Budúce tehuľky s endometriózou

monika3
4. mar 2008

Tak babulky je tu nova tema....ktora znaci ze budeme tehulky cochvila. Porazime tu neprijemnu endometriozu 😠
Tak co Libi, Lenocka moze byt? 🙂

mirip
17. sep 2008

a čo ti janis navrhuje doky ako dalšiu možnosť liečby?

janis24
17. sep 2008

uz nic, od oktobra nabieham na stimulku v CARku, uz mame ziadost schvalenu, len cakame do svadby...
Mne uz nepomoze nic, len tehotenstvo, tak nemam na co cakat... 😉

mirip
17. sep 2008

presne tak janis, šup šup pod čepiec a potom baby, ved budme mať budúci rok kočík tour 😵

mirip
17. sep 2008

u teba to nejde prirodzene však? evadí máme to velký vzor sue, sa vydala a hned na prvý šup......... 😵

janis24
17. sep 2008

rozkaz sefe, uz sa neviem dockat 😵

tittika
17. sep 2008

ja budem,ze vraj fit ihned po skonceni kedze je to antikoncepcia,mne dr povedala ze ked neotehotniem do 3-4 mesiacov po skonceni liecby tak navrhuje car,pre istotu som zmenila aj poistovnu kedze nemaju s tou mojou poistovnou terajsou zmluvu

mirip
17. sep 2008

😀 😀 😀 😀 😀 😵

mirip
17. sep 2008

ok idem ja od vás, do sprchy , sa napariť na harmančekom a spať, papa 😉

tittika
17. sep 2008

pa-pa

pink_lady
18. sep 2008

ahojte kde ste dneees ☹ sup na konika 😀 😀 😀 😀

mirip
18. sep 2008

ja som tuu 😵 počula som to ako voláš 😀

lenocka3
18. sep 2008

kocky dobre ranko vsetkym 😵
miri - co si prechladnuta, ked sa naparujes harmancekom?
pinky ahoj 🙂

mirip
18. sep 2008

ahoj leni,hej nachcípaná ako pes, a dnes od 7mej chodím po doktoroch 😒

pink_lady
18. sep 2008

mirip no davaj si pozor a poctivo sa liec 😉
lenocka - caaf 😎

mirip
18. sep 2008

no pinky snažím sa dnes som bola na krv a hned ma sestrička nasrala 😠 a potom som zbehla k obvodákovi nech sa na mna mrkne či ož nemám chytené priedušky, tak našťastie plúca a priedušky sú čisté a len trochu chytené hrdlo ale to z nádchy, lebo mi to aj nosom ide von a aj zateká a od toho kašlem, našťastie nemám horúčku a dúfam že ani nebude..........a nosné kvapky chvalabohu možem, len si menám dávať XYZkrát za deň ale len Max. 2x denne, tak ma aspon ten potešil, 😵 ked ma tá koza na gynde naštvala 😠

pink_lady
18. sep 2008

a ako ta nastvala ta "koza"? 😠 😀

mirip
18. sep 2008

aaaaaaaaale fuj najprv mi nevedela nájsť žilu až na 4x sa trafila, potom mi vzala krvi až až a nakoniec mi potom nevedela zastaviť krv aby mi netiekla z ruky ako najatá........ a ešte som sa aj naštvala, lebo mi v utorok povedala na odbery a nič viac, a dnes pýtala ranný moč, že to som mala priniesť a že bude brať krv, a ja jej že prepáčte ale to ste mi nepovedali v utorok a ona sa na mna ocapila že to som mala vedieť tak som jej zo zaťatými pasťami snažiac sa nenahučať tam na nu ako ona na mna že prepáčte ale ja som to mala odkial vediať ked som tehula ešte nebola..............aaaaaaaaaaaaaa potom prišiel moj doky a urobil so sestričkou poriadok, jej tam naložil a hned bola milá 😀 😀 😀 no moj skelý doky, je vždy tam kde ho potrebujem 😀

mirip
18. sep 2008

ok, ja padám do roboty, večer som tu ako na koni papa 😉
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😵

pink_lady
18. sep 2008

tak pa mirip no sestricky su uz raz take 😔 😀

scarlette
18. sep 2008

caute babuleeeeeeeee 😀

pink_lady
18. sep 2008

čau scar zas sa ulievas v praci? 😀 uz tusim len 7 dni, nie? 😀 😀

scarlette
18. sep 2008

pink hej ulievam, vcera bol kvalitny zur 😀 a ano spravne odratavas 😀 😀

pink_lady
18. sep 2008

ste zurovali v robote takto v strede tyzdna? 😀 😀 😀

scarlette
18. sep 2008

hej rozluckova party s robotou... ale taaaaak som rozsroubovana ze az... sla som spat o pol piatej rano a este teraz by som nafukala 😅

lenand
18. sep 2008

čavte kočky aj ja som dnes bola na krv najprv u svojho gynekologa a potom ešte aj u endokrinologičky a potom som prišla domou ašup do postielky a teraz som vstala 🙂 už mam aj tehu knižku 🙂
ateraz ešte pre vas TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

pink_lady
18. sep 2008

lenand dakujemeee poctivo papam tehu davku uchmatla som si statocne 😀 a gratulujem k tehu knizke 😵

scar no ty sa nezda 😀 a to si zvladala rano do roboty vstat? 😀 😀 😀

scarlette
18. sep 2008

lenand papaaaaaaaaam a skoro vsetko necham vam len jeden riadok 😀 😅

scarlette
18. sep 2008

pink noooo nejako som vysla z postele a aj sprchu som dala a aj zubky si umyla... spinkali sme s muzikom u skoro svagrinky alebo domov by sme sa nedostali 😅

janis24
18. sep 2008

ahojte, tak ja sa dnes teda neulievam, konecne som si nachvilu sadla 😉
lenand gratulujem ku krasnej knizocke 😵
mirip skore uzdravenie, neviem ci by si nemala radsej zostat doma, aby si nieco nepodcenila, ked aj deturence su chore, urcite to mas od nich...
scar, mame opicku? Taku malu ci vacsejsiu? 😀 😀
pink dobru chut k virusikom 😉 Aj ja si idem dat, este som nejedla 😀

scarlette
18. sep 2008

janis opicku este nemam este moc netriezviem ale tak o hodinku mozno... dnes som uz vypila vyse litra mineralky 😅