BA II. Je tu niekto z tejto časti mesta?

aktak
26. jún 2006

Ruzinov, Trnavka, Prievoz, Mileticka... a dalej neviem ale to nevadi 😀 urcite sa nas tu dost nazbiera 😎

mirko06
14. jún 2007

lebo rozmyslam, ci aj zubky to nie su, vzdy ked mu isli, tak mal soplik, ale nekaslal. a mal aj teploty, teraz ich mal cez vikend, teraz uz nie...

mirko06
14. jún 2007

no, idem si ratovat maleho, dobru noc 🙂

julliaa
14. jún 2007

dobrú nocku Mirko06- moji už spia 🙂 a čakám muža...si isiel zacvičiť 🙂
..nuž môžu to byť aj zubky...hm, ale ked nemá teplotu teraz tak asi nie...skoré uzdravenie

sweetberry
14. jún 2007

oka tak dobehnem cez cestu dakedy 😀

julliaa
15. jún 2007

ahojte dievčatá, tak sme od 6,30 hore a este sme sa nevymotali do parku...ach jaj, niekedy máme také dni, že nám vsetko trvá :/ a to musím dnes piecť...

sweetberry- budem rada, dáme kafe a pokecáme 😉

tinni
15. jún 2007

od 6.30 😲 a co ste tak skoro robili?

mirko06
15. jún 2007

ahojte,
tak my sme mali vcelku kludnu noc, doktorka mi odporucila dat malemu dithiaden, tak asi preto relativne dobre spinkal. vyzera to tak, ze to ide k lepsiemu, snad to malemu rychlo prejde.
inak sme boli doobeda vonku, uz bol poriadny hic, musime pockat do vecera, aby sme sa neuvarili 🙂

zuz11
15. jún 2007

ahojte, mirko je dufam uz zdravy 😉
u nas sa spinka prave...

julliaa
15. jún 2007

tinni-tato odchádzal do roboty a drobci ho velavázene vyprvádzali...skoro ma porazilo 😝 snád cez obed budú dlhšie spať

som rada že mirkovi je lepsie 😉

mirko06
15. jún 2007

diky baby, malemu je uz lepsie, je to vidiet aj podla neporiadku, ktory uz za sebou zase nechava 🙂
teraz som tu nadchu a kasel dostala ja 😲

mirko06
15. jún 2007

zuz11: Hanke zelame dodatocne vsetko naj, naj, naj k 6 mesiacom 🙂

julliaa
16. jún 2007

ahojte dievčatá, idem sa vám pochváliť s našou modrinou 😖 Vcera sme boli v parku na šmyklavke, a Niko sa chcel smýkať sám, bez toho aby som ho pridrziavala..po chvíli som zvolila a teda sa šmýkal...asi na desiaty krát sa mu ale dole zvrtla nožka a tak sa buchol pod očko. Má tam modrinu cez celé líce. No modrinu, ono to hrá vsetkými farbami 😢 😢 ach jaj, je to hrozný pohlad na také malé dieťa a celé líčko fialvé... 😢 😢

Pekný pohodoví víkend vám zeláme 🙂

mirko06
16. jún 2007

jej julliaa, vy sa teda mate cim chvalit 🙂 dufam, ze maly velmi neplakal a ze to rychlo zmizne. teraz moze frajerit, ved taku modrinu nema kazdy 😀
aj tebe pekny vikend 🙂

julliaa
18. jún 2007

ahojte, Nikovi líčko odpuchlo, ale modrina je tam riadna. teraz je fialovomodrá 😒
cez víkend bola u nás svokra...uff, to bol stres...no som rada, že tú povinnú návstevu máme za sebou 😉
Chalani majú soplíky, tak sme doma a poobede sa pôjdeme len prejsť, nechcem ist do parku medzi deti zatial.
Pekný dnik.

mirko06
18. jún 2007

vidim, ze s tymi soplikami nie sme jediny ☹ aj ked maly uz ich nema, ale pre istotu som nachladnuta ja a to poriadne... to je radost, v lete 😉

julliaa
18. jún 2007

no veru... 😒 tak aj tebe skoré uzdravenie 😉

sweetberry
18. jún 2007

zdravim vas len tak mihom 😉

julliaa
20. jún 2007

ahojte...jejda ako hlboko sme klesli 🙂 Myslím tu na fore 🙂 tak písem, nech nie sme zabudnuté niekde dole.
ako sa vám darí ?

mirko06
20. jún 2007

ahoj julliaa, my sme boli včera na výlete, prišli sme až večer, maly odpoadol prvý a ja hneď za ním, taže som počítač ani nezapla 😉

julliaa
21. jún 2007

mirko06- ahojky tak vylet 🙂 super
my ideme od zajtra na chatu. 6 rodin tak sa pomaly balime.
pekne slnieckove dni 😉

zuz11
21. jún 2007

mne uz zostal na podpisovu akciu posledny vchod 😀

mirko06
22. jún 2007

zuz11: dufam, ze sa tam nenajde nejaky "tiez" sused, co ti bude robit problemy 🙂

julliaa
27. jún 2007

ahojte , tak sa hlásim z chaty sme sa az vrátili 🙂
vidím ze tu ste toho veru nepopísali vela :/
tak ako sa máte ??

mirko06
27. jún 2007

ahoj, že si sa vrátila, aspoň si mám s kým písať 🙂
ako bolo na chate? určite dobre, kde ste to boli? 🙂

julliaa
28. jún 2007

jeej, tak predsa ktosi 🙂 mirko06 -aspon ze ma tu nenechás samu 🙂

Boli sme za BB..chata čachovo. Mali sme stretko 6 rodín, čo si píseme viac ako rok na inom fore. Bolo fantasticky. Cez den sme sa hrali s detmi a večer ked sme ich uložili, zapojili sme vysielačky a sedeli sme dospeláci na terase vzdy az do polnoci 🙂) O rok plánujeme zasa stretko...vsetci sme boli spokojní 🙂

A čo je u vás nové ? Ste zdraví ?

mirko06
28. jún 2007

do cachova chodime s muzom lyzovat, tento rok sme tam vzali aj maleho, bol na boboch... je tam krasne, ale cez leto sme tam nikdy neboli. 🙂
to muselo byt fajn, takto sa stretnut.

klop, klop, sme zdravi, teraz nas caka narocny mesiac, buducu sobotu jedna svadba, potom o dva tyzdne krstiny a svadba a potom moja babka oslavuje 80-tku, ale to bude paradna oslava, lebo ona na tych 80 vobec nevyzera a zije ako za mlada 🙂

a potom dovolenka na polane na chate a potom si sem beriem sestrine tri deti, tak budem mat zaberacku... ale tesim sa, maly bude mat spolocnost.

a vy ako budete prazdninovat?

danii
28. jún 2007

mirko vidim, perne dni vas cakaju 😉 🙂 ale su to prijemne stretnutia a oslavy 🙂

mirko06
28. jún 2007

to ano, uvidime, co nato maly, bude mat pekne prehadzany rezim...
zajtra asi pridem na strkovec, len neviem kedy, rano musim ist na postu a potom uvidim podla pocasia

danii
29. jún 2007

... aj ja som bola doobeda na poste.... aj poobede kedze doobeda tam bolo ludi ako ..... 😠

mirko06
29. jún 2007

nakoniec som tam nebola ja ale muz, lebo ten balik bol velky a s kocikom by som to nezvladla...