• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Budúce tehuľky s endometriózou

21. marca 2012 
Petkapoooooooooooooooooooooo haloooooooooooooooooooooo tak ako si dopadla s krvnými testamiiiiii?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
28. júl 2008 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petkaro :wink: :wink: :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
28. júl 2008 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Je to POZITIVNEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning:
28. júl 2008 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to je superrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. júl 2008 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
BLAHOŽELÁÁÁÁM :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
28. júl 2008 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dakujem dievcata a dufam, ze ma velmi rychlo budete nasledovat!!!!!!!!!!!
28. júl 2008 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
až mi slzičky vyskočili som si nachystala kávičku na druhu k netu že si prečitám dobru správičku tak super teším sa s tebou :slight_smile:
28. júl 2008 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ťažko...............my už máme pocit že ani urobiť si baby nevieme :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
28. júl 2008 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no v to dúfame aj mi ale teraz na nás nezabudni a prispiavaj nám pravidelnou dávkou vírusikou :dizzy_face: :dizzy_face:
28. júl 2008 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petkapo a už to vie aj mužik ako reagoval
28. júl 2008 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mirip - hlavu hore, ved u teba to vyzera velmi nadejne!
28. júl 2008 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veed hej, to určite liečbu som skončila v januári pol roka prešlo a nič a to špinenie može byť aj s duphastonu, som to našla na letáku ako než.účinok krvácanie mimo menzes
28. júl 2008 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirip neboj prideš z dovolenky a napíšeš nám som tehu uvidíš :dizzy_face: :dizzy_face:
28. júl 2008 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mirip, verim tomu, ze to bude tehu, uvidis!

Lenand - ano, muzik vie, som mu volala a on na to:''Vidis, som ti hovoril''. A pritom mi nic nehovoril, len rano kukal na test a hmmmkal :slight_smile:
28. júl 2008 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
určite je štastný :dizzy_face:
28. júl 2008 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Myslim, ze je, ale on to nevie dat tak najavo :slight_smile: Ale ked pridem domov, tak ma urcite vycmuka :grinning:
28. júl 2008 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petka no ja som v soku!!!!!!! Paradicka, strasne sa tesim, je to uzasne, uz ti len zo srdiecka zelam, aby vsetko bolo aj nadalej v poriadku a uzivala si si tehulkovanie bez akychkolvek problemov... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. júl 2008 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
musela som si oliverka vystiskat som rada že ho mam a keby sa nám ešte jedno podarilo bolo by to super :dizzy_face:
28. júl 2008 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Janis, dakujem! Som strasne stastna a zaroven sa bojim aby to nedopadlo ako prvykrat :unamused: Ale tento doktor da na mna vacsi pozor....
28. júl 2008 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petkapo to určite na to ani nepomyslí teraz to dopadne dobre a ty si budeš pokne tehulkovat a nám posielat vírusiky :dizzy_face:
28. júl 2008 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dakujem, dakujem, dakujem dievcata! Idem chytro daco porobit, lebo som sa od rana na nic nevedela sustredit a sefka mi hlavu odrazi ked zisti, ze som este ani krizom slamu neprelozila :frowning2:

Dievcata, tak dufam, ze ma ozaj vsetky budete nasledovat!!!!!!! Strasne a zo srdca vam to prajem!

Papa neskor!
28. júl 2008 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja tiež idem k naším prišiel braško z čiech a oliverkovy priniesol autičko tak tam ideme oli sa už nevie dočkat tak papa pa
28. júl 2008 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ste tu ešte niekto?
28. júl 2008 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krásne ránko babuľky :slight_smile:
dnes som tu prvá :fearful: to sa mi teda už dávno nestalo :grinning:
len tak som vás narýchlo prebehla a čo to tu čítam pektapo :slight_smile: gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: úžasná správička...rýchlo pľujem thuj thuj nech sa krásne darí a držím palce, aby tehulkovanie bolo príjemné a bezstarostné :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: už sa teším na tú kopu tehu víruskov
29. júl 2008 o 08:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre rano dievcata!

Elianka dakujem. Zatial vam neposielam virusiky, az ked sa to v piatok potvrdi, ze to rastie, tak potom :wink: Aby som to nezakrikla.....
29. júl 2008 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Krasne ranko :wink: Joj hned sa mi sem lepsie pise, ked viem ze na mna cakaju usmevne spravicky...:slight_smile:

petka jasne, este nic neposielaj, vsetky virusiky co mas si musis nechat pre seba zatial, aby vsetko pekne klapalo a fazulka sa vyvijala a ked sa budu davky postupne zvysovat, nieco sa nam ujde :wink: :grinning:

elli ahojcek, davno si sa neukazala, vela robotky? :slight_smile:
29. júl 2008 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petka :slight_smile: jasné...preto som napísala, že sa teším lebo verím, že to dobre dopadne a ty nám tu tie vírusky budeš potom v pravidelných dávkach posielať :slight_smile:
janis, veru kopec robotky...čakájú ma dva týždne PNky tak treba nadrábať :rolling_eyes:
29. júl 2008 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj chuudatko moje, keby bola aspon lepsia motivacia na to nadrabanie, vsak? Keby to nebolo kvoli laparke, ale kvoli IVF radsej. :sweat_smile: Ale aj to pride, a bodaj by ta tej PNky cakalo omnoho viac, ale za prijemnejsich okolnosti, tehulkovania... :wink: :slight_smile:
Daj potom vediet, kedy sa chystas, aby sme mohli na teba intenzivne mysliet a posielat energiu :wink:
29. júl 2008 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani si zlatá :slight_smile: už nám prišli schválené papiere na 2.IVF, takže motivácia by aj bola :sweat_smile: ale akosi sa začína vo mne prebúdzať nervozita, či všetko dopadne dobre...určite to poznáš. noooooooooo takú tehulkovú PNku by som veru brala všetkými desiatimi :grinning:
nastupujem v utorok budúci týždeň...takže streda 6.8. a už teraz ďakujem za myšlienky aj energiu :slight_smile:
29. júl 2008 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Eli a do ktoreho CARka chodis? Musis vsetko absolvovat znova? Nemali ste uz mrazacikov? :confounded:
29. júl 2008 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok