Budúce tehuľky s endometriózou

monika3
4. mar 2008

Tak babulky je tu nova tema....ktora znaci ze budeme tehulky cochvila. Porazime tu neprijemnu endometriozu 😠
Tak co Libi, Lenocka moze byt? 🙂

petkapo
10. sep 2008

Ahojte babulky!

Prisla som na vas trosku naplut:

TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😀
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😀
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😀

A ako citam, niekto uz tehu virusiky nachytal, ze LENAND! 😀 BLAHOZELAM!!!!!!!!!!!!!

A yasmi - vyzera to nadejne, drzim palceky!

Ako inak zijete? Komu sa uz blizi IVF??? Hmmmm????????

lenocka3
10. sep 2008

Petkaaaa ahoooooooooj 🙂 maaaaaaaaaaaaaaaaam 😵

lenocka3
10. sep 2008

teda - uchytila som si T-cka uz mozem pisat 🙂
Nely ahoj - no to ma doslova mrzi, ze nas je "takychto" viac... lezie mi to kvalitne na nervy to spinenie.. preto som uz toho roku vylucila zo zivota kupaliska a promenadu v plavkach....
na ivf jaska - ideme teraz v utorok este len na prvu konzultaciu do Heliosu, tak dufam, ze nam to rychlo ubehne... aj ked podla toho co pisala MIMI ma mozno poslu na LSK.., a mozno ma na LSK poslu aj kvoli velkym zrastom... neviem, rada by som sa tomu vyhla, ale ako som pisala - necham si poradit.

lenocka3
10. sep 2008

boze Peti - ze 10tt 😵 😵 to letiiiiiii

pink_lady
10. sep 2008

dakujeme za virusiky, aj ja som si jeden uchmatla 😎 😀 😀

nelly3
10. sep 2008

aj ja si mylsim, ze pojdem na laparku, ale uz som s tym nejako zmierena, niekedy aj to pomoze, ked to tam pouvolnuju a tak. drzim palce 😉

petkapo
10. sep 2008

Len chytajte dievcata....je dost pre vsetkych! 🙂

Leni - mne sa to strasne vlecie... 😖 Ani neviem co som taka nedockava 😀

pink_lady
10. sep 2008

petka to uleti ani sa nenazdas 😉 😵

lenocka3
10. sep 2008

no 🙂 veru to ubehne rychlo 🙂 😵

lenand
10. sep 2008

ahojte kočky ja som dnes bola na rodičovskom združení v školke 😀

ahoj petkapo v piatok sa dozviem či je v šetko v poriadku a potom sa dufam pridám k tebe 😵 10tt to tito letí 🙂

yasminx
11. sep 2008

Dobré ránko kočky 😉
menzes, ktorý mi meškal nakoniec predsa len dorazil, takže z tehu nič nebude...aspoň teraz nie... 😒
Prajem Vám pekný a úspešný deň. pa

janis24
11. sep 2008

krasne ranko babulky 😉
petka jeeeej to je super ze si sa ukazala a este aj s takymi davkami... 😀
yasminx nevadi, ved nabuduce... 😵 😉 A co inak planujes? Idete skusat prirodzene?

Ja mam dnes dostat mrchu, zatial nic, mierne krce zacali uz vcera, nasadila som ibace preventivne, snazim sa nic nejest, len ovocie, tak uvidime, kolko vydrzim... 😅 😀

scarlette
11. sep 2008

caute babule...
tak ja dnes picham poslednu inj a v sobotu idem na odber vajok

pink_lady
11. sep 2008

ahojte kocky 😉
scar - tak to drzim palce v sobotu 😉
janis - no mozno budu mierne krce pocas celej mrchy 😉
lenand - zajtra daj vediet ako si dopadla 😵 😵

scarlette
11. sep 2008

pink dakujem

janis24
11. sep 2008

pinky no bodaj by si mala pravdu, ale ja si myslim, ze mrcha len mudro caka do vikendu, aby som netrpela v robote, ale doma v posteli, alebo u maminy na infuzkach 😉 😀 Aspon nieco... 😀 Je to zvlastne, lebo ked som brala antik., vzdy mrcha dorazila presne na treti den najneskor o 10:00 hod rano, a teraz nic 😨

scar citala som v druhej teme, ze to mas teraz troska zlozite, tak silno dufam, ze sa to podari, snaz sa nemyslet na tie horsie veci, este nic nie je stratene, tak mysli pozitivne 😵

scarlette
11. sep 2008

janis snazim sa ale teraz sa mi to moc nedari... isto bude lepsie ked nebudem musiet sediet v praci a tvarit sa nasilu ze je vsetko ok, ver mi ze som teraz aj dost mimo...

janis24
11. sep 2008

scar verim, clovek caka, ze sa veci pohnu a aj napriek tomu sa objavia necakane prekazky, ale na to si jednoducho musime zvyknut, je to akoby nas udel... 😅 Ale ked si povies, ze tu hnusobu proste porazis, tak to vyjde 😉
A nemusis sa tvarit, ze je vsetko OK, lebo to dusenie je este horsie, ked mas chut trieskat vecami, tak trieskaj, no a co, kazdy ma pravo nemat svoj den 😉

scarlette
11. sep 2008

janis ja tomu v kutiku duse stale verim, vsak nie je mozne aby som mala tolko smoly.... a vecer to bude isto ok, ma muzik trochu pomojka a bude dobre, este si dnes musim ist vyzdvyhnut objednany pregnyl...
to trieskanie si uz dovolit relativne mozem, tento mesiac koncim v praci, ale nebolo by to fer ku kolegom co su so mnou v kancli a podrobnosti im na nos nechcem vesat
ale uz si pozeram zase svoju vytuzenu kubu, a buduci mesiac si ideme objednat termin s odletom 17/11 na 11dni 😀

nelly3
11. sep 2008

ahojte 🙂
scarlette: tesim sa, neboj vsetko dobre dopadne, aj ja chcem 🙂
janis24: aj ja ocakavam mrchu, tiez som si dala dneska nurofen lebo ma pobolieva brucho tak snad dorazi, ale nemusela by no nie? 🙂
pink_lady: ahoooojjj 😎

pink_lady
11. sep 2008

scar koncis v praci? 😕 ci to uz akoze planujes matersku? 😵 Neboj sa, urcite to vyjde, jednoducho musi a basta 😠 😀
nelly este robis tam kde si robila? 😎
janis vidis aka je ta mrsina inteligentna 😀 😀 😀 inak mne tiez kedysi mrcha chodila presne kazdu 4.sobotu okolo 17.30 😀 😀 a potom raz sa stalo ze mi meskala - ale neprisla v tyzdni, pockala si pekne do dalsej soboty 😀 😀

scarlette
11. sep 2008

pink dala som v 07/2008 vypoved. som sa nastvala a zo dna na den ju mal moj sef na stole

nelly3
11. sep 2008

pink_lady ano. preco? 😵

pink_lady
11. sep 2008

scar - no niekedy si treba aj tak dupnut 😀 ja som to tiez raz tak urobila a neolutovala som to 😉 😅
nelly - aj ja tam idem od 22.9. robit 😎 😀

pink_lady
11. sep 2008

teda ak sa nic nezomele co pri mojom stasti je dost realne 😖 ☹

nelly3
11. sep 2008

to fakt? na botanicku alebo bottovu? ides ucit?

pink_lady
11. sep 2008

nelly - IP 😎 😉

pink_lady
11. sep 2008

babullky idem ja do mesta daco povybavovat, tak zatial sa majte krasne 😵

janis24
11. sep 2008

jeeej babule pink a nelly, co budete kolegynky? To by bola aka nahodicka 😀 😀
scar tu kubu si uzite, urcite to bude super zazitok, tiez by som tam zabehla 😉

lenocka3
11. sep 2008

kockyyy - caute 🙂
my sme v praci dnes tri miesto siestich... ja neviem kde mi hlava stoji,
tak chcem aspon pozdravit 🙂