Budúce tehuľky s endometriózou

monika3
4. mar 2008

Tak babulky je tu nova tema....ktora znaci ze budeme tehulky cochvila. Porazime tu neprijemnu endometriozu 😠
Tak co Libi, Lenocka moze byt? 🙂

ilip
7. júl 2008

dakujem jani, bude ma operovat Dr. Janac na Antolskej v BA, operoval moju mamu a bola spokojna, povodne trval na operacii klasickej - rezom, ale zastupca prednostu, ktoru bude asistovat sa vyjadril, ze to bude laparoskopia. drzim palce vsetkym a dakujem za podporu 🙂

pink_lady
7. júl 2008

ahojte, je tu nejako mrtvo 😎

janis to mi je luto 😔 normalne mi skoro slza vyhrkla ked som si ta predstavila ake bolesti hrozne si musela cez vikend mat a ako sa niekde zvyjas na gauci ☹ 😢 ale treba dufat, ako pise libi, ze dalsia uz nepride 😉

ja uz som si konecne vytlacila pracu a zajtra idem dat viazat, takze to je ulava ako hrom 😅 ja mam stale silnejsuz a silnejsiu mrchu uz mi leze na nervy chodit stale s vlozkou 😠 ale tak vravim si lepsie nech to ide von ako by to tam malo ostavat 😖

ilip - neboj to zvladnes 😉 ak mas len jednu cystu a prilis nezasahuje do vajecnika, tak ti urcite odoberu len ju 😉

mirip
7. júl 2008

nie nie je tu mrtvo pink to len ja som tu večer a vy ste všetky preč

libeth
7. júl 2008

cauteeeeeeeeeeeeeeeeeee, ja som tu 😀 ale to len preto, ze prsi 😀

pink, sikulka, takze zajtra to bude hotovo.

miri, ty co mas noveho? dovolenka?

mirip
7. júl 2008

nemám nič nové, všetko po starom, dovolenku už mám od dnes do 25. augusta a akurát pozeráme cestovky s mužom kam pojdeme k moru a čo ty libeth ako dovolenkuješ ?

libeth
7. júl 2008

tak ja budem dovolenkovat v piatok 😵 vo stvrtok po praci ideme s muzickom na Terchovu, a vratime sa az v nedelu. Taky predlzeny vikend. Chcela by som ist k Sutovskemu vodopadu a do Dier. POrobit dake nove fotos a hlavne vypadnut z mesta a od ludi a popravde nechcem sa o muzicka chvilku s nikym delit 😀

mirip
7. júl 2008

no my k moru ale berieme len last minutku posledné roky, sme sa s cenou dorazili ked sme boli v egypte, odvtedy len last minutku

libeth
7. júl 2008

my chceme tiez niekam k moru, najskor nejaky grecky ostrov, iked moj basni o Sicilie 😀 ?????? Nechapem, ale ved nech sniva. Ale najskor zaciatkom augusta, bo kolega ma od bud. pondelka dovolenku, zobral mi moooooooj termin!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🙄 😀

mirip
7. júl 2008

No my sme boli s mužom v Egypte, Bulharsku a Taliansku a ja ešte za slobodna v Grécku u 2x v chorvátsku. Teraz pozeráme Turecko alebo Grécko ale tam len na ostrov nejaký, ja som bola na chalkidikách a tam dobre nebolo, bolo to vo výstavbe takže jedno velké stavenisko na pláži a ak nevyberieme s týchto dvoch tak pojdeme zase do Bulharska na Slnečné pobrežie, tam bolo pekne

libeth
7. júl 2008

a akoto, ze mas taku dlhu dovolenku, ved to je uff vela 😕 do 25.8

lenand
7. júl 2008

libert mirip je učitelka preto ma tak dlho dovolenku 🙂

libeth
7. júl 2008

lenand, aha 😉 😀 no vedela som, ze robi s detickami, ale nenapadlo ma, ze je to skolstvo.

heh, ja budem rada ked zbuchnem aspon na tyzden vkuse, bo ja to beriem tak po dni... 😅

libeth
8. júl 2008

dobre ranko kocky 🙂 ja sa stale nemozem prebrat, som uplne vycucana 😲

janis, ako? Je ti uz lepsie, ci stale to iste?

vcera som po dlhom case citala tu na konikovi ostatne temy, to kedze prsalo 😅 , a nakoniec som si z toho prihnala depku 😖 som skoro v strede cyklu, tak asi preto, bojim, ci bude alebo nebude ovu 😕 ked nie, tak ja uz vazne koncim 😔

janis24
8. júl 2008

ahojte, ja som dnes zostala doma, vcera som hned po robote lahla do postele, bolo mi aj zle od zaludka, asi po tych tabletkach, ked som ani nic nejedla... Ale inak pokial sa nehybem, da sa to vydrzat... 😅

libi tie depky z konika su normalne, ked stale citame, kolko maju baby problemov, nakoniec zacinas mat pocit, ze tehotenstvo a zdrave babo je vlastne obrovsky zazrak, ktory sa nepodari len tak... Velmi ti zelam, aby ta ovu bola 😉

pink_lady
8. júl 2008

libiii nemdepkuj 😠 😀 ovu bude a basta 😀 😀 hlavne na to nemysli tolko lebo potom ozaj nebude 🙄 a uzite si to v terchovej, tam prides na ine myslienky 😵

inak pekne ranko vsetkym 😀

ellianka
8. júl 2008

krásne ránko babuľky 🙂
libi, ja som na tom podobne a veru dnes sniahnem asi po káve, hoci sa mi jej podarilo vyhýbať asi 4 mesiace 😝
mirip, ak smiem doporučiť, mrknite si zakynthos - krásny grécky ostrov...úžasné pláže, jedna z najlepších dovoleniek pri mori 🙂 😉

ja som teda bola v piatok na pohovore v CAR a už mám papier na laparku a stiahnutý žalúdok...tiež sme vypísali ďalšiu IVF žiadosť. tak uvidíme, ako to celé dopadne...ja dúfam, že supeeeeeeeeeer 🙂 hoci ak mám ísť s pravdou von, tak mám také zmiešané pocity...ale to poznáte.
lenočka, tebe kde robili laparo? v za?

ellianka
8. júl 2008

janis 😔 ☹ teraz som si dočítala o tvojich bolestiach a je mi to strašne ľúto...posielam myšlienky a hoci viem, že čokoľvek tu napíšem...na bolesť nezaberie ale aspoň pošlem 🙂 🙂 🙂 držkaj sa

libi, čítaj si len pekné témičky...napr. v tehuľkách 😉

libeth
8. júl 2008

jej, ale sme sa tu pozbierali 😵

jani, to je dobre, ze si zostala doma, a najhorsie vcera bolo, ked som videla, ze baby s ktorymisom tu na konikovi zacinala tak babence uz davno maju... ale samozrejme su tu aj take co sa vlecu somnou uz 2 roky 😔
musim sa nejak naladit na lepsie myslienky 😔 😵

pink, dakujem 🙂 praca vytlacena?

eli, takze laparka, predsa len 😔 ale bude dobre, ta cysta je moc velka... a super, ze aj ziadost ste hned vypisali, to akurat ked sa zregenerujes po operacii a mozes vsupnut hned do tehulkovskeho stavu 😵 😵

ellianka
8. júl 2008

libi, ja som včera stretla spolužiaka zo základky a on na mňa vybafol, že kde mám deti...on už má predsa dve "nasekané" a pomaly aj odrastené...ja vraj som už pomaly stará baba a ešte v 60tke sa vraj budem otravovať s detiskami....musela som pomaly rátať v duchu do desať, aby som ho náhodou niečím neovalila 😠 a následne neumlátila....zbožňujem ľudí, ktorí strašne radi radia ako treba žiť a čo kedy sa má stať 😝 😝 😝

ešte sa vrátim k tej laparke...doki mi najprv navrhoval injekčnú liečbu bez laparo, máte s tým skúsenosti? ale potom, hlavne kvôli tej veľkej cyste navrhol laparo...hoci niekoľkokrát povedal, že je to na zváženie...ale určite sa podrobím tej 6mesačnej liečbe a IVF bude možno až na jar

libeth
8. júl 2008

eli, ta injekcna liecba, to ako myslel hormonalnu? boze, no ja by som si uz nevedela predstavit, ze by som musle znovu mat tu hormonalku... to fakt ee, ja som bola priserna 😒

lenand
8. júl 2008

cavtu kočky trošku som vas čitala ale nestiham včera mal oliverko meniny tak som pratala lebo mala prist svokra a ta hned všetko kontroluje 😠 a dnes ma mužik narodky tak som mu piekla kolač do roboty dnes by mali prist tak nachystam chlebičky a detom detske šampanske 🙂
elli to može povedat len niekto kto nerozmyšla a je trošku pribrzdený ked to mam tak povedat ja by som to musela asi tiež tak predychavat alebo by som mu niečo od srdca povedala len sa pekne daj do poriadku a potom šup na to IVF apotom si už budeš uživat svoje detičky a užiješ si ich lepšie ako keby si ich mala ešte ako 20ročna vtedy si to tak nevychutnaš ako ked si už staršia ja som mala oliverka v 29ročna a je to super a moj mužik ma 35dnes a ešte chceme aj druhe babo a vobec sa necitime starý tak len kašli na reči a v jari to výjde to ti garantujem 😵

lenand
8. júl 2008

ja by som asi brala tiež tu laparku ja som bola tiež prišerna pri tej hormonalnej ličbe 😒

ellianka
8. júl 2008

áno, libi, hormonálna...ja som ju ešte nepodstúpila ale čítala som, že sa robí po laparo len som nevedela, že sa môže robiť aj bez operácie a tak tomu moc nerozumiem...uf, teda riadna príšera ma čaká 😖

ahoj lenand 😉 aj ja si myslím, že teraz si celé tehu určite viac užijem a podľa mňa na veku naozaj nezáleží...hoci neviem neviem keď v telke dávali nedávno najstaršiu rodičku čosi po 70tke... 😀

lenand
8. júl 2008

to si piš že si tehu viac užiješ 🙂

pink_lady
8. júl 2008

uz sa viazeeeeeeeeee 😀 😀 😀 teraz si vypratavam kancelariu a upratujem pocitac 🙄

elli - drzim vsetky prsteky nech to dobre dopadne 😉

janis to ti schvalujem ze si dnes ostala doma 😉 treba si oddychnut, mas na to plne pravo ,...zelam nech je ti coskoro uz dobre...🙂 ale urcite to je preto teraz take ze prva mrcha po tolkej dobe a nabuduce uz bude fajn 😉

inak aj ja zacinam mat pocit ze otehotniet to je neskutocny zazrak 😔 ono to prakticky aj zazrak je, ale prestavam chapat ako sa to niekomu moze podarit "len tak", ze ani nevie ako a niekto na to musi roky cakat 😔

korusa
8. júl 2008

ahojte babule,

janis, este aspon dnes si mohla zostat doma, ked som si precitala, ze mas az 3 novalginy v sebe, chuda, mne chvala bohu staci jeden a hned zaberie, ale potom sa potim ako blazon. Ja si ho davam, uz naozaj az vtedy, ked uz nevydrzim, lebo som sa stale bala, ze uz mi nebude ucinkovat ani ten, pretoze ibalgin mi uz neucinkuje vobec, jedine ako lentilka 😒 som sa nim uz raz skoro aj predavkovala ☹ Tak aspon si dnes oddychni, a uvidis nabuduce to uz bude lepsie, alebo uz bude nabuduce az po par mesiacoch 😅

elianka, neboj aj tie hormonalne inj. sa daju vydrzat, vsak sme silne bojovnice, no nie? Som o tej liecbe citala, ze doporucuju najprv odstranit cystu a potom zahajit aj hormonalnu liecbu - vtedy by mal byt najlepsi vysledok. Ale v niektorych pripadoch, ked su cysty male, tak sa moze najprv nasadit len hormonalna liecba, pri niektorych pripadoch cysta zmnizne, niekde nie, je to velmi individualne. Neboj zvladnes to 🙂

libi - nemaj depku aj ty, staci, ze mam ja. Vsak uz aj ja som tu asi dva roky, ked nie viac a stale nic....
Aj cez vikend, sme mali navstevu s babom, tak som sa vytesovala a nasa susedka zadrela, ked videla ako nosi malu moj manzel na rukach : - ako sa mu to uz hodi!! - a povedala to asi tak, ze vsak kedy uz budete mat? Asi si myslia, ze som hnusna karieristka, ktora chce odpriet muzovi pocit byt otcom - strasne ma to rozculuje... A medzi recou som sa dozvedela, ze tamti budu mat babo, tamti cakaju babo, nie ze by som nedopriala deti inym, ale v poslednom case ma uz aj toto vie dostat, proste som hnusna, ale ja im proste zavidim.... ☹ ☹ Uz aj ja chcem! Som strasna, ale uz na vsetky pripomienky ohladom deti reagujem hnusne, proste uz mam pocit, ze sa o babo snazime strasne dlho, i ked su to "len" 4 roky a su pary, ktore sa o babo snazia ovela dlhsie... Musim uz na sebe popracovat, moja psychika je v haji...Asi idem pracovat, aspon vtedy nemyslim na deti 😔 😔 😔

libeth
8. júl 2008

korus, tak to sme na tom rovnako 😔 vcera k nam prisla tehula a ja som isla prec. Ved o com by som sa rozpravala...

a zacina ma boliet podbrusko, tak na mrchu a to som dnes 12dc. Ak by to bol naznak ovu, tesila by som sa, ale ak nie... ma slahne....

prave so si vsimla, ze som spravila chybu v jednej zakazke 😕 do slaka 🙄

mirip
8. júl 2008

libeth, neboj to bude určite predovulovské pobolievanie

libeth
8. júl 2008

mirip, kiezby 😉

do slaka neviem co s tou chybou ☹

scarlette
8. júl 2008

caute baby,
korusa take pocity ako ze mi vadia tehule mavame asi vsetky ☹ ja sa im aj umyselne obcas vyhybam... jednoducho ked mam "svoj den" radsej nevzhladavam ich spolocnost