Budúce tehuľky s endometriózou

monika3
4. mar 2008

Tak babulky je tu nova tema....ktora znaci ze budeme tehulky cochvila. Porazime tu neprijemnu endometriozu 😠
Tak co Libi, Lenocka moze byt? 🙂

ellianka
17. júl 2008

v turecku sme ešte neboli ale jeden kamoš tam s partiou chodí už 4rok po sebe a vždy si pochvaluje.
vyskúšajte a potom dáš info 🙂

mirip
17. júl 2008

ok ešte nevieme kto vyhrá náš súboj aku muž ode sa do grécka ak ja do turecka potom dám vedieť kto vyhral 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lenand
17. júl 2008

tak zopar vyrusikou som si aj ja uchmatla 😀

pink_lady
17. júl 2008

jej vy ste sa rozpisali 😅 mne vypadol net a potom som musela odist vybavovat tak som sa odmlcala...no pomohlo mi virtualne prefackanie 😀 😀 😀

elli -- ja TN 😅

lenand
18. júl 2008

kočky dnes sa lučim ideme na víkend preč tak sa majte 🙂 i ked to počasie 😠 slniečko kde si 😵

lenand
18. júl 2008

pink a ked budeš mat zas tieto nalady tak len povedz a zas ta tu tak virtualne dame do poriadku 😀

janis24
18. júl 2008

ahoj lenand, uzi si to, neboj da sa aj bez slniecka, a okrem toho ved mas jedno krasne pri sebe 😉

ellianka
18. júl 2008

pink, tak to je relatívne blízko 🙂
lenand, krásny víkend a kopec pohody 😎 my tiež dnes valíme preč a ani počasie nám v tom nezabráni
janis 😉

babuľky príjemný koniec týždňa 🙂

pink_lady
18. júl 2008

lenand tak si to uzite 😉 u nas je uz pekne, takze to pride aj k vam 😉
aj ostatnym pekny vikend 😅 😎

ellianka
18. júl 2008

pink, je u vás pekne teplo a slnečno? 😨

janis24
18. júl 2008

elli, pink 😉
aj u nas uz je pekne, ale asi ma to pocasie dlho tesit nebude, kedze tiez cestujeme. A pojdeme aj cez Zilinu elli, tak na teba budem myslet. Ono tam hore okolo Cadce prsi asi 300 dni v roku... 😖

ellianka
18. júl 2008

janis 🙂 budem chytať tvoje myšlienky
tiež mám ten pocit, že tu neustále prší a to slnko čo práve vykuklo aj mňa samu prekvapilo...
jani, už odchádzate na dovolenku tuším niekde k lipt.mikulášu? 😅

mirip
18. júl 2008

Ahojte, prišla som len na skok, vás pozdraviť, popriať pekný víkend tým čo nedovolekujú, papa 😔 😔 😔

janis24
18. júl 2008

ahoj mirip, aj tebe pekny vikend 😉

elli este nie, az v auguste, teraz ideme svokrovcom, stavaju chalupu tak tam ideme trocha pomahat...

ellianka
18. júl 2008

jani, takže pracovný víkend...tak želám veľa rodinnej pohodičky 🙂
mirip 😎

scarlette
19. júl 2008

bre ranko dievcence,
vam zavidim ze mate cez vikend volno,,, ja zase sedim v praci ako blbec... ale uz nie dlhooo 😀

nelly3
19. júl 2008

Ahojte 🙂
pink_lady: citala som, ze uzivas norethisteron, ja som si ho bola dat predpisat lebo ideme takto o tyzden na dovolenku do turecka a prave mam dostat menzes a tento liek oddialuje aj menzes. trosku sa obavam ci mi nebude z neho nejako spatne a tak. ake mas skusenosti s nim?
a inac co noveho? kukala som, ze karamelinka ma uz maleho erika, tak gratulujemmmmmmm 🙂 dufam, ze aj nam sa coskoro podari vsetkym z tejto temy 😉

pink_lady
20. júl 2008

nelly - prekvapujuco ho znasam dobre (co je u mna vynimka) 😀 😀 😀 moze sposobovat poruchy spanku no ja by som nonstop spala 😀 😀 😀 uzite si to na dovolenke 😉

lenand
21. júl 2008

dobre ranko i ked u nas upršané ☹ ešte že cez víkend bolo pekne 🙂

janis24
21. júl 2008

krasne ranko 😉
hlasim ze u nas tiez zamracene, aj mi bola dost zima rano ked som cupitala do roboty 😖 Lenand dame kafe, ci uz si mala?
Nelly ja si idem tiez dat predpisat Noreth., lebo tiez mi to vychadza na dovcu, no a to by som tam zrovna ani nemusela ist... Uz som ho raz mala asi pred dvoma rokmi a vobec ziadne vedl. priznaky neboli, ani som si neuvedomila ze nieco beriem a mrcha dosla presne tri dni po vysadeni 😉 Ale citala som na fore, ze niektore baby dost bolela hlava, ale snad to nebude tvoj pripad, uzi si to tam 🙂

lenand
21. júl 2008

ahoj janis dame kafe teraz som akurat spravila tak nazdravie a v tom upršanom počasí aj na prebudenie 😀

petkapo
21. júl 2008

Ahojte dievcata 🙂

Dlhsie som tu nebola - mala som trosku depku z toho, ze mi druha mrcha po injekciach prisla na 17 DC a tak cele snazenie vyslo nazmar. Tak som chvilku nechcela citat nic o babatkach ☹

Ale teraz uz som 19 DC - novy cyklus a snazilkovali sme sa poriadne, tak snad....

A vy mate co nove?

janis24
21. júl 2008

ahoj petka, no ak si nahodou citala, tak mna tiez cakalo mensie sklamanie pri prvej mrche, ale uz to prebolelo 😅 Zacala som s Valoflurom, ale dnes som 16 DC, plodny hlien mam uz stvrty den, ale teplota sa stale drzi dole, nejak sa nam ani nechcelo snazilkovat, ale nevadi, lebo chcem si dat predpisat tabletky na oddialenie kvoli dovolenke, tak aspon mam klud, ze TT urcite nie som a nemusim sa bat ze by sa tymi liekmi nieco poskodilo... 😉
Myslim ze to ze je cyklus po liecbe takto rozhadzany, je uplne normalne, tak sa zbytocne nestresuj a hor sa do pozit. myslenia 😉

yasminx
21. júl 2008

Ahojte snažilky 😵
sledujem, že niektoré ste zmenili fotečky...veľmi pekné 🙂
petkapo - to mi je ľúto ale neboj všetko dobre dopadne... 😉
Ja mám menštruačný cyklus v poslednom čase akýsi divný ☹ a dnes som dostala menzes ako za starých čias 😔 silné bolesti...hlava sa mi točila, vracala som, studený pot ma oblieval 😢 pirule a ani kvapky mi nechceli zabrať...až teraz skoro po 4 hodinách začínam cítiť úlavu...takéto stavy som mávala pri endometrióze...cítim, že sa mi tá mrcha vracia ☹ Je mi do plaču 😢
Femigard ma tento mesiac sklamal ☹

petkapo
21. júl 2008

Janis - ano, citala som to ☹ Aj to ake si mala strasne bolesti....boze, je mi to tak luto ☹ Je to strasne nespravodlive....
A kam idete na dovolenku? Mozno si to aj pisala, ale som to prehliadla 😕

Yasminx - to je des s tou mrchou 😖 A to s nou musis byt v praci? Alebo si doma? A ozaj - tu biopsiu mas kedy?

mirip
21. júl 2008

Ahojte dievčatá, ako sa dnes máte? 😉
Aj u nás je divné počasie, zima akoby ani nebol júl 😒 a to včera bolo teplo a dusno aj ked zamračené
Čo máte nového?

yasminx
21. júl 2008

petkapo - ja som dnes zahájila dovolenku. Budem 2 týždne odpočívať. 😵 A s tou biopsiou je to tak, že som to išla prekonzultovať s iným lekárom a on ma vyšetril, spravil patričné testíky a povedal, že biopsia nie je nutná, pretože môj krčok maternice je úplne v poriadku 😀 takže som šťastná. Aj som zmenila lekára. Nedám si predsa zasahovať do tela keď to nie je nutné.

yasminx
21. júl 2008

mirip ahoj 😉
to počasie je fakt hrozné 😖

petkapo
21. júl 2008

Yasminx - TO VAAAAAAAZNE????????????? No tak to je uuuuplne vyborna sprava!!!!!!!!!!!!!! Velmi sa tesim 😀
Takze tento cyklus uz ''idete na to''? Dufam, ze vam v ceste nestoji uz ziadna prekazka!
Dovolenkovat budes len doma?

Mirip ahoj! Ako sa mas?

mirip
21. júl 2008

Caf petka, no mám sa nijako............nové nemám nič, zatial, stále dovolenkujem, doma je už nuda, po víkendoch stále niekam s mužom chodíme nech je zmena a nesedíme a nepriberáme pri televízore a tu vsjo.............nuda, nuda, nuda cez týždeň len nuda