Budúce tehuľky s endometriózou

monika3
4. mar 2008

Tak babulky je tu nova tema....ktora znaci ze budeme tehulky cochvila. Porazime tu neprijemnu endometriozu 😠
Tak co Libi, Lenocka moze byt? 🙂

petkapo
21. júl 2008

U nas (v PO) ceeeeelu noc prsalo, aj rano - a teraz uz konecne vykuklo slniecko. Ale teploty nie su bohvieco 😒 Zima tu je 😒

janis24
21. júl 2008

petka my zostaneme doma, ideme na chatu na samote pri Lipt. Mare a pri Besenovej 😉 A mrcha mi vychadza presne na den odchodu, ved preco by aj nie, na tie naschvaly uz som si zvykla... 🙂
yasminx chuda moje, ver mi ze si viem predstavit ako sa citis ☹ Snad to bolo len jednorazove rychlo to prejde. Inak ked som vtedy pisala o tych bolestiach, Lianka mi pisala IPko, ze tiez mala take bolesti a vobec nic jej nezaberalo, ale nakoniec zabral Panadol ultra rapid, je to taky sumivy prasok, pri buducej mrche ho urcite vyskusam 😉
mirip 😉

petkapo
21. júl 2008

Ja budem mat dovolenku az posledny augustovy a prvy septembrovy tyzden a tiez budeme doma. Ale budem celkom rada....
Najprv na mrchu cakame, cakame a potom....ju nechceme 😉
Ja som tiez brala Noreth. - nechcela som mat mrchu cez stuzkovu a to uz je teda rokoooov.... A znasala som ho dobre, ziadne bolesti, nic a ani mi nerozhadzal cyklus. Hned ako som ho vysadila, prisla mrcha - tusim za dva dni. Ak sa neberie nejako pravidelne, tak je to asi v pohode..

yasminx
21. júl 2008

petkapo - tiež sa teším tomu, že nemusím na biopsiu 😀 a dovolenkovať budem u rodičov na dome 🙂 Zatiaľ nám ešte v ceste veru stojí jedna prekážka ale nejako ju zvládneme 😉

yasminx
21. júl 2008

janis - no veru skúsim ten Panadol, pôjdem ho pozrieť do lekárne 😉

mirip
21. júl 2008

no ja našťastie nemusím na oddialenie MS brať nič, na dovču ideme last minute a najprv počkám MS, aj tak ho nemávam ako kedysi 7-8dní a s bolesťami ale 4-5dní a to len prvé dva dni behám a nestíham vložky meniť tak intenzívne tečie a potom 2-3dni dozvuky a je koniec, krče mám len prvý deň ale ako kedysi obyčajné. Nie také silné ako pred laparo, dúfam že sa už ani nevrátia, a vám prajem aby tie krče boli len taká jednorázovka a ak další MS príde nech už nie sú, alebo ak hej tak také normálne, a nemuseli ste sa zvíjať v bolestiach.......

janis24
21. júl 2008

yasminx veru bez, dufam ze to pomoze a potom daj vediet... A nie je to prasok, su to sumive tabletky 😉
joj mirip ako ti zavidim tu bezbolestnu mrchu 😅

mirip
21. júl 2008

no janis nie je čo, ktovie dokedy tak bude........ 😒 ale dúfam že už navždy

mirip
21. júl 2008

........aj vám prajem bezbolestné menzesovanie, už odem niečo robiť papa 😉

lenand
21. júl 2008

no u vás sa rozhodlo slniečko že asi sa ukaže 🙂

a inač brucho ma boli ako pred mrchou a tu mam dostat taraz vo štvrtok tak určite pride v piatok som bola na kontrolu tak nič doky nehovoril povedal že pol roka snažilkovat a potom ak nič tak skusime ešte lieky tak uvidíme 🙂

amalfi
21. júl 2008

Zdravim holky,
chcela by som sa opytat, ci mate skusenosti so 6 mesacnou liecbou Zodaflexom, resp. Zodalexom../neviem ako sa to presne vola = inj. do bruska/. Ako sa znasa, ako mrcha, atd. ? Vdaka a pekne dovolenky vsetkym 🙂

mirip
21. júl 2008

ja som ho brala tiež, ale ja som mávala menzes normálne, iné boli bez menzesu, to je indiniduálne, mne napr, upravil menzes taže mávam cyklus aj po.........stále presný inj. sa prežiť dajú

nelly3
21. júl 2008

diky tehulky 🙂

lenand
21. júl 2008

ahoj amalfi ja som tiež uživala Zoladex a mala som mrchu len po prvej injekcii a potom nič počas celej liečby mala som navali tepla ako maju ženy v prechode dokonca aj take nalady a depky ale da sa to zvladnut 😉

petkapo
22. júl 2008

Ahojte babule 🙂

Ako dnes? U nas slnieckovo, ale predpokladam, ze nie dlho.

Mne sa uz druhy den strasidelne toci hlava a boli ma brusko ako pred mrchou 😒 Dufam, ze to neskonci ako minuly cyklus, ked prisla mrcha mrchata na 17 DC. Uz som ale ''nastastie'' 20 DC.....

A vy ako? Nejake novinky a dobre spravicky? 🙂

lenand
22. júl 2008

ahoj petkapo aj u nas svieti slniečko konečne a dufam že to aj chvilku vydrží 🙂

ja mam pred mrchou ma prist vo štvrtok a asi aj pride tak sa cítim a v piatok som bola na kontrolu po laparke tak nič doky nevravel že by neprišla tak uvidím

petkapo
22. júl 2008

Ahoooj 🙂

A co ti este doktor povedal? Je vsetko OK? A ty sa ako citis? Ja viem, ze pred mrchou asi nic moc, ale tak celkovo - po laparke... Uz ziadne bolesti?

lenand
22. júl 2008

ja sa po laparke citim dobre nemam žiadne bolesti teraz mam pol roka skušat ved jeden vaječnik je pekne priechodny a ked sa nebude darit tak potom nasadi neake lieky na podporu tak uvidíme ako to pojde dufam že aj bez liekou sa zadarí 😉

lenand
22. júl 2008

ešte som doma v robote mame aj tak celozavodnu a ja si chcem ušetrit dovolenku tak som ešte na marodke 😉

janis24
22. júl 2008

ahojte babulky, tak ako vidim zacali ste o doktoroch, to je nahodicka, ja som sa prave objednala na piatok 😅 Uf ale mi to dalo sebazaprenia, ja to tak nemam rada!! 😲 Vobec sa mi tam nechce ist, ale norethisteron je dobra motivacia 😀 Baby daju sa cez sono vidiet nejake zrasty? Ja viem ze na zistenie priechodnosti je speci vysetrenie, ale ci sa neda zhruba nieco povedat aj podla sona, ze ako to vyzera s vajcovodmi... 😅

petkapo
22. júl 2008

Lenand - aj my mame celozavodnu a ja sedim v praci a makam ako diva ☹ A TAK SA MI NEEECHCEEEE 😖

Janis - cez sono sa to neda zistit. Preto sa robia laparky 😠 Budeme drzat palceky na piatok!

lenand
22. júl 2008

priechodnost asi nie ale možno ked sa robí sono zo spodu tak sa da niečo zistit ale neviem isto

lenand
22. júl 2008

ja som doma a idem zavarat kupila som si na trhu broskyne tak sa idem do nich o chvilku pustit ale ešte si tu vypijem kavičku a až potom 😉

petkapo
22. júl 2008

Juuuj...to je parada 🙂 Ja strasne rada zavaram. A ty?
Ozaj - chcela som sa opytat (trosku mimo temy) - ked si cakala Oliverka, tusila si uz pred terminom MS, ze si tehu? Mala si nejake priznaky?

lenand
22. júl 2008

nie ja som vobec netušila že som tehu akosi som na to ani nemislela mala som čakat mrchu a potom ist na kontrolnu laparku tak som sa akosi na to sustredila a akosi som ani nepomislela že možem ostat tehu tak to akosi vyšlo 🙂

lenand
22. júl 2008

a tiež mi neroby problém zavarat a ani džemiky robyt oliverka spom dala do školky tak sa mi tu nemotka on by chcel pomahat ale potom to trva raz tolko lebo musim aj na neho davat pozor a tak to bude raz dva hotové

petkapo
22. júl 2008

Hmmm...takze si ani netusila..... 🙂

No tak nech ti praca ide od ruky! Hmmm...az sem citim vonu sladuckeho dzemiiiku 😉

lenocka3
22. júl 2008

dobre raaanko vsetky kocky 🙂
Ale som tu dlho nebola, pravda? 😎 Co mate nove? Ja ani nic. Minuly mesiac som bola na injekcii, aby mi zastavil to spinenie po MS... tento mesiac som bola na injekcii, lebo som vobec nedostala...
...baby, mne sa to este v zivote nestalo, aby mi meskali treti tyzden.... neviem, co si mam o tom mysliet. Som 44 DC, vyvolavacku som dostala v piatok a nikde nic... Moj najdlhsi cyklus doteraz bol 31DC... nikdy nie viac ☹ Moje kramy su v uplnom nedohladne... bral mi aj krv na hcg, ale je to negativne.
Baby, ze mi nemohli prestat fungovat vajecniky? ☹ ☹

petkabb
22. júl 2008

babulky, prosim vas, viete mi odporucit nejakeho dobreho gynekologa v ba? mate niekto skusenosti s gynekologiou v Prosanuse? neviete ci je tam nejaky dobry gynekolog? alebo ak aj nie tam, tak hocikde inde v ba. potrebujem niekoho fakt dobreho. vopred vam dakujem za radu 🙂

petkapo
22. júl 2008

Lenocka ahoj 🙂

Neboj sa, dockas sa mrchy. Mne vyvolavacka zabrala na piaty den, ale caka sa 10 dni, takze bud v klude. A vajecniky ti funguju! Ak si chces byt ale na 100% ista, tak potom po mrske chod na kontrolny ultrazvuk, nech ti doki povie, ci vidi folikul alebo nie.
To negativne hcg ma mrzi ☹