike -djerba) teraz tá chata...este nás čaká víkend v čechách niekedy v polke leta...
a mozno sa chorvátsko zadarí...ale to je v oblakoch...zatial skôr nie ako ano...
takze prádzniny sa budeme motkať tu a v PN u rodiny.

dobre ze ste zdravučkí...to je základ. A strkovec...tam sa pôjdeme v týždni pohrať. nemám to z domu daleko, ale chalani by to peso nepresli...
Zajtra mam jurka odviesť k babke a dedkovi na prádzniny...fuuha, som zvedavá či tam aj zostane, este nebol bezomna...uvidíme 🙂

tak pekný víkend 🙂

julliaa
2. júl 2007

ahojte maminy....nemáte čas na slovíčko ?
ako sa vám darí...chodíte sa kúpať?

mirko06
2. júl 2007

ahoj, my sme dnes boli u mojej kaderníčky, narobili sme trošku show a potom prišiel pre nás ocko domov 🙂
kúpať sa nechodíme, lebo malý by bol vovode cely deň, na deke ho neudržím a tak chodíme behať okolo po dvore a okolo Štrkovca a tak....

julliaa
3. júl 2007

jeej tak to máš nový účes 🙂 alebo aj mirko má ?
my sa tu tiez kúpať nechodíme...len tak po okolí, do parku a na večer na trojkolke...
drobec spinká, idem si urobiť kávu a trochu relax...🙂

mirko06
3. júl 2007

účes ani nie, nechávam si narásť dlhé vlasy, len farbu, lebo už som bola úplne vyblednutá a teraz keď máme pred sebou toľko slávy, tak nech to nejako vyzerá....
drobca som strihať nedala, teraz sa mu tak pekne kučeravia vlásky, tak mi je to ľúto ostrihať, ale už má poriadnu hrivu 🙂

sweetberry
7. júl 2007

ahojte mamulky 🙂 🙂

pipi1211
7. júl 2007

jeeej aj ty si z "dvojky" a kde byvas? 😉

sweetberry
7. júl 2007

jeeeej 😵 😵
mountfield

lia
7. júl 2007

ahojte dvojky 🙂
mountfield je prievoz sweet??

sweetberry
7. júl 2007

ano🙂je to blizko to moje bydlisko 😀 smer tatra banka a dalej do ulicky ako su rd domy

lia
7. júl 2007

ty si moja suseda?? 😅

pipi1211
7. júl 2007

ja som byvala na posni pri OD Ruzinov a teraz som vo vrakuni ale skoro kazdy den sa pohybujem po posni... babka,kamosky....a tak mam tam vsetkych znamych 😉

pipi1211
7. júl 2007

ja do prievozu chodim ku kamoske ale az mrte dozadu... vy ste niekde pri cintorine? 😉

lia
7. júl 2007

a kde vo vrakuni pipi??ja som tam byvala od detstva pokym som sa nevydala 🙂

sweetberry
7. júl 2007

lia?? 😀 😀 kde byvas?
pipi super nie?🙂

lia
7. júl 2007

hej pipi 😅 😀 ja z vas asi odpadnem
sweet,novostavba?? 😀

pipi1211
7. júl 2007

na cilizskej presne ako je konecna 🙂

sweetberry
7. júl 2007

novostavba ano pri rodinnych domoch
a kde ty?

lia
7. júl 2007

neveriiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim 😀

sweetberry
7. júl 2007

comuuuuu 😀 😀 😀 snad si teraz blizo mna 😀 😅

pipi1211
7. júl 2007

tie nizke novostavby? ozaj sweet teraz som si vsimla ze v pase mas len snz... ale ty uz jedno mimco mas nie? 😉

lia
7. júl 2007

ja odpadnem,naozaj??cecinka alebo kastielska??

sweetberry
7. júl 2007

mimcoo 😀 😀 😀 ma 4roky 😀 😀

sweetberry
7. júl 2007

idem papat pridem ale asi ma nepockate co??

pernicek
7. júl 2007

cafte babulky....ako sa dari? 😉

pipi1211
7. júl 2007

ze ho nemas v pase 😕 😕 😕 😀 😀 😀 lebo minule sme o niecom pisali uz neviem o com a niako mi to cele neslo do hlavy a teraz som si vlastne uvedomila ze mas syna? 😀 😀 😅 😅 😀 😀 😀 😀

lia
7. júl 2007

sweet,tak byvame v tom istom baraku?? 😀

sweetberry
7. júl 2007

neeeee dceru 😀 😀 😀 😀 😀

pipi1211
7. júl 2007

ja tu budem 😉 idem do sprchy o par min som tiez nazad 😀 😀 😀

lia
7. júl 2007

sweet,tak kde byvas??