Budúce tehuľky s endometriózou

monika3
4. mar 2008

Tak babulky je tu nova tema....ktora znaci ze budeme tehulky cochvila. Porazime tu neprijemnu endometriozu 😠
Tak co Libi, Lenocka moze byt? 🙂

pink_lady
17. jún 2008

moni dakujem 😉

janis24
17. jún 2008

babulky ja dnes nestiham, ale slubujem ze budem na vas tiez intenzivne mysliet kazducky den a cakat na spravicky co sa ktorej a ako podarilo... 😉 😀 😀

mirip
17. jún 2008

ahojte dievčatá 😉 😉

mirip
17. jún 2008

Ako sa máte a kde ste všetky????? 😒 😉

janis24
17. jún 2008

ahojky mirip, ako?

scarlette
17. jún 2008

caute kocky, ja len nakuknem 😉
co mate nove?
ja neviem kde mi hlava stoji ☹

mirip
17. jún 2008

ja som na tom podobne scarlette, makam v robote makam doma a medzitým odbieham k dokymu, fakt dobrá výhliadka za posledný týždeň a ešte to pokračuje ale čo už ked aj pracovať treba, no ale myslím že už ste zase všetky preč 😒

lenka20
18. jún 2008

ahojte - monicek este si tu 😕 😕 😕

monika3
autor
18. jún 2008

Ahooj Lenka, dnes este hej.... 🙂 🙂 🙂

dnes makam ako usilovna kobylka, este doriesujem aj nieke veci u manzela v ich firme a u seba tiez zastupujem ludi co tu nie su.... Ale zachvilu uz budem mat hadam klud... 😉

Som rada ze Ta vidim 😉 😉 😉

lenka20
18. jún 2008

aj ja monicek, uz ta mam v kalendari poznacenu, aby som na teba intenzivne myslela 😵 tak dnes si este uzivas pracovne strasti 😝 len to neprehanaj 😉

korusa
18. jún 2008

ahojte babenky,
nestiham, tak vas troska zanedbavam, prepacte mi to ☹
Monik drzim ti silno palce, aby vsetko dobre dopadlo 🙂 Takze v piatok pozitivna energia putuje do Ruzinova. 😉
Babenky ako sa mi inak mate? Zbadala som novu tehulku - sue gratulujem a nezabudni nam to tu zavirovat T-ckami.

Libi - usilovna vcelicka pracujes na zahone, uz aj ja som zvedava na fotecky, cez vikendik to nafot, a hod nam fotecky, aby si nas inspirovala, ja by som mala tiez dorobit este jeden zahon, ale nejak je malo casu...

elianka - mas moj obdiv, srsi z teba taky optimizmus aj po tom vsetkom, co si zazila, ze sa az hanbim, ked mna chyta depka... Je mi luto, co sa stalo, a prajem ti z celeho srdca, aby ti co najskor svietili vesele tt v pase, a aby si drzala svoj uzlicek stastia co najskor vo svojom naruci.

leni - tak ako, kedy ides k tomu dokimu? Ja by som mala buduci tyzden a som rozhodnuta odtial neodist, kym mi nepovie, z coho to spinenie je.. A potichucky sa bojim, a verim, ze mi tam ziadnu cystu uz nenajde, jedine taku malicku v maternici, ach keby ste vedeli kolko krat som si to predstavovala, ze mi doki povie, ale vsak vy ste tehotna!! 😲 😔 😔 😔

Inak baby, mne sa dnes snivalo, ze som rodila, a ze hned potom som chodila a rozpravala kazdemu, ze vsak to nic nie je a ze som hned isla aj do roboty... 😝 Uz by len tam ma to tahalo hned po porode, to mam sny vsak? A potom som isla hned na vylet a kazdemu som rozpravala o tom, ze co to tie zeny prehanaju, ze bolestivy porod, ze vsak ja som teraz rodila a uz idem na vylet... Najhorsie vsak je, ze som vobec nevidela svoje babo, tak neviem, co to malo znamenat, dufam, ze nic zle... 😕
Tak ja idem pokracovat v praci, tak sa mi majte pekne a pekni dnik vam prajem 🙂

korusa
18. jún 2008

No takze pekny dnik - to mi je hrubka, sory 😅

libeth
18. jún 2008

ahojte babulky, prajem krasnu stredu 😵

korusa, jej, konecne si sa tu aj ukazala, len pekne chod k doki, a nech ti to vysvetli riadne, potom nam to tu zreferujes, nech sme mudrejsie 😀 ved to cloveka nebavi, ta neistota co to je... a take sny mame hadam kazda, to je len nasa psychika a podvedomie si to dava dokopy. Neprikladala by som tomu nejaky iny vyznam.

ja sa zajtra chystam k doki, bo mam nejaky zapal, tak nech mi nato nieco da a mozem snazilkovat, ked uz pijem ten Valoflur, ze? 😀 mrcha stale nic, potvora, snad cez vikend dorazi 😅

a fotecky mam nafotene, ale nemam kedy ich spracovat 😲 v robote sa neda a doma som rada, ze som konecne vonku. Vcera ma bola pozriet kamoska, uz cochvila rodi. Ach, tiez sa nacakali.... ale vyslo im hned 1 IVF 😵 som cely cas verila, ze budeme tehulkovat spolu 😔

Niekedy mam pocit, ze idem hlavou proti muru. Ze skratka nieje vhodny cas, a cim viacej sa snazim, tym sa to komplikuje 😒

monika3
autor
18. jún 2008

lenka20 dakujeeeeeeeeem, a mas pravdu nie je to treba s pracou prehanat...tak prave oddychujem 😎

Korus dakujeeeeem a u lekara len a len dobre pochod 😉 a daj nam potom veru vediet 😉

Libi ahojcek? aky zapal co to tam u Teba hlada? 😨

libeth
18. jún 2008

tak a dala som si novu foto 😀 ked si to tu tak menite, tak sa pridavam 😉

moni, ja neviem, kde sa vzalo, tu sa vzalo... tiez sa divim. Ale vyhodili sa mi aj afty v ustach, aj zima na nose 😅 a citim ze hrdlo sa tiez ozyva, takze najskor som prechladla 😕 😉 ale vcera som si dala oscilococsinum, a dufam, ze doki mi zajtra tiez nieco da a budem mat pokoj.
zajtra nastupujes do nemocky?

yasminx
18. jún 2008

ahojte dievčence... 🙂
meníte fotečky 😉 veľmi pekné 😵

monika3
autor
18. jún 2008

Libi pekna fotecka, taka letna...a aj Korus ma novu 🙂
a asi mas niaky oslabeny organizmus ked si prechladnuta, veru doki Ti nieco na to da 🙂

Dneska rano ma chytila uz panika , ze boze kam to ja idem a vsetko sa mi zas premietlo co ma caka a ako to vobec dopadne a teraz mam pocit ze nikam nejdem 😖

pink_lady
18. jún 2008

ahoojteee

libi pekna fotka 😉 😅 Ono to tak niekedy byva, ze cim sa clovek viac snazi, tym... ☹ A- daj si nejake vitaminky a raz dva bude O.K. a ...a aj ja sa tesim na fotecky zo zahradky 😅 😅

moni - drz sa v tej nemocnici, budeme myslieeet 😉 Nech sa ti nieco pekne sniva 😔

korusa - mozno ten porod po tych bolestiach so sme si tu takmer vsetky preskakali ozaj bude malina 😀 😅

pink_lady
18. jún 2008

moni ides a basta 😀

yasmi ahoooj 😉

monika3
autor
18. jún 2008

ahojte pink a yasminx... 🙂 🙂

to je dobre ze si menime foto - dufam ze nam aj nieco nove prinesu 🙂 🙂

libeth
18. jún 2008

moni, neboj dobre to dopadne. Urcite je to pre teba tazke, ale radsej to podstup teraz, ako premrhat dalsi pokus IVF 😔 Daju ti to tam do poriadku a hned ako budes fit, zobere ta Drabek (tak sa dufam vola) do parady 😉 vsetky ti tu budeme drzat palceky, takze to MUSI len a len dobre dopadnut 😉 ja tomu verim 😵

yasminx
18. jún 2008

pink 😉 ahoj

monika - neboj, všetko dobre dopadne 😎 už čoskoro nám budeš písať, že už to máš za sebou 😉

libeth 🙂

monika3
autor
18. jún 2008

babule ste fakt super, ja viem ze to musim podstupit a aj to tak beriem ze je to jedina moznost a ten moj doma 😉 sa uz na to vsetko co bude potom tesi a ani nepochybuje ze by to malo byt inac ako dobre.... a on mi to vzdy tak povie ze uverim aj nemoznemu 🙂 🙂 🙂

no ja uz len cakam ze otvorime temu "Tehule s Endo..."

A ozis stale chcem pozdravit Miri P...vsimla som si ze sa miname , a my tu uz niekedy nie sme -tak cauko Miri 😉

yasminx
18. jún 2008

to bude fajn, keď sa otvorí taká téma "Tehule s Endo..." a keď sa tam ešte aj všetky pekne presunieme
😵

ellianka
18. jún 2008

ahojte žienky 🙂
krásne fotečky ste si dali, super 🙂 musím aj ja nejakú nájsť, aby som sa pridala k tej letnej farebnej výzdobe témičky

libi, čo za zápal sa na teba nalepil 😠 nech sa pekne prace kade lahšie...ja som si včera pred spaním dala 3násobnú dávku vitamínu C (rada jedného staručkého lekára) a dnes som ako rybička. aspoň u mňa to vždy zaberie 😉

monik 😵 😵 😵 jasné, že ťa čakajú už len samé dobré veci...ten piatkový zákrok je len posledná prekážka na ceste k malému ružovému bábänku 🙂 v piatok teda toho veľa nenarobím lebo budem tak usilovne myslieť a vysielať smerom BA pozitívnu energiu, že by som si mala radšej zobrať asi dovču 🙂 😉

koruš 🙂 všetky do jednej sme tu silné babule, ktoré sa len tak nevzdáme a dúfam, že budúci týždeň tvoj doki niečo vymyslí a špinenie prestane, aby sa sen stal čoskoro skutočnosťou 😵 no aspoň ten bezbolestný pôrod a výlet s malým drobcom

yasminx, pink 🙂

lenand
18. jún 2008

cavte kocky monika drzim prsteky a posielam vsetku pozitívnu energiu k tebe aby to dobre dopadlo 😵

monika3
autor
18. jún 2008

v piatok bude zo mna urcite ziarit vsetka ta pozitivna energia od Vas a za to Vam vsetkym velmi dakujem 🙂 🙂 🙂 🙂

ak sa tu uz neukazem tak
AHOOOOOOOOOOOOJTE budem na Vas tiez velmi mysliet 🙂 🙂
pa pa 😎

yasminx
18. jún 2008

pa monika 🙂 čoskoro sa ozvi, budeme tu na Teba čakať...
prajem veľa štastia 😵 😵 😵 silno držím palce 😵

mirip
18. jún 2008

Ahojte dievčatá, ste ešte tu niekto? Aj ja ťa pozdravujem monika 😉 aj ja mm pocit že sa mínam ale nie len s tebou ale so všetkými, vždy prídem ked tu nikto nie je ale hádam sa raz stretneme 😵

vejinka
18. jún 2008

zienky pomozem vam troska..hadam sa na vas prilepia zachvilku pride aj karamel pomoct 😉 TTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT malo by to stacit 😉