Budúce tehuľky s endometriózou

monika3
4. mar 2008

Tak babulky je tu nova tema....ktora znaci ze budeme tehulky cochvila. Porazime tu neprijemnu endometriozu 😠
Tak co Libi, Lenocka moze byt? 🙂

janis24
22. júl 2008

ahoooj lenocka, no teda, si si dala nacas s tym ukazanim sa! 😉 😀 Len sa ty neboj, urcite ti nemohli prestat fungovat vajecniky, co ked to bolo tou injekciou na zastavenie spinenia? Proste organizmus takto reaguje niekedy...A ako si na tom s endo? Cystu nemas nahodou? Lebo mne ked rastli cysty, vtedy som nedostala ms aj tri mesiace (hoci ked som vtedy kvoli tomu bola na gynde, tak dokina na sone nic nevidela... 😨 ). Ja som sa nad tym nijak extra nepozastavovala, niekedy je zbytocne hladat pricinu, lebo ju aj tak nenajdes... 😒 Uvidis co bude dalsi cyklus 🙂

lenocka3
22. júl 2008

no ved prave, ze doki aj sestricka sa cudovali, ze ta inj na zastavenie spinenia to nemohla sposobit v ziadnom pripade, aj ma hned pozeral, lebo som mu povedala, ze ci nahodou nemam niekde cystu /mne nikdy nemeskali, aj ked som mala tu ozrutu cystu/... povedal ze urcite nie a je fakt skvely, takze mu verim, na sono ma nestihol poslat, lebo bol piatok - neskoro a on v ambulancii nema.... tak cakam...
..sestricka sa na mne smiala, ze jeden mesiac zastavujeme, druhy vyvolavame... 😀 😀

janis24
22. júl 2008

no vidis, takze sa zda, ze je vsetko v poho, tak sa zbytocne nestresuj, pockaj na mrchu a potom sa uvidi 😉 A ked pojdes na sono, tam ti povedia aj podla vysky sliznice ze kedy by sa mala priblizne dostavit 🙂

lenocka3
22. júl 2008

🙂 neviem, kedy pojdem na sono...., ked teraz dostanem /dufam, ze dostanem/, tak mam zacat uzivat nejake lieky - ci mi pomozu na to spinenie ci nie.. a tak 🙂 🙂 a nemame sa pri nich snazit tri mesiaci o mimi - lebo by poskodili plod 😖 tak mame pause 🙂

pink_lady
22. júl 2008

ahojte 😅

janis - cez sono zo spodu sa aspon ciastocne daju vidiet zrasty,...teda aspon mne doki raz ukazoval ze aha tu mate zrast a tu mate a tu mate a tu sa zas zda ze slepak sa zrastol s vajecnikom... 😖 alem ozno len take vacsie zratsy vidiet take drobne nie..

leni ze si sa ukazala, vitaj 😅 no dakedy aj pri cyste ze mozu meskat ☹

inak ja sa cpam tym nori ale brucho ma uz tak desne boli ze mam pocit ze kazdu sekundu dostanem...vcera som sa skrucala ze jezisi to je bolest ☹ uz ma to nebavi ... 😢

janis24
22. júl 2008

jeej to je super, asi sa tesis, ze sa s tym spinenim konecne nieco robi vsak? No bodaj by to pomohlo... 😵 A tri mesiace prejdu ani si nevsimnes, ved uz sme vydrzali aj dlhsie pocas liecby nie? 😉

petkapo
22. júl 2008

Leni a ake lieky si dostala na spinenie? Ja ked som mala (minuly rok v lete) taketo spinenie, dostala som jedno balenie (trojmesacne) antikoncepciu a pomohlo to 🙂

janis24
22. júl 2008

diky pink, to som myslela, lebo sa mi zdalo, ze aj minule mi nieco take hovoril, ale to uz bolo veeelmi davno 😅
A kolko mas ten noreth. uzivat? A na co ti to ma vlastne pomoct?

lenocka3
22. júl 2008

petka - ale prosim ta... antikoncepciu mi nedal, ze nech sa nebrzdi ovu... ale dal mi nejaky Klimonorm - ci ktory fras, co ovulaciu nebrzdi, ale uzivaju ho zeny v prechode.... ked spinia a blbnu im hormony..., skusa - ci to je sposobene hormonmi alebo cim...pretoze nevedel povedat odkial spinim, ked ma pozeral - ze z maternice to nie je, zpoza nej tiez nie, loziska endo v posve mam uplne biele - neaktivne, tak len cumel ... 🙄 a ja nan 😀 😀
a baby - uz vam niekedy pichli Agolutin? Mna tak boli maternica oddnes... este ma tak nebolela - len sem-tam dostanem akoby nejaky krc do nej - moze to byt z tej injekcie?

pink_lady
22. júl 2008

janis ten nor. mi dal na zastavenie mrchy, co som mesiac stale tiekla a parkrat pretiekla 😖 mam vybrat cele balenie...po 3 ci 4 dnoch mi prestala ale uz mam pocit ze zas sa to spusti...a to tam mam este tabletiek na 7 dni 😖

leni myslim ze to z tej injekcie moze byt - sak tieto kadejake pirule a lieky ovplyvnuju maternicu a spol a sposobuju na nej zmeny (akoze vraj fiziologicke) - len preco to nemoze posobit bezbolestne? 😠 ☹

idem sa tusim zavret do labaku a objavit nejaku novu konecne ucinnu pirulu 😀 😀 😀 😠

petkapo
22. júl 2008

Klimonorm??? To mi nieco hovori.... Tusim moja mama to brala nejako pred prechodom alebo tak.

Agolutin som mala aj ja - ked som po injekciach ani po 3 mesiacoch nemala mrchu, tak mi ho pichli. Ale mna uz pred tym bolelo cele brucho. Ale suhlasim s pink - je to zasah do organizmu - a je to progesteron, takze ta z toho moze boliet maternica.
Nechcem ta strasit, Lenocka, ale ja som taketo spinenie ''odnikial'' mala pri mimomaternicovom - a krvne testy na hcg klesalil a klesali ako po potrate. Az potom (po cca 7 tyzdnoch) mi vyskocili az do neba... Takze pozor, pozor!

janis24
22. júl 2008

parada pink, dufam, ze nam to das potom so zlavou, alebo budeme mat na ten liek minimalne predkupne pravo 😀 😀 😀 😀 No snad sa uz ta hnusoba nespusti, nemala ked to uzivas... 😉

lenoc a nebolo by lepsie spravit HP, aby to nemusel zistovat takymto sposobom, ze ci zaberu alebo nie?

lenocka3
22. júl 2008

aj ja si myslim Jani, ze by to bolo lepsie... no ale co uz..., povodne som chcela aspon na chvilu zastavit spinenie, ze ked je leto a nad nicim nerozmyslat len nad dovolenkou..., 😀 a ono sa moje prianie splnilo az tak, ze nemam kramy 😀 😀 😀 uz mi to je aj pomaly smiesne...
petka - nemam mimomaternicove, krv neukazala ani stopu po hcg ani bolesti nemam... teda mala som len take popichavanie na oboch stranach, nic strasne 🙂 poznam horsie 😉
ale vsak uvidim, pockam tych 14 dni, co kazal, ci dostanem alebo nie, ci treba este jednu injekciu pichnut... v sobotu ideme na svadbu, tak dufam, ze sa mrcha mrchava neukaze dovtedy 😉 no vsak by ma trafilo

pink_lady
22. júl 2008

nooo lenocka tak vlastne to je potom vyhovujuce ze neni mrcha 😉 teda potej svadbe uz by aj mohla, ze? 😀

no a jasne janis - vsetky babule od tialto budu mat 100% zlavu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

janis24
22. júl 2008

no tak, pink, nevypisujeme a vymyslame!!!!!! Uz aj nech ten liek vidim na trhu!
😀 😀 😀 😀

pink_lady
22. júl 2008

rozkaz sefe 😀 😀 😀

petkapo
23. júl 2008

Dobre rano snazilky!

Dnes som tu prva 🙂 (a dufam, ze nie posledna) 😒

janis24
23. júl 2008

ahoj petka, nie neboj sa, nebudes posledna 😉 Ja som sa musela este vynadavat z tej hnusnej cesty do roboty, kedy mi asi 28 krat vyvratilo dazdnik a som cela mokra, spravila som si kafe a idem nieco robit... 😅

lenand
23. júl 2008

čavto kočky aj tu fučí a prší 😠 kavičku som už vypila a čaka ma zavaranie 😉

scarlette
23. júl 2008

bre ranko, no ja som zvedava ako dnes pojdem do prace, muz si vzal auto a mne v tomto blbom pocasi ostava autobus 😠

petkapo
23. júl 2008

Caute 🙂

Tak my uz mame aj po porade ☹ Som demotivovana a este aj to pocasie.... OTRAS! Idem asi aj ja na kavu. Dnes uz druha 😖

janis24
23. júl 2008

Ja chodim peso cez cele mesto. Aj som potom drahemu rano zavolala, ze ci sa mu slo pohodlne autickom... 😠 😀 😀 A on na to, ze keby som chcela, kludne by mi ho nechal ...(len pre info, nemam vodicak 😀 )

petkapo
23. júl 2008

Janis, je to grand 😉 😕

lenand
23. júl 2008

janis ja aj mam vodičak ale od školy kde som si ho urobila som nejazdila ☹ a teraz sa akosi bojím nemam odvahu šoferovat 😒

petkapo
23. júl 2008

Jaj, baby, chcela som Vam povedat, ze som 21 DC, brusko ma boli ako pred mrskou, ale bazalka mi dnes poskocila smerom nahor, tak zacinam tajne dufat, ze..... 😉 Ale psssst, aby som to nezakrikla 🤐

lenand
23. júl 2008

petkapo tak ti tajne držim pršteky aby ti to vyšlo 😵

petkapo
23. júl 2008

Asi by som sa pototo... keby som na teste videla dve ciarky. Samozrejme som to dnes rano nevydrzala a urobila som si test, ale som len 7-8 den od ovulky, to je este malinko, takze test bol biely bielucky ako sneh 😖

janis24
23. júl 2008

jooooj petka to by bola fakt nadhera 😵 Ja tento cyklus vobec nesnivam, ani o ovulke, som si povedala ze kaslat na to, BT u mna skoncila, lebo mam pocit, ze ked si meriam, tak mi just robi naschvaly... 😖 Ale neva, aj tak je mi to stale proti srsti vedome sa snazilkovat, nejak sa s tym neviem stotoznit, asi to fakt teraz necham tak, po dovolenke skocime do CARka, a kym nam schvalia ziadost, to bude akurat po svadbe... 🙂

petkapo
23. júl 2008

Janis - mna to tiez bohvieako netesi takto sa sledovat, aj som jeden cas prestala merat BT ale potom ma znova nejako chytilo a... Hoci sme tento mesiac nejako nedali tomu snazeniu zabrat, tajne dufam, ze sa nieco na mna nalepilo... Mozno tie bociany od elianky 🙂 🙂 🙂

A kedy mate svadbu???

janis24
23. júl 2008

11.10. este mam chvilu cas, ale v septembri sa v robote nezastavim, tak musim veci riesit teraz, kym je cas...
Ja mam inak ziadost uz schvalenu, ale rozhodli sme sa zmenit CARko, takze to musime podstupit odznova...