Budúce tehuľky s endometriózou

monika3
4. mar 2008

Tak babulky je tu nova tema....ktora znaci ze budeme tehulky cochvila. Porazime tu neprijemnu endometriozu 😠
Tak co Libi, Lenocka moze byt? 🙂

lenocka3
12. aug 2008

baby caute,
som sa zabudla pri robote, teraz vsetko citam - taka som rozohnena 😀
MIRI- 100 bodov - presne co sa knazov tyka - tak sa nad tym zamyslam - ako mozu povedat, ze ivf je neprijatelne, ked zakony a neviem co este bolo pisane pre par tisicrociami a tie platia doteraz. ako mozu povedat, ze cirkev zakazuje a nepovoluje, ked ludom dal dost rozumu na to, aby vyskumom prisli na vselikaje ine veci. To nech rovno povedia, ze ludia sa nemaju liecit na rakovinu chemoterapiou, ale spoliehat sa na silu svojej viery a ti co boli na chemoterapii, nech nesmu viac do kostola, a ostatne choroby ani nehovorim, nech zachranari nezachranuju ludske zivoty, lebo clovek mal vykrvacavat a oni ho zachrania cudzou krvou atd atd... Pomoz si clovece, aj Boh ti pomoze - neda sa vsetko nechavat predsa na Boha, ked uz dal kazdemu rozum a volu.
A to fakt nepokrstia dieta, ked je z IVF??? To myslite vazne??? Ved podla nabozenstva musi byt pri plodeni deti pritomny Boh /mam namysli samotne oplodnenie - splynutie dvoch buniek/... keby nebol, tak novy zivot nevznika - podla cirkvi. Tak asi tam len niekde bude pri tych miskach, inac by nebolo uspesneho IVF, ci nie? Takze asi ten panbozko proti IVF nie je. Podla mna.

lenocka3
12. aug 2008

🙂 ci co? 😵

lenocka3
12. aug 2008

jani - moja mama je sice katolik, ale babka je evanjelik a cast rodiny a mame sa strasne pacia evanjelicke obrady 🙂 a ked sa to u evanjelikov moze, tak asi idem uvazovat 😀 😀

mirip
12. aug 2008

libi už tu asi nie si, ideme zajtra a na Korfu vrátime sa 24ho o 4hod. ráno

nelly3
12. aug 2008

ahojte 🙂

mirip
12. aug 2008

ahooooooooooooj nelly 😉 po dlhom čase, vitaj, ako sa máš?

nelly3
12. aug 2008

nejako sa mi to rychlo odoslalo 🙂 uz sme doma z dovolenky, bolo super a velmi teplo. brala som norethisteron lebo inac by som mala menzes celu dovolenku a na 4 den po vysadeni som dostala a take krce mam, ze uz davno som take nemala ☹ dufam, ze teraz nebudem mavat kazdy mesiac lebo ma porazi. mirip krasnu dovolenku a vam sa podarilo prirodzene? nejako som nepostrehla alebo si brala aj nejake tabletky?

nelly3
12. aug 2008

diky, ja vas chodim citavat 😉 no mam sa teraz ako som pisala, nic moc 😠

mirip
12. aug 2008

ano nellly priridzene, doky nám tvrdil že to chce len čas, a teraz ked sme celý mesiac riešili problém kvasinky ani nevieme ako sme k // prišli 😵

nelly3
12. aug 2008

je tak to je superr, ty si bola aj na laparke teraz niekedy?

mirip
12. aug 2008

nie teraz, pred rokom presne, v júli, potom do jamuára liečba a od februára sa snažíme........

libeth
13. aug 2008

dobre ranko zienky, dame caffe? 😀 ja uz si tu sama popijam 😉

janis24
13. aug 2008

krasne ranko, ja som si tiez akurat spravila kafe 😉
U nas je dnes total zamracene, vobec sa mi nechcelo stavat, tak dufam ze sa pozviecham 😅

libeth
13. aug 2008

ahoj jani, tak ja som uz presla na detoxikacny cajik 😉 a v cajnicku mam nachystany levandulovo-medovkovo-tymianovy, moj vlastny 😀 to mam na dnes v praci

monika3
autor
13. aug 2008

ahojte tak uz som po dovolenke a makam 😖
baby ja mam cajik, tak popijam s vami 🙂

Miri gratulujem 🙂 opatrujte sa 🙂

janis24
13. aug 2008

Ajoj monik, oddychnuta?
Ja lubim cajiky tiez, dnes som si ale musela vziat zensky, ja som si totiz z dovce doviezla aj zapal, boze ja to tak neznasam!!! 😠 Nemozem ani obsediet, rozmyslam, ci to mam z toho kupania v priehrade, ale neviem, kupala som sa len raz aj to na zaciatku dovolenky a zacalo sa mi to az v pondelok, myslite ze to moze mat taku dlhu inkubacnu dobu? A doki ma zrovna dovolenku, jak naschval, tak nastupila samoliecba, ale nic z toho 😖

mirip
13. aug 2008

Dobre ránko dievčatá dajte si caffe aj za mna 😉

ellianka
13. aug 2008

krásne ránko babuľky,
prípajám sa aj ja k čajíčkovo-kávovej rannej párty 🙂

lenocka3
13. aug 2008

dobre raaanko babenky, tak pijem s vami 🙂 😵
monicka ahooooj 🙂 moje zlato, dufam, ze nemas vela robotky na dnes, aby ten prichod do prace nebol az taky sok 🙂 manzel sa o teba ale urcite vzorne staral, takze si aspon trosku oddychnuta, pravda? 😵
jani - no velmi nezavidim... ale asi to nemoze mat tak dlhu inkubacnu dobu.. neviem 😔

ellianka
13. aug 2008

janis 😔 súcitím s tebou...myslím, že to môže mať takú dlhú inkubačnú dobu. ja som raz bola v bešeňovej a zápal sa prejavil v plnej kráse až po 5 dňoch.

miri, vy dnes odchádzate na dovču?

mirip
13. aug 2008

No dievčatá ja len čajíček, muž mi kúpil taký pre tehule, smrdí jak slak 😠 je príliš aromatizovaný
ano elli dnes letíme o 14tej z domu, o 16tej na letisku a o 18letíme 😕

ellianka
13. aug 2008

monička, ako bolo na dovolenke? oddýchnutá?
ja som včera bola poslednýkrát u svojho dokiho a keď videl správu z nemocnice, tak len krútil hlavou až som myslela, že si ju vykrúti 😀

monika3
autor
13. aug 2008

Jej Lenocka teba som nevidela ani nepamatam,mam sa Ok cakam na vysledky vsetkych odberov co sme boli, tak uvidime....a ty ako?

Inak babulky Eli , Janis som oddychnuta dufam ze aj vy... 😉 co sa najskor sa vyliecte obe 🙂 🙂

Miri ty si to tiez uzi na dovolenke a davaj na seba pozor 😉

ellianka
13. aug 2008

tak miri želám príjemnú cestu, super dovolenku, samé milé zážitky a potom sa nám sem pekne v poriadku vráťte 😵 🙂

libeth
13. aug 2008

no zapaly neznasam, brr 🤐

miri, peknu dovolenku. vyloz nohy na lehatku a pocuvaj len more a ticho a klud. Nech sa mimco citi prijemne 😵

monik, ahojjjjj 😵

baby ja mam zase taku slabu mrchu, sak by mi intimky stacili, preco? Min. mesiac som mala ukazkovu 😅

lenand
13. aug 2008

dobre ranko pripajam sa na kavičku 🙂

mirip
13. aug 2008

ok budem sa snažiť, dúfam že sa aj s baby vrátime, muž hovoril že si nás bude strážiť 😵

lenand
13. aug 2008

mirip teraz sa o teba bude starat uvidíš obskakovat 😵

monika3
autor
13. aug 2008

Eli to krutenie hlavy od doktorov som si uzila tiez v nemocnici az az.... mala som pocit ze som z inej planety - co sme uz fakt na tom tak zle? ked som bola po operacii na vizite jeden lekar tak krutil hlavou ze som nemala chut sa ani nic pytat...
eli nech si vrtia a my budeme potom na nich vrtiet velkymi bruskami 🙂 🙂 🙂

monika3
autor
13. aug 2008

Libi 😉