Budúce tehuľky s endometriózou

monika3
4. mar 2008

Tak babulky je tu nova tema....ktora znaci ze budeme tehulky cochvila. Porazime tu neprijemnu endometriozu 😠
Tak co Libi, Lenocka moze byt? 🙂

libeth
10. mar 2008

vitamin B6 je pyridoxin, a kzselina listova je B9 😉
Listovku treba papat 😀

a monika, mam kvapky Feminam

petka, co ine mi uz zostava, nechavam to proste tak, ale jedno mi vsetko nieje, neboj 😵

monika3
autor
10. mar 2008

inak ja tiez nechavam veci volny plynut, viem ze volako bolo a bude a verim ze to dobre dopadne,
vzdy sa da najst na vsetko riesenie 🙂

libeth
10. mar 2008

monika, ako vravis. Vcera som mala daku depku vecer, asi preto, ze zase silno spinim, co ja viem. Preto som bola aj cajiky dnes nakupit. Ale az potom ma napadlo, ze asi by som to nemala moc miesat. 😖

lenocka3
10. mar 2008

petka - no to mas pravdu... kym budu ucinkovat injekcie, asi sa s tym nic neda robit. Ja to ale skusim, ved hadam uz potvory po troch mesiacoch nemusia ucinkovat 😉
Libi - pyri-co? idem pozriet v googli ze na co to je dobre... 😎

petkapo
10. mar 2008

Ach jaj....baby zavidim vam to pozitivne myslenie.... Ja to dost tazko znasam. Strasne som sa tesila, ked som zistila ze som tehotna a potom ked som po operacii lezala v nemocnici, este mi celkom nedochadzalo, co sa vlastne stalo, az teraz neskor.... Hlavne pri mojej extremnej netrpezlivosti sa mi nechce stale na nieco cakat ☹

lenocka3
10. mar 2008

🙂 petka, ani mi o netrpezlivosti nehovor..., to si tiez asi tym musis prejst 🙂 mna uz netrpezlivost presla 🙂 hlavne treba pozitivne mysliet, nejako prezit vsetky tie stavy, co sposobuju injekcie - vymysli si nieco nove, co by si robila nasledujuci polrok - napr. brusne tance 😉, a potom uz len zasobit sa cajmi a vitaminmi a ono to pride, neboj 🙂 a ide jar a leto, takze najlepsie chodit niekam von 🙂

monika3
autor
10. mar 2008

Petka to poznam, ale viem ze polovica uspechu je aj to nemysliet na to co bolo ale len na to co chceme...tazke to teda ale je ale vsetko sa da... 🙂

cajiky Libi mozes pit ake chces ale fakt ze niektore sa nesmu miesat dokopy ale rozne druhy mozes pit zvlast. Proste rano si das jeden a vecer mozno zase druhy.

A na tie cajove zmesy je dobre mat niaky recept.

Lenocka nastuduj a daj info 🙂

libeth
10. mar 2008

petka, to su ale uplne normalne pocity, a ver, ze od roku 2006 som si presla uz vselicim. Ale babulky, ma vzdy podrzali, pripadne nakazali nedepkovat 😀 Nato sme tu. 😵 A to ze si o mimi prisla, o to to este musi byt tazsie. Ale my sme tu, a v poslednom case fakt pozitivne naladene. 😀 😵

lenocka3
10. mar 2008

jaska, ze pozitivne 🙂 inak nemame v nazve "bud. tehulky" 😀 😀 sa mi to tam fakt luuuubi 😵 😵 😵
B6 ma inak vobec nelaka... akurat, ze posobi vyrazne proti stresu.... nic o vrateni chute tam nepisu 😀 😀 😀 boooze, asi si niekde zozeniem nejake ustrice, sampanske a slahacku 😀
/a potom na infekcne.... 😀/

petkapo
10. mar 2008

😀 😀 😀 😀 😀 😀

Tak sa budem pozitivne ladit s vami a dufat, ze ten nazov - buduce tehulky - sa tento rok u vsetkych naplni do BODKY!

lenocka3
10. mar 2008

😀 tak to uplne bez debaty ze sa splni 😎

monika3
autor
10. mar 2008

kocky teraz uz len cakat kedy sa pozitivita dostavi ...a budeme tu mat niaku tehulu, lebo niake tie virusy by sa nam tu zisli 🙂

lenocka ale tu kyselu listovu si kup..tym nic nepokazis,.ja si ju opat kupim asi o mesiac

monika3
autor
10. mar 2008

petka a hod si aj niakau foto, 😎

lenocka3
10. mar 2008

moni - mam? .. ked ja som taka dora ... aj ten caj som uz pila trikrat - je uzasny a bozsky... cakala som mrchu a zrazu ma prestalo pichat v brusku a uz mi zase nic nie je 😀

petkapo
10. mar 2008

Musim doma najst nejaku kde som aspon trosku k svetu.... Lebo momentalne som brutalne vyhadzana na ksichte - no pubertak jak vysity 😀

mirip
10. mar 2008

Ahujte dievčatá, supéééér konečne to tu žije. Aký ste dnes mali deň, ja ešte stále krámový ale od dnes už zase beriem tabl. a bud. pondelik folikulometria a potom šup ho snažilkovať 😀

monika3
autor
10. mar 2008

cafko miri, tak prajem nech foliky podrastu ako maju a do toho 😀

lenocka teraz nie som v opbraze uz mas MS?

Petka pri tych hormonoch sa ani necudujem ze si vyhdzana??? ☹ 😖 Mne sa tiez vzdy nieco vyhodi na ksichte ak beriem niake tie lieky

mirip
10. mar 2008

no to sa uvidí, aj naposledy videl doky krásne vajíčko a ukážkovo žhrubnutú sliznicu a prd z toho, ale uvidíme čo bude teraz, nechám sa prekvapiť aká bude výsledok tohoto cyklu 😒

monika3
autor
10. mar 2008

Miri mozno to chce len cas ale urcite si na dobrej ceste...ako byt bududca tehula 🙂

libeth
10. mar 2008

ahoj mirip 🙂
bud rada, ze aspon folikul mas, menzes tiez chodi, stielka hruba 😉 na zaciatok je to super, ved to bol prvy cyklus, vide to, neboj. A potom nas budes zasobovat T-virusmi, dobre? 😎

mirip
10. mar 2008

Uvidíme, aj teraz ma doky do tel. presviečal že som tehula, nechcel veriť že mi prišiel normálny MS 🙂

monika3
autor
10. mar 2008

je to dobre ze ta doktor takto povzbudzuje to je lekar so spravnym pristupom

mirip
10. mar 2008

ved ja viem moni, ja som aj rada že ho mám a nemenila by som za nič 😵

lenocka3
10. mar 2008

babyyyyyyyy, ja som nasla, ze femigard ma v popise, ze pomaha pri nechuti na sex..... co poviete? 😎 mam skusit? nebrali ste ho? mne sa zda ze ano, len neviem kto...

mirip
10. mar 2008

no ja určite nie ale chuť na sex mám aj bez neho 😅

mirip
10. mar 2008

ale za pokus to stojí 😉

janis24
10. mar 2008

ahojte, je tu niekto? 🙂

mirip
10. mar 2008

Ahoj janis ja som tu ale asi si už ty preč, neva 😉

monika3
autor
11. mar 2008

dobre ranko kocky 🙂

Janis som prvaaaaaaaa ale idem makat tak zatim pa

libeth
11. mar 2008

ahojte babulky 😵
pomohla vam kapsicka pastierska na spinenie alebo krvacanie mimo cyklu? som si ju kupila vcera ale taky kentus som fakt dlho nepila. 2 hlty som zvladla 😀