Budúce tehuľky s endometriózou

monika3
4. mar 2008

Tak babulky je tu nova tema....ktora znaci ze budeme tehulky cochvila. Porazime tu neprijemnu endometriozu 😠
Tak co Libi, Lenocka moze byt? 🙂

lenocka3
16. sep 2008

ahojte kocky 😵
ja som bola dnes prvykrat v Heliku 🙂 som veeeelmi nadsena 😵 dufam, ze mi to vydrzi. Zazitok okolo manzovho SPG by bol na dlho - to niekedy inokedy.
Mne brali krv a robili sono. Na sone vsetko v poriadku, az na to, ze som po ovulke, zlte teliesko vidno bolo na pravej strane a na vajecniku dalsi folik... co sa doki pocudovala, ale ze to je v pohode. Potom ze mam na dany den cyklu dost malu sliznicu, takze bud budem mat slabsie kramy, alebo dostanem neskorsie... tak uvidim... Doki bola strasne zlata a optimisticka, dokial nevidela spravu po LSK 😒 😒 tak to vyzera, ze chcela zacat mozno casovanym stykom alebo IUI, alebo neviem cim...., ked sa zacala pytat na moje vajcovody, tak som sa len na nu usmiala, ze v pohode, necakam, ze to nejakym IUI pojde 😉 a potom mi este povedala, ze no, endometrioza, to mozete mavat aj bolestivu menstruaciu - na co som na nu vyplestila oci, lebo vsak ja neviem, co je nebolestiva menstruacia 😉 ono to vyzeralo tak, ze mi chcela povysvetlovat, co vlastne ta endometrioza sposobuje... taka mila - to aby som sa nebodaj nezlakla 😀 😀
takze teraz cakam na mrchu, potom na krv, potom na ovulku a na krv a potom zase krv a potom ideme pre komplet vysledky, kde nam povedia podla mna ze hned IVF a za chvilu aj ja budem tehula 😵 😵 😵

pink_lady
16. sep 2008

jej lenocka tak to je fajne, nech ti ten pocit nadsenia co najviac vydrzi a nech onedlho si uz tehulka 😉 😵 😵

mne je uz trochu lepsie, kamoska si robila srandu ze to bolo zahniezdovanie 😀 😀 😀 no ale to urcite nie 🙂

janis24
16. sep 2008

pink a preco nie? 😨 😉 😀

lenoc paraaada! Tesim sa, ze si spokojna, tak ako ja, lebo to je strasne dolezite, ten prvy dojem 😉
Ty si vazne sla na ten SPG s manzom? Ty brdo, aka odvaha, to ja by som nezvladla, resp. skor on, je to taka zvlastna situacia... My sme sice za vselijake experimenty, ale na tomto sme sa jednoznacne zhodli, ze spolu urcite nie... 😀 No ale tesim sa na historky, som strasne zvedava 😎
Inak aj ja ked som bola este predtym v Iscare, tak sa mi doki snazila vysvetlovat, ze co je endo a ako sa prejavuje atd atd, tak som na nu len milo pozerala, usmievala sa a prikyvovala a myslela si svoje... Bolo mi blbe hovorit, ze o tom viem mozno viac nez ona 😉

scarlette
16. sep 2008

lenocka super, tesim sa s tebou, dobry pocit z lekara je na nezaplatenie 😉

pink_lady
16. sep 2008

janis no myslim si 😀 bolo by to pri mojej smole strasne krasne 😀 😀 😀

inak ja som na odbere sp tiez nebola - nechcel ma tam 😀 😀 vraj to "musi zvladnut sam" 😀 😀 😀

pink_lady
16. sep 2008

a ked som sa ho opytala ze ako to bolo skoro ma zabil 😀 😀 😀 az po 3 mesiacoch nabral odvahu o tom hovorit - ale to uz presiel do fazy machrovania 😀 😀 😀

lenocka3
16. sep 2008

😀 😀 😀 😀
no jasne, ze bola s nim 🙂 🙂 ved on je tiez predo mnou taky, ze: to nic nie je, samozrejme, bez problemov - je to prirodzena vec 😎 no ale ked som videla tu skrytu prosbu v jeho ociach: "nenechavaj ma tu sameho ☹ ☹ ", tak som isla radsej s nim 😀 baby, no ale dorehotala som sa tam aj s nim ako taka kozenka 😀 Este ked zavalili, ze okrem ineho pojdem na krv aj na 12-13 DC s tym, ze musime mat styk 6-8 hodin pred nejakou kontrolou mojho krcka maternice, aby videli, ako spermie idu cez hlien ci co, tak sme sa rehotali este viac. Ze sme si nemysleli, ze niekedy nastavime budik na 1 hodinu v noci a hybajme si plnit manzelske povinnosti 😀 😀 😀
ale ta nastenka, kde mali vsetky tie babatenka krasne bola uzasna... a vela dvojiciek 😵 aj ja scem - dokonca jedny trojicky 😕

scarlette
16. sep 2008

lenocka tak ste to mali naozaj ze zabavny dnik 😀

lenand
16. sep 2008

čavte to je ale počasie stašná zima ☹
ale aspon dena davka 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

lenand
16. sep 2008

pink tebe na to zahniezdenie 🙂 😉

mirip
16. sep 2008

Ahojte dievčatá, tak som tuu 😵 a teraz už naozaj všetký pekne poporiadku: 😀

pre libeth TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

pre lenocku3 TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

pre nellynku TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

pre moničku TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

pre scarlettku TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

pre ellianku TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

pre pinky TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

pre csillku76 TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

ak som niektorú zabudla sorryyyyyyyyyyy
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

a tebe lenand netreba ty máš svoje 😝 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mirip
16. sep 2008

pane bože janis, sorry dúfam že mi to odpustíš extra pre teba TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

lenand
16. sep 2008

ahoj tak vidíš od kedy som prišla z roboty vkuse som nakukala či niesu od teba neake spravičky aj do apriloviek som nakukla tak teraz pekne budeme spolu tehulkovat a zasobovat ostatné baby vyrusikmi aby nas čo najskor nasledovali 🙂

tak aj ja ešte jednu super davku to z radosti že je tvoje babetko ok
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

janis24
16. sep 2008

no ved preto mirip! 😠 😀 😀 😀 😀
vdaka, uz hltam 😉
Som stastna, ze je vsetko OK

mirip
16. sep 2008

aj ja janis, konečne, po dvoch týždňoch čakania na srdiečko, som si musela aj tt napísať podla UZV, aj pred dokym sa hralo na schovku ho nevedel odmerať lebo časť bola v tieni, budúci týždeň idem ešte raz už len na kontrolné sono a potom dá aj knižku.. 😵

tittika
16. sep 2008

ahojte 🙂 mirip uz rano ked som vstavala som na teba myslela a drzala ti palceky 😵 gratulujem 😵 k tt je to krasne

mirip
16. sep 2008

jej titti aj ty si mi prišla do rany chytaj TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

scarlette
16. sep 2008

miri 😀 a dakujem za vyrusikz

ellianka
16. sep 2008

ahojte babule 🙂
jeeeeeeeeej mirip takú špeci dávku priamo pre mňa, teším sa teším a ďakujem 😵 😵 😵 som veľmi rada, že všetko dopadlo ok a z teba už bude poriadna tehula aj s vodičákom na kočík 😀 škoda, že si to srdiečko nemôžeme vypočuť online 🙂
scar, gratulujem k dvom zmrzlinkám 😵 dúfam, že čoskoro sa dajú veci do poriadku a babulky sa budú môcť pekne zahniezďovať a rásť 🙂 😵 však v takej teplej nadýchanej sliznici im bude určite najsamlepšie
lenočka 😀 dobre som sa nasmiala na zážitku so spg, verím, že nálada bola suprová a držím palec, aby ten príjemný pocit z helíka trval dlhoooooooo....vlastne až do pozitívneho testíku 🙂
lenand 😵 😵 😵
janis, takže dnes oslavujete 🙂 kiežby sa tie bolesti už nevrátili, želám želám želám v duchu

tittika
16. sep 2008

mirip este neviem chytat ☹ este 2 mesiace ale ak mi aj teraz dojde mrcha tak neviem co bude,asi mi zmeni lieky,alebo mi povie ze uz som zdrava a mozme zacat baby project 😀 4 mesacna liecba endo nestaci vsak?

janis24
17. sep 2008

ahojte babulky, kde ste dneska vsetky? Sak uz tolko nepracujte, ako ja... 😀 😀

scarlette
17. sep 2008

ja makam ako o zivot

scarlette
17. sep 2008

respektive sa chodim do prace ulievat

scarlette
17. sep 2008

baby spravne s tym daco aby sme uz boli na dalsej strane

janis24
17. sep 2008

ahojky scar 😀

janis24
17. sep 2008

uz s tym daco robim

janis24
17. sep 2008

nevadi aj ulievat sa niekedy treba, toto pocasie si to vyslovene vyzaduje 😀

janis24
17. sep 2008

hm, stale nic, pomoz mi 😅

scarlette
17. sep 2008

ideme na to

scarlette
17. sep 2008

ja sa budem uz zasivat v praci len 8 dni