Budúce tehuľky s endometriózou

monika3
4. mar 2008

Tak babulky je tu nova tema....ktora znaci ze budeme tehulky cochvila. Porazime tu neprijemnu endometriozu 😠
Tak co Libi, Lenocka moze byt? 🙂

petkapo
23. júl 2008

11.10? Aj moji rodicia sa vtedy brali 🙂
Preco menite CARko? Nie ste spokojni? A z ktoreho na ktore menite?

Inak, zda sa mi to dost hlupe, ze musite absolvovat vsetko odznova... Ved vysledok je predsa ten isty 😒

janis24
23. júl 2008

Mali sme Iscare a chceme ist bud do Ferticentu alebo Heliosu. Boli sme tam dokopy asi tri krat, nemam nejaku zlu skusenost ani nic, ale po tom, co som si tu vsetko precitala na fore, sa znizila moja dovera v nich. Bez ohladu na to, nakolko su tie info pravdive a objektivne, proste davam na vnutorny pocit a ten je pre mna podstatny. Ked niekam chodis s nedoverou, znizuje to sance na uspech...Sak tych vysetreni neni zas tolko, HP a SPG by sa aj tak muselo robit este raz, akurat znova cakat na tu ziadost...
Inak u nas sa povica rodiny brala v oktobri, nasi, svokrovci, svagrovci, nejak to tak vyslo, neplanovali sme to 😉 🙂

petkapo
23. júl 2008

No ak to tak citis, tak potom nevahaj. Zeny by sa mali spoliehat na svoj vnutorny hlas - malokedy sa totizto myli 😉

A ako dlho ste uz spolu s priatelom?

janis24
23. júl 2008

jeeezis, uz dlho, vyse 5 rokov, sme spoluziaci z vysky a hned v prvom rocniku sme sa dali dokopy 🙂

petkapo
23. júl 2008

🙂 No tak to uz je ozaj dlho. Ja som s muzom chodila pred svadbou 3.5 roka. Ale to uz sme mali daaavno po VS, uz sme boli stari corgoni obaja 😀

janis24
23. júl 2008

😀 A kolko ste svoji?
No ja som este aj tak neprekonala osobny rekord, predtym som mala 6,5 rocny vztah 😅 😉
No nic, uz sa pomaaalicky pozberam, ty sa moc neprepracuj, dufam ze uz si sa remotivavala 😀 Papa

petkapo
23. júl 2008

Sme manzelia 3 roky 🙂

Tak uz bezkaj domov a nezmokni! Pekny zvysok dna 😉

lenand
23. júl 2008

tak ja som z mužikom chodila 9.5 roka a z toho sme 2 roky spolu bývali na divoko 😀 a manželia sme 4 roky 🙂

petkapo
23. júl 2008

9.5 roka????????? Fuuuuha, to uz je ale cislo!

petkapo
23. júl 2008

Lenand - uz mas zavarene? 😉

lenand
23. júl 2008

no to teda je a ked sme už spolu byvali tak sme sa do svadby daako ani nehrnuli až ked som ostala tehu 😉

petkapo
23. júl 2008

A to ste od kolko rokov spolu? Od dvanastich? 😀

lenand
23. júl 2008

už dnes som zavarala do malích flaštičiek uhorky karfiol orešec a feferonku to pre mužika on ma rad take palive 😉

lenand
23. júl 2008

nie ja som mala vtedy 19 rokou

petkapo
23. júl 2008

No ty ale vyrabas mnamky 🙂 A robis mi riadne chute!

lenand
23. júl 2008

ja mam najradšej kompoty ale moji chlapi chcu kysle uhorky a mužik aj to palive ale inač už nič nerobím žiadne čalamady a podobne to u nas nikto nechce a potom to tam stojí 😉

lenand
23. júl 2008

idem pre olinka do školky tak sa zatial majte pa pa 🙂

petkapo
23. júl 2008

Ahoj 🙂

miminap
23. júl 2008

babule, vsetky vas zasa zdravim 😵
dnes som bola na kontrolu v iscare, je to vyse mesiaca po laparke a musela som prist sem vam to vsetko vyrozpravat, lebo som stastna ako blcha. pan doktor urobil ultrazvuk a vsetkoooooooo cisteeeeee. vsetko sa zhojilo, dokonca mi vraj funguju oba kusocky vajecnikov, co mi nechali a drzte sa, mala som folikuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuul!!!! ja padam z noh. pan docent ma uz privital so schvalenymi ziadostami a receptikmi ma stimulovanie, takze zajtra sa hrniem do lekarne objednat vsetko a poukladat do chladnicky. musim si pripravit asi riadny balik penazi, ale kaslem na to. ale co je dolezite, mozme zacat az po dalsom menzes, t.j. niekedy koncom augusta stimulovat a posledneho septembra to vychadza na odber oocytov 🙂 a este nieco - povedal, ze mame snazilkovat a mozno sa podari aj prirodzene. ja uz ani neviem ako to mam vypovedat, aka som happy 😀 jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii.
cez vikend sme boli s nasimi kmotrovcami na orave povegetit. v sobotu v oraviciach v aquaparku a vecer na bowling v zuberci. sedeli sme do druhej do rana pri pivku. v nedelu rano sme boli v skanzene v zuberci - odporucam vsetkym - je to nadherne miesto - akurat bol festival ludovych remesiel, takze sa tam kadeco dialo. popoludni sme sli do sihelneho. tam sme mali vystupenie a ja som po dvoch mesiacoch zasa vystupovala. taka som bolla stastnaaaaaaaaaaaa. subor sme vyprevadili spat domov a my s kmotrovcami sme sli spat do zuberca a vecer sme zakotvili v steakhouse na vecericku. v pondelok sme mali este volno, tak sme sli na oravsky hrad a na obed do koliby, kde zlapali janosika na hrachu 😀 😀 😀 a potom sme frcali domov, ti znami nas pozvali este na veceru, robia najlepsie halusky s bryndzou, ake ste kedy jedli a potom som si urobila vecer doma pohodicku s dvd (oboma dielmi) brigit johnsovej. taka som oddychnuta a tak skvele sa citim, ze ked nam dnes s mangelikom zavolal jeden sponzor, ze nam prispeje velkou sumou na nase nove suborove CD a na zajazd do belgicka, tak som myslela, ze z koze vyskocim!! tak som hneeed letela za vami, vam to vsetko povykladat a poslat vam kooooooooopu toho optimizmu, co mi teraz lezie aj z oci aj z usi hadam!!!
babule, strasne sa tesim a dufam, ze uz budeme citat same vesele spravicky na tomto fore.
pekny vecer babuleeeeeeeeeeeee moje snazilkovskeeeeeeee..
idem si dat po takej dlhej dobe s manzelikom pohar vinka.
pa 😉

lenand
24. júl 2008

miminap tak to je taka super spravička hned rano že mi skoro až slzičky vyskočili od radosti velmi ti držim pršteky nech ti to výjde a potom nam tu pošleš vírusiky takže dnes bude len pozitívny den i ked zas prší ale tato spravička tento den vylepšila 😵 😵 😵

janis24
24. júl 2008

ahojteee! 🙂
lenand u nas neprsi, uz je dokonca aj teplejsie 😉
miminap perfektneee, to tvoje stastie uplne z tych pismeniek sala, normalne som to citila popri citani, je to super, ze ste si tak dobre oddychli a bola si zahrnuta samymi pozitivnymi spravickami, to je najlepsia psychicka priprava na otehulkovanie aka len moze byt 😉 😀 Tak sa len pekne snazilkujte a mozno tu plnu penazenku na lieky ani nebudes potrebovat 😉 😀 😀 Drzim palec a myslime na teba 🙂

petkapo
24. júl 2008

Ahojte 🙂

No, Mimi, to su naozaj super spravy. Viem si predstavit aka si vytesena!!!! Tak nech to takto pokracuje co najdlhsie!

Ja som dnes musela ostat doma - mame zaplavy a nemozem sa dostat do prace, lebo nam uuuuplne zaplavilo ulicu 😕 Super. A ze z Madarska k nam na vychod ide nejaky obrovsky burkovy mrak, takze sa to ma este zhorsit....

Idem asi do spajze kuknut zasoby 😒 😀

lenand
24. júl 2008

tak to je zle tie burkové mraky u nas zatial niesu zaplavy tak dufam že nás to obyjde 😉

janis24
24. júl 2008

nam robia revitalizaciu rieky, takze je v podstate vypustena, cize zaplavy nastastie tento rok nehrozia...
Tomu o tom mraku by som zas tak neverila, ved buduci tyzden hlasia tropicke horucavy, tak este mozno nakoniec budeme radi, ked sem tam zaprsi 😉

lenand
24. júl 2008

to su zas take skoky v počasí tu už tak troško začalo vykukat slniečko tak dufam že už nebude pršat 😉

lenand
24. júl 2008

tak to slniečko sa schovalo a už zas prší už mam z toho počasia depky bolí ma hlava a je mi na nič ☹

lenand
24. júl 2008

inač teraz som si všimla petkapo maš fotku super 🙂

janis24
24. júl 2008

jeeej petka, konecne fotecka! 🙂 Krasny havko 😉 😀
lenand no u nas uz sa tiez zatiahlo, ale snad to bude bez dazda 😅

pink_lady
24. júl 2008

ahojte zienky 😉
mimi - super, tesim sa s tebou a drzim vsetky prsteky 😉 😉 😉
petkapo - super fotecka 😉 inak no ako to tam u vas vyzera 😨 😕 my mame ist zajtra na vychod na Siravu ale sak ked to sledujem co sa u vas deje, tak sa zacinam bat 😕 pri PO mam brata, priezenil sa tam a mam koopu deti 😀 a uz som tam raz bole ked boli zaplavy bol to des, nerada by som to znova zazila ☹ ☹

lenand
24. júl 2008

pink ahoj tu vkuse prší tak na hodku prestane ukaže sa slniečko a zas dažd ale širava je od nas tak cca50km u nás zatial zaplavy niesu a ešte ani neboli naštastie a ideš tam len na víkend alebo na dlhšie 😉