Budúce tehuľky s endometriózou

monika3
4. mar 2008

Tak babulky je tu nova tema....ktora znaci ze budeme tehulky cochvila. Porazime tu neprijemnu endometriozu 😠
Tak co Libi, Lenocka moze byt? 🙂

lenocka3
2. sep 2008

pinky - ja ratam tak v novembri tlstice 😵 😵 ideme este len na prvu konzultaciu a ked pojde vsetko podla mojich predstaaaav 😵 ...... a ked nepojde, tak aj tak to bude coskoro 😵 😵 😵

janis24
2. sep 2008

ahojte kocky, no teda, normalne som zostala bez slov, ked som si precitala, ze zase mame tehulku 😵 Je to zvlastne, az sa mi nechce verit, ako sa to tu znenazdajky rozbehlo, to neni tehu vlna, to je uz normalna tsunami 😀 😀 V kutiku dusicky si velmi zelam, aby sa to nezastavilo tak rychlo, ako to prislo, a aby to pockalo aj na nas ostatne 😔 😉
Takze lenand blahozelam 😵
pink, lenoc, scar 😉
My sme len vcera vecer docestovali z chaty, pocasie uzasne, takto si predstavujem dokonale zakoncenie leta, oddychnuta a sup do roboty 😉

pink_lady
2. sep 2008

janis, ani nevrav, lebo budem zavidiet 😀 😀 ale sak co si ja stazujem, :D :D sa mi kamaratka smiala, ze normalny ludia oslavuju na zabave, ale daktori musia byt vynimka - ako ja - dam si pollitraky od bolessti cez hadicku v nemocnici 😀 😀

janis24
2. sep 2008

ja som nastastie nikdy nemavala taku silnu mrchu, ale bolesti mi to patricne vynahradili 😉 To ti zachvilu budu davat ak krvne infuzky, nie ? 😉 😀 Ono co sa tyka vloziek, zasadne neskusam nic nove, lebo sa vzdy sklamem, takze overena klasika allwaysky, pripadne naturelly sa mi tiez lubia a pekne vonaju... 🙂

pink_lady
2. sep 2008

no,davali mi aj nieco ze ako krvnu nahradu 😀 😀 inak naturelly vonaju pekne aj mne a fakt su to tusim jedny z najlepsich "podusiek" 😀 😀 😀

lenocka3
2. sep 2008

jani 😉
ano - naturelly 🙂 pridavam sa 🙂

lenand
2. sep 2008

kočky ja sa lučim idem do prace po dvoch mesiacoch odychu 😀

dnes som ani nestihala musela som ist do mesta nakupit oliverkovy do školky kefku ,pastu zubnu, poharik,hreben a papierové vreckovky a toaletný papier 😀

mirip drž sa u dokyho 😵 🙂

ellianka
2. sep 2008

ahojte kočky 🙂
čítam čítam a nestíham vždy tu kopec pripíšete a už ani neviem kde som skončila. pozerám, že ste sa niektoré vrátili šťastne z dovolenky 😎 a gratulujem lenand k malému bobíkovi 😵 😵 😵 normálne som si to musela prečítať dvakrát, tak ma to milo prekvapilo 🙂 držííííím palec nech nasleduje príjemné bezproblémové tehulkovanie 😵 tuším tie miripine a vejinkine vírusky začínajú účinkovať 😉
ja sa zajtra chystám na vážnu reč do CARka, tak uvidíme ako ďalej...
tiež sme si super užili chatovania a vstávať dnes do roboty bolo naozaj ťažké 😝 už sa teším na ďalší predĺžený víkend
😵

ellianka
2. sep 2008

až teraz som mrkla lenand tie tvoje čiaročky a veru sú to poriadne tlstice 🙂 kľudne by to mohli byť aj dvojky 😵

lenocka3
2. sep 2008

ahoj Eliii 🙂
Ako sa mas? Sice tazko, ked citam... ani mne sa dnes veru nechcelo.. este vcera v krasnych Tatrach a dnes uz zarezavam...
A kedy sa to chystas do Car? Idete opat do IVF? Ci?
to je otazok 😵 😵 😵

ellianka
2. sep 2008

jeeeej ahoj lenočka 🙂
práve som ti písala IP, to je ale náhoda 😀

lenocka3
2. sep 2008

aj ja tebe 🙂

janis24
2. sep 2008

babule neIPkujte a aj sem piste, sak nemam co citat 😀 😀
Elli cau, aj my sme chatovali cez vikend 😉
Baby ja normalne ziram, pred chvilou mi zvoni mobil a tam teta z Ferticentu, ze akurat mi dorazila schvalena ziadost, ja nechapem, bola som tam 25.8., dnes je 2.9. a ja mam schvalenu ziadost, to je ina rychlost, az mi je luto, ze nemozem hned zacat, rozhodli sme sa ze pockame do svadby, tak teda pockame... 😉 Ved uz len mesiac 😵

lenocka3
2. sep 2008

jeeeeeee jani - ved to je skveleeee - co to mas za poistovnu zazracnu? 😵 😵 😵 😵

lenocka3
2. sep 2008

aj ja chcem tak rychlo rychlo 😨 😨

janis24
2. sep 2008

Vseobecku, ale v Iscare mi to trvalo vyse 5 tyzdnov... 😨 Fakt nerozumiem, asi maju malo ziadosti alebo co... 😅 🙂

lenocka3
2. sep 2008

jeee aj ja mam vseobecku... 😵 😵 no bodaj by to aj mne tak vyslo - ja sa asi opijem od radosti, ak to bude tak rychlo 😀 a potom mi povedia, ze zle pecenove z alkoholu a ibalginu 😀 😀 😀

janis24
2. sep 2008

😀 😀 😀
neboj ani sa nenazdas a pojdes na odber vajok 😉

ellianka
2. sep 2008

ahoj janis 🙂 teda to je iná rýchlosť s tou žiadosťou, nám to trvalo skoro mesiac

ellianka
2. sep 2008

takže už len nech sa krásne po svadbe zadarí 😵 😵 😵

lenocka3
2. sep 2008

no ved prave, ze kazdy hovori, ze cca mesiac 🙂

monika3
autor
2. sep 2008

ahoojte dievcence 🙂 🙂
no teda my mame dalsiu tehulu...Lenand uprimne blahozelam 🙂 🙂 🙂

a ako citam dalej, tak asi budeme otvarat uz tehu temu 😉 😉 😉

vyzera to tak ze prvy polrok bol len taky rozbiehajucu tak do konca roka to este vsetko dozenieme 🙂 🙂 🙂

ellianka
2. sep 2008

ahoj monik 😵 🙂

monika3
autor
2. sep 2008

Eli ahojceeeeeeeeek 🙂

ellianka
2. sep 2008

ako sa darí?

scarlette
2. sep 2008

caute kocky, takze som tu od lekara a zajtra zacinam stimulku, zakrok vidi lekar tak na 15/09 +-3dni 😀
som bola dnes objednat lieky a mali by byt o siestej v lekarni tak pevne verim 🙂

monika3
autor
2. sep 2008

hadam dobre Eli...a Tebe drzim palce zajtra v Car...dobre pokonzultujte 😉

monika3
autor
2. sep 2008

Scar to je fajn...cakame len dobre spravy 😉

ellianka
2. sep 2008

scar držím palce 😵 😵 😵 nech je zas o jednu tehuľku viac 😉

ellianka
2. sep 2008

moni, dík za palce...ozvem sa ako to dopadlo 😉