Budúce tehuľky s endometriózou

monika3
4. mar 2008

Tak babulky je tu nova tema....ktora znaci ze budeme tehulky cochvila. Porazime tu neprijemnu endometriozu 😠
Tak co Libi, Lenocka moze byt? 🙂

amisa
1. aug 2008

ja tiez taky znesielny kopcek 😀

ellianka
1. aug 2008

miri, druhú

monika3
autor
1. aug 2008

Eli a to ti vedia urobit s laparo? Tak 6 aug. drziiiiiiiiiiiiiiiiim palce ....ako sa len da ☹

mirip
1. aug 2008

takže sa vrátila endo........... ☹

ellianka
1. aug 2008

moni, predbežne sme sa dohodli na laparo ale počas zákroku sa to môže zmeniť, záleží do prístupu a rozsahu...ktovie čo sa za tie 4roky udialo. som pripravená na všetko 😉

janis24
1. aug 2008

ajoj elli, mirip 😉 no nielen monik, ale aj petkapo ma ist dnes tusim na kontrolu, ci fazulka rastie, tak drzme palceky 😉
elli fuha, no to si ma nepotesila s tymi pecenovkami, ja som tiez doteraz mala ukazkove vysledky z krvy, ale ked sa zacnem dopovat tabletkami... 😖 Asi by sme mali prejst na nejake ine tabletky, co tak skusit ten panadol, ten by nemal zatazovat zaludoka ni pecen... Pocuval elli, ale si si ista ze to je tym? Nepila si ty nahodou v poslednej dobe nejak viac alkoholu??? 😀 😀 😀 Priznaj sa! 😀
amisa, vies, bez laparky sa to fakt neda presne stanovit a ani neviem na zaklade coho usudili, ze je to endo? Ked vravis, ze ani nemas take priznaky? 😅

janis24
1. aug 2008

jeeej monik, ahojcek! Tu sa to ale rozbehlo, clovek kym napise prispevok, pribudne dalsich desat 😀

ellianka
1. aug 2008

janis 😀 😀 😀 odhalila si ma...neostáva mi nič iné iba sa priznať ☹ 😀 😀 😀

no ja som už skúšala nahradiť ibu panadolom ale na mňa vôbec nezaberá, trochu len stlmí bolesť, ktorá sa po krátkom čase znovu vráti. ale možno na niekoho bude mať iný účinok.

petka 😵 pripájam sa aj mojími palcami

amisa
1. aug 2008

ahoj janis..no tiez sa cudujem..ale tak mi lekar povedal.. co mam s vami spolocne je asi len ta bolest..vyvolavacky urcite nie..ved uvidime.. od septembra.. babulky drzim vam plackey vsetkm aby ste zazili kvoli mimi co najmenej bolesti a pojedli co najmenej vseliakych liekov

janis24
1. aug 2008

dakujeme amiska 😉 Napodobne. Povedala by som, ze tu fyzicku bolest uz ako tak zvladame, ta psychicka je omnoho horsia niekedy... ☹

monika3
autor
1. aug 2008

Kocky som uplne niako mimo neviem co sa tu riesi ale nech Vam to dobre dopadne....

janis uz mas dufam po liecbe...a snazis o sto sest 😉

A Libi kde si...? uz som tu ako som slubila 😉

janis24
1. aug 2008

jaaaj monik, snazit nesnazim a ani tak skoro nebudem, sak si precitaj ked budes mat cas, uz si to nechcem znovu pripominat 😔 Budem teraz tri mesiace na antikoncepcii a modlit sa, aby cysty hnusoby aspon nerastli, ked uz som na ne tusim odkazana do konca zivota... 😠 Potom po svadbe budeme riesit CARko, ale ziadost chceme spisat uz teraz v auguste, aby sme mohli hned ist do toho 😉

amisa
1. aug 2008

janis huf.. no..veeela veeela statstia a trpezlivosti

ellianka
1. aug 2008

amis, tiež mi je divné, že to takto rýchlo posúdili ako endo bez laparky 😨
určite mohli urobiť takú kontrolnú, možno je príčina niekde inde...
dakujem za palce...je to vzájomné 🙂

libeth
1. aug 2008

cafte cafte cafte 😵 a krasny piatok prajem 😵

moniiiiiiik som tu 😀 mam momentalne v praci dost deprimujuce obdobie a potom ktovie, ani si netrufam povedat co bude dalej...

eli, takze 6.8 drzim vsetky palce a budem na teba silno mysliet. 😵 😵 😵 Na tu pecen ak ti mozem odporucit tak si kup caj Herbex ho ma tiez, Ostropestrec mariansky (Syllibum). Je na precistenie pecene velmi dobry, a odporucali mi ho pit aj pri endo. Je to sice taka pachut, ale myslim, ze ti to zato stoji 😉

janis, ty ides na dovolenku zajtra? To utieklo... tak nech vam krasne vide pocasicko a este krajsie si to tam uzijete 😵

ellianka
1. aug 2008

ahoj libi 🙂 dík za palce aj čaj...pachuť ma neodradí 😀 hneď si ho skočím kúpiť.

janis24
1. aug 2008

ajoj libi, nestresuj v praci, nemas toho dost aj tak, hm? 😉 Dakujem, velmi sa tesim, potrebujem vypadnut a na nic nemysliet... 😵
ano vidis to som zabudla ze herbexacke caje su na to dobre, tiez som to pocula, elli na zdravie! 😀

libeth
1. aug 2008

amisa, vitam ta medzi nami a prajem aby ti to vyslo pekne prirodzene 😉 🙂

eli, ak by si ho zohnala taky sypany v nejakej cajovni este lepsie 😉 😵

monika3
autor
1. aug 2008

no Janis nie to casu citat vsetko spatne ale niako sa zorientujem...mozeme budeme aj vsetky naraz ivf-kovat 😉

Libi ahooj, stranku mas perfektnu- 🙂 sikula a viem co bude dalej, budes tehulka 😉 ako my vsetky ostatne tu 😉

Eli jasa ze Ta podporime a ja Vam dakujem velmi dakujem za pozititne myslienky 🙂 🙂 🙂 🙂

libeth
1. aug 2008

moni 😀 diky 😵
no v praci ma cakaju velke zmeny a musim sa vela ucit ☹ a nechceeeeeeeeeeeeee sa mi 😅
vcera sa ma sef spytal, ci nerzmylam nad dlhodobou dovolenkou, ono sa ma to uz dlho nikto takto neopytal, a doslo mi to trosku aj smiesne, ze keby on vedel kolko sa o tu dlhu 3-rocnu dovolenku snazim... 😅

monika3
autor
1. aug 2008

Libi dockas sa aj ty tej dlhodobej dovolenky...ja by som ju tiez hned brala Mna sa drahy dnes pytal ci trafim do prace 😀

libeth
1. aug 2008

moni, vcera som si bola pre dalsiu zmes cajov, tak som zvedava... ale verim, ze je to na dobrej ceste, bo uz dlho nespinim, menzes normalny... ovu bola, tak hadam bude este aby som ju aj stihla 😀 boze tak rada by som mu povedala, ze idem par rokov dovolenkovat, len chudaka sefa asi by ho momentalne piclo 😀

janis24
1. aug 2008

jeej libi no tak to su same dobre sravicky, bodaj by to takto v klude pokracovalo... 😵 A v com myslis, ze to je?

libeth
1. aug 2008

jani, ja ani neviem. Asi vsetko dokopy... 😕 nech to len tak pekne pokracuje, uz by bolo aj nacase, nie? 😀
idete ano? juj, ako ti uprimne zavidim, hned by som sa pribalila 😎 ja zacinam sledovat last minuty, potrebujem prevetrat plutvy 😀

monika3
autor
1. aug 2008

aj nam sa mozete pribalit na dovolenku. V nelelu vyrazame 😉 More to nebude takze plutvy nechat doma 😀
nebudem kupanie radsej riskovat po tom vsetkom.. 😠

Libi som rada ze ti tie caje pomahaju... mne boli tie bylinky tiez velmi sympaticke 😉

Janis peknu dovcu 🙂

libeth
1. aug 2008

moni, no veru, more nechaj radsej na neskor, a pekne si oddychni, no aj k tebe by som sa pribalila, ale asi by som zapadla v tej zoo a nik by ma odtial nedostal, to ja vzdy dlhooooooooooooo cumim 😀

monika3
autor
1. aug 2008

tak to by sme cumeli obidve 🙂 🙂 Hej more nechame uz naneskor, dufam ze nas uz pojde potom viac ako my dvaja 😉 Minuly rok mi kupanie teda neprospelo, rovno z dovce som isla na gyndu, dost ma boleli vajecniky 😠
teraz su nasi znami uplne vykolajeni ze co sa deje ze nejdeme k moru - ja neviem preco by sme si nemohli travit volno aj v horach 🙂 🙂 🙂

Libi ozis pozri si maila- nieco som ti tam, poslala na pobavenie- ake veci sa mi to deju zaujave 😕

lenand
1. aug 2008

ahojte :- 🙂

lenand
1. aug 2008

ani nestiham čitat musela som odbehnut do prace odniest prechod z mesiaca na mesiac

elli tak toho 6.8 na teba budem mysliet 🙂 🙂 🙂 🙂

monika .libeth,janis čavte

pink_lady
1. aug 2008

ahojte kocky 😉

monika vitaaaaj 😅 velmi prajem aby to boli uz len tie porodne bolesti a nech su coskoro 😀 😀 😀

nooo ja som sa tu vcera chvastala ze mam mrchu bez bolesti 😀 😀 a skoro celu noc som nespala - krce, napinanie navracanie, strasna bolest hlavy ... 😖 nezabrali mi ani dva ibalginy 400 😠 🙄 A naviac tie hormony dako sposobili ze aj ked som vypila vcera minimalne 4 litre vody tak na "malej" som bola len asi 2 krat za 24 h a strasne malicko, tak som spuchnuta ako ... 🙄 lejem sa odvodnovacimi cajickami lebo uz zacinaju zaberat 😀 😀

co sa tyka tych pecenovych testov elli- to moze byt z tych ibacov, mne doki zakazdym robi prednasku ze z ibich mozem mat aj vredy na zaludku ze mi radsej nieco ine predpise ale ze ma prosi nech to neberiem 😀 😒 😖

elli budem drzat toho 6.8. vsetky paste 😉

lenand, janis, miri, libeth,... 😉