BA II. Je tu niekto z tejto časti mesta?

aktak
26. jún 2006

Ruzinov, Trnavka, Prievoz, Mileticka... a dalej neviem ale to nevadi 😀 urcite sa nas tu dost nazbiera 😎

pipi1211
4. dec 2007

ja som z cilizskej a fakt sa mi nechce ist samej 😒 auticko nemam tak to budem musiet niako busom poriesit...

sonulik1
4. dec 2007

ahoj lindda - ja som tiez s ostredkov - tak ako ty, byvam na sumracnej. chodis asi tiez kocikovat do parku ze?

sonulik1
4. dec 2007

ked sa ti bude chciet napis IP

lindda
4. dec 2007

jeeeeej ano ja byvam na mesacnej 🙂 a ake mas velke babo ??

mirko06
4. dec 2007

baby z ostredkov, kde je tam ta vychyrena cukraren? viete ma znavigovat? 😉 dakujem

lindda
4. dec 2007

mirko konecna autobusu 39 a ako je konecna vsetkych eletriciek tak odtial asi 300m tam sa uz opytas kohokolvek

sisa29
4. dec 2007

ahoj baby.fakt dobra cukroska mirko.stoji do nej ist.aj ja tam chodim v lete so svagrinou linddou a s detmi.a z vrakune nikto? ☹

lindda
4. dec 2007

mnam normalne tam zajtra idem nieco kupit tak ste ma navnadili 🙂 sisa pojdeme 😀

sisa29
4. dec 2007

lindda ja uz nemozem lebo moja vaha je alarmujuca ale taky fajny veternik.ach boze ☹ ☹ ☹ .to je strasne ked si musim davat pozor co zjem

pipi1211
4. dec 2007

sisaaaaaaaaaaaaaa 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 ja som vrakuna 😀 😀 😀 😀

lindda
4. dec 2007

no moja vaha je tiez na prd kua ale sladke je sladke 😀 😀 😀

sisa29
5. dec 2007

dobre ranko babizne.tak ako?my super.spali sme dnes v postielke 😨 😨 😨 neuveritelne to sa nam este nestalo za 2 roky no az o pol piatej sa zobudila a isla k nam.normalne som sa aj vyspala a nikto ma neokopaval 😀 😀 😀

mirko06
6. dec 2007

ja by som praveze potrebovala pribrat... vsetci mi hovorili, ze ked som bola tehotna (a to som pribrala 25kg), ze som konecne vyzerala normalne. aj ja som bola so sebou spokojna, ale teraz pri malom-behavom mirkovi ta vaha ide zase dole, co nie som rada...
mam starosti, ze? 😉

aktak
autor
6. dec 2007

ja som mala 12kg navyse (63kg) a tiez boli vsetci nadseni, ale ja sa citim dobre na svojej povodnej vahe, a aj tak si myslim ze mi skor prospelo brusko a nie tie kila ako take 🙂

sweetberry
6. dec 2007

jej tu to aj zije ??? 😅 😅

aktak
autor
6. dec 2007

obcas ano 😉

sweetberry
6. dec 2007

😀 😀 😀 😀 😀

sisa29
7. dec 2007

ahojky.mirko:bud rada ze si taka.vyzeras dobre mikulas bol svetovi a ver tomu ze je horsie byt tlsta citis sa zle kazdy sa ti smeje nemaju na teba pekne oblecko proste je to hruza.ja by som to menila hned.aj ninka je taky behun ako mirko a nerozumiem ze som taka pribrata stale.vsak lietam stale zanou ☹ ☹ ☹

sofia_r
7. dec 2007

ahojte dievčatá z Ružinova, chcela by som sa vás opýtať kde je u nás dobrá detská lekárka, s ktorou ste spokojné, prípadne ste o nej počuli 🙂 zisťujem kam prihlásim drobca

trojmamka
7. dec 2007

ja chodím na Trnávku k Mudr.Dančová.Sedí na Bulharskej.Je to super lekárka 🙂

pietra
7. dec 2007

ja som si v Ruzinove nevedela vybrat, takze chodime do mesta do Medifery. Teraz nas vozi manzel autom a ked bude Kika vacsia, autobusom sme tam za chvilu, takze mi nevadi, ze nemame lekarku priamo v Ruzinove.

sofia_r
7. dec 2007

trojmamka a pietra ďakujem za radu. O Mudr. Dančovej som tiež počula len samé dobré veci (teda zatiaľ) a pokiaľ sa to nezmení tak asi tiež budeme patriť k nej 🙂

trojmamka
7. dec 2007

ja som k nej prebehla od Mudr.Klepochovej,ktorábola super ale má 75 a to je už dosť vidieť.A keďže mám troch drobcov a samozrejme všetko čo s tým súvisí tak som spokojná x3

trojmamka
7. dec 2007

http://www.mudrdancova.zzz.sk/ sofia_r hoď očkom na jej stránku

mirko06
7. dec 2007

ja chodim do ruzinovskej polikliniky k mudr.lotlarikovej, maly ju zboznuje a do poradne vas automatiky objedna zadarmo, nemusite vystavat na chodbe.
ja som s nou spokojna, je mila, vsetko vysvetli, povie, odporuci...

aktak
autor
7. dec 2007

my chodime k dancovej, sme spokojni, ale na moju detsku nema nikto 😀

sisa29
7. dec 2007

ahoj mirko.ty byvas v ruzinove?ak ano mohli by sme sa stretnut ak by si chcela

mirko06
7. dec 2007

fajn sisa, byvam pri byvalom jadrane, ty kde?

lindda
8. dec 2007

mirko jeeej a nechodis do parku ako sa ide do citorinu martinskeho ??? ako je jednota alebo VS prava ??

mirko06
8. dec 2007

lindda: tade chodim, len ked idem na postu, co bude hned v pondelok 🙂