• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Budúce tehuľky s endometriózou

21. marca 2012 
pinky - ja ratam tak v novembri tlstice :dizzy_face: :dizzy_face: ideme este len na prvu konzultaciu a ked pojde vsetko podla mojich predstaaaav :dizzy_face: ...... a ked nepojde, tak aj tak to bude coskoro :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. sep 2008 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky, no teda, normalne som zostala bez slov, ked som si precitala, ze zase mame tehulku :dizzy_face: Je to zvlastne, az sa mi nechce verit, ako sa to tu znenazdajky rozbehlo, to neni tehu vlna, to je uz normalna tsunami :grinning: :grinning: V kutiku dusicky si velmi zelam, aby sa to nezastavilo tak rychlo, ako to prislo, a aby to pockalo aj na nas ostatne :pensive: :wink:
Takze lenand blahozelam :dizzy_face:
pink, lenoc, scar :wink:
My sme len vcera vecer docestovali z chaty, pocasie uzasne, takto si predstavujem dokonale zakoncenie leta, oddychnuta a sup do roboty :wink:
2. sep 2008 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janis, ani nevrav, lebo budem zavidiet :grinning: :grinning: ale sak co si ja stazujem, :D :D sa mi kamaratka smiala, ze normalny ludia oslavuju na zabave, ale daktori musia byt vynimka - ako ja - dam si pollitraky od bolessti cez hadicku v nemocnici :grinning: :grinning:
2. sep 2008 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som nastastie nikdy nemavala taku silnu mrchu, ale bolesti mi to patricne vynahradili :wink: To ti zachvilu budu davat ak krvne infuzky, nie ? :wink: :grinning: Ono co sa tyka vloziek, zasadne neskusam nic nove, lebo sa vzdy sklamem, takze overena klasika allwaysky, pripadne naturelly sa mi tiez lubia a pekne vonaju... :slight_smile:
2. sep 2008 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no,davali mi aj nieco ze ako krvnu nahradu :grinning: :grinning: inak naturelly vonaju pekne aj mne a fakt su to tusim jedny z najlepsich "podusiek" :grinning: :grinning: :grinning:
2. sep 2008 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani :wink:
ano - naturelly :slight_smile: pridavam sa :slight_smile:
2. sep 2008 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kočky ja sa lučim idem do prace po dvoch mesiacoch odychu :grinning:

dnes som ani nestihala musela som ist do mesta nakupit oliverkovy do školky kefku ,pastu zubnu, poharik,hreben a papierové vreckovky a toaletný papier :grinning:

mirip drž sa u dokyho :dizzy_face: :slight_smile:
2. sep 2008 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kočky :slight_smile:
čítam čítam a nestíham vždy tu kopec pripíšete a už ani neviem kde som skončila. pozerám, že ste sa niektoré vrátili šťastne z dovolenky :sunglasses: a gratulujem lenand k malému bobíkovi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: normálne som si to musela prečítať dvakrát, tak ma to milo prekvapilo :slight_smile: držííííím palec nech nasleduje príjemné bezproblémové tehulkovanie :dizzy_face: tuším tie miripine a vejinkine vírusky začínajú účinkovať :wink:
ja sa zajtra chystám na vážnu reč do CARka, tak uvidíme ako ďalej...
tiež sme si super užili chatovania a vstávať dnes do roboty bolo naozaj ťažké :stuck_out_tongue_closed_eyes: už sa teším na ďalší predĺžený víkend
:dizzy_face:
2. sep 2008 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
až teraz som mrkla lenand tie tvoje čiaročky a veru sú to poriadne tlstice :slight_smile: kľudne by to mohli byť aj dvojky :dizzy_face:
2. sep 2008 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj Eliii :slight_smile:
Ako sa mas? Sice tazko, ked citam... ani mne sa dnes veru nechcelo.. este vcera v krasnych Tatrach a dnes uz zarezavam...
A kedy sa to chystas do Car? Idete opat do IVF? Ci?
to je otazok :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. sep 2008 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeej ahoj lenočka :slight_smile:
práve som ti písala IP, to je ale náhoda :grinning:
2. sep 2008 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja tebe :slight_smile:
2. sep 2008 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babule neIPkujte a aj sem piste, sak nemam co citat :grinning: :grinning:
Elli cau, aj my sme chatovali cez vikend :wink:
Baby ja normalne ziram, pred chvilou mi zvoni mobil a tam teta z Ferticentu, ze akurat mi dorazila schvalena ziadost, ja nechapem, bola som tam 25.8., dnes je 2.9. a ja mam schvalenu ziadost, to je ina rychlost, az mi je luto, ze nemozem hned zacat, rozhodli sme sa ze pockame do svadby, tak teda pockame... :wink: Ved uz len mesiac :dizzy_face:
2. sep 2008 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeeeee jani - ved to je skveleeee - co to mas za poistovnu zazracnu? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. sep 2008 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja chcem tak rychlo rychlo :fearful: :fearful:
2. sep 2008 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vseobecku, ale v Iscare mi to trvalo vyse 5 tyzdnov... :fearful: Fakt nerozumiem, asi maju malo ziadosti alebo co... :sweat_smile: :slight_smile:
2. sep 2008 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeee aj ja mam vseobecku... :dizzy_face: :dizzy_face: no bodaj by to aj mne tak vyslo - ja sa asi opijem od radosti, ak to bude tak rychlo :grinning: a potom mi povedia, ze zle pecenove z alkoholu a ibalginu :grinning: :grinning: :grinning:
2. sep 2008 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning:
neboj ani sa nenazdas a pojdes na odber vajok :wink:
2. sep 2008 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj janis :slight_smile: teda to je iná rýchlosť s tou žiadosťou, nám to trvalo skoro mesiac
2. sep 2008 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takže už len nech sa krásne po svadbe zadarí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. sep 2008 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved prave, ze kazdy hovori, ze cca mesiac :slight_smile:
autor
ahoojte dievcence :slight_smile: :slight_smile:
no teda my mame dalsiu tehulu...Lenand uprimne blahozelam :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

a ako citam dalej, tak asi budeme otvarat uz tehu temu :wink: :wink: :wink:

vyzera to tak ze prvy polrok bol len taky rozbiehajucu tak do konca roka to este vsetko dozenieme :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
ahoj monik :dizzy_face: :slight_smile:
2. sep 2008 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Eli ahojceeeeeeeeek :slight_smile:
2. sep 2008 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako sa darí?
2. sep 2008 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute kocky, takze som tu od lekara a zajtra zacinam stimulku, zakrok vidi lekar tak na 15/09 +-3dni :grinning:
som bola dnes objednat lieky a mali by byt o siestej v lekarni tak pevne verim :slight_smile:
2. sep 2008 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
hadam dobre Eli...a Tebe drzim palce zajtra v Car...dobre pokonzultujte :wink:
2. sep 2008 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Scar to je fajn...cakame len dobre spravy :wink:
2. sep 2008 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
scar držím palce :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: nech je zas o jednu tehuľku viac :wink:
2. sep 2008 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni, dík za palce...ozvem sa ako to dopadlo :wink:
2. sep 2008 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok