• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Budúce tehuľky s endometriózou

21. marca 2012 
ahojte nie pink, to je hlúposť, len som mala zatial šťastie na všeliakých namyslených doktorov ktorý ťa berú ako kus a nie normálne ako pacienta ktorý má nejaký problém až na tohoto
21. jún 2008 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vejinka :slight_smile: no z takej kopy víruštekov sa určite zadarí :dizzy_face: ďakujeme
22. jún 2008 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a vobec ponk to je tvoj názor a nikto ti ho neberie..
ahojte budúce tehulky,. prajem peknú nedelu a veji dík za vírusíky :wink:
22. jún 2008 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janis, libeth...leti to mate pravdu sama nechapem... :grinning: ale teraz sa mi to uz vlecie..a maly sa menej hybe tak hocikedy ma prepadne panika..ale asi uz ma malo miesta...uz sa tesime ked budeme maleho ericka mat v naruci...

sue..no s velkym bruskom je uz moc...uz by som isto isla rodit...ved uvidis a to si neviem predstavit mat v brusku dvojicky :grinning: :dizzy_face:

babulky prajem vam vsetkym brusiska ako svet :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. jún 2008 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to si raz taká široká karameli, hotová vzducholoď :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a u nás jedna mala trojičky, od 6,5mesiaca musela už len ležať také brušisko mala :dizzy_face:
22. jún 2008 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a nedelny dezert :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face:

TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

peknu nedelu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. jún 2008 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa zase som tu len ja na tie vírusy karameli, to je náhodička že :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. jún 2008 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mirip uz sa mi zle sedi a bolieva ma chrbat a uz aj tie kontrakcie sem tam pridu no uz je to otrava...no a aj tie kila navyse..ale nie je tozasa take strasne :grinning:
22. jún 2008 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirip to je teda nahodicka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. jún 2008 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved už to máš za pár.......... tak už to nejako prežiješ, len to ti verím že s takým brušiskom tieto teploty, nie je žiadna slasť ale na konci bude za to odmena.... :wink:
22. jún 2008 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirip mas pravdu ta odmena za to stoji... :dizzy_face:
22. jún 2008 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved práve, myslím že tie čo majú baby, myslím rodia na neskorú jar, tak v máji a tie čo jún, júl august to nemajú lahké aj kvoli teplotám aj kvoli hojeniu rán po porode ale majú výhodu že možu ísť sa baby aj skor von, kdežto v zime sa všetko skor hojú aj vysoké štádium tt sa lepšie prežíva ale zase baby nemože ísť von dlho
22. jún 2008 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
najlepsie je to podla mna na jar a to leto tiez celkom v poho..lepise ako v zime...som rada ze mi to vyslo takto ale keby to bolo uz teraz bolo by este lepsie ale najlepsie je jasne to ze babatko bude a to je jedno kedy....
22. jún 2008 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj v zime sa dobre rodí my sme boli vonku každý den aj v zime oli chcel spinkat len vonku a potom v lete uz pekne sedkal a obzeral sa za babami všetko ma svoje pre aj proti :wink: :slight_smile:
karamelinka nech sa ti lahučko rodí už to maš len za par :slight_smile: :wink: i ked chlapci su lenivy a občas sa im nechce ist vonku poznam z vlastnej skusenosti :wink:
22. jún 2008 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok aj dnes dostanete davku..TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
22. jún 2008 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak a som tu sama a vírusiky od vejinky som si pochytala ale niečo nechám aj vám nebojte sa :wink: a ked nie tak vejinka zas pride a zavirusikuje to tu :slight_smile: :dizzy_face:
neviem či budem rano stihat ale asi nie tak sa držte a ja sa ozvem ked ma pustia z nemocnice pa pa kocky :slight_smile:
22. jún 2008 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaf lenad a drž sa :wink:
22. jún 2008 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fiha tu je to zasa poriadne zavirene, parada... Moj drahy vcera videl taky uzasny kocik pre dvojicky a dve hodiny sa z toho nemohol spamatat a normalne ho chytila myslienka ze my tiez musime mat dvojicky.... Teraz neviem ci sa mam tesit alebo bat :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Inak krasne povikendove ranko zelam vsetkym, hlasia 35 tak sa asi budeme trosku potit v robotke, ale u nas to momentalne vyzera na riadnu burku...
Dneska drzime palceky lenand nech vsetko hladko prebehne. A dufam, ze aj monik sa nam coskoro ohlasi... :wink:
23. jún 2008 o 07:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak kočky idem už zajtra doobedu ma budu operovat potom sa ozvem asi až v piatok tak pa pa :slight_smile:
23. jún 2008 o 07:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko prajem :dizzy_face:

lenand, drzim paluchy nech to dobre dopadne :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: budeme dnes na teba mysliet.

pozdravujem vas od Moniky :dizzy_face: a je velmi rada, ze na nu vsetky myslime :wink: dufam, ze bude coskoro OK a pride sem :wink: Moniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiik :slight_smile:
23. jún 2008 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teda babulky, dnes ste ake vcelicky usilovne :grinning: asi len ja nemam do coho pichnut :sweat_smile: :grinning:
23. jún 2008 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj libi :wink: No ja som si tiez z rana myslela, ze bude volnejsie, ale nevyslo... :sweat_smile:
Inak aky bol vikend?
23. jún 2008 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej ahoj janis, takze tu niesom sama :wink:

vikend, v sobotu sme grilovali a v nedelu som isla k nasim sa opalovat :sunglasses: a prisla som so spalenym dekoltom :sweat_smile: ale uz sa mi to stiahlo, nesvieti to tak.... :grinning: a dokoncovala som si stranku, konecne. :dizzy_face:

a ty ako?
23. jún 2008 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som sa tiez mierne pripiekla :grinning: Mali sme tu u nas v amfiku folklorne slavnosti, takze cely vikend tam, domov sme prisli tak okolo piatej rana, tak som este trosku nevyspata a mam roztiahnuty zaludok, lebo som sa straaasne prejedala, ach jaj... :sweat_smile:
Aku stranku si dokoncovala?
23. jún 2008 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
poslala som ti, snad ti to pojde :sweat_smile:

ale aspon si sa dobre zabavila, ja by som tiez prijala sa dobre vyblaznit, som sa tesila aspon na majales a ani ten nebol, skoda.
23. jún 2008 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
waaaw libi ja nemam slov, normalne som na par minut prestala dychat, neviem opisat tie sprievodne pocity, proste z tych fotiek sala uzasny pokoj a energia, je tam strasne citit, ze clovek to robi s laskou... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
si nam normalne venovala zahony... :wink: dakujeme.
Tie cicusky su nadherne tiez, strasne zlatucke.
Ked sa budem potrebovat ukludnit alebo zrelaxovat, viem ktoru stranku si mam otvorit, vdaka. :dizzy_face:
23. jún 2008 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeeeeeeej janis, to som rada, ze sa ti paci. Pre mna je to velky relax, postupne si to doplnam, prerabam, mozno bude casom z toho nieco uplne ine, alebo aj nic, ale mam aspon nieco comu sa venujem a hlavne na com sa ucim, knihy k tomu nemam cas citat, a tak ked nieco neviem tak mi to aj patricne dlho trvaaaaaaa :grinning:
si ma velmi potesila :dizzy_face: dakujem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. jún 2008 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojteeee
libi nadhera :dizzy_face: :dizzy_face: x-je ako stvorena na relax a nacerpanie sil a pokoja :dizzy_face: No nemam slov, kraaasa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. jún 2008 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
malo tam byt ze je ako oaza ..omylom sa mi to vymazalo :pensive:
23. jún 2008 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky ahojteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
ja absolutne nestiham, chcem len pozdravit, ze ako mi chybate, a libi - aj ja scem link na oazu pokoja :grinning: :grinning: vecer si to pozriem na ukludnenie :slight_smile:
paaaaaa moje!!!!
23. jún 2008 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok