• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Budúce tehuľky s endometriózou

21. marca 2012 
nelly takt na tej foto vyzeráš super :wink: takže aké klamanie :grinning: :wink:
29. sep 2008 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja prave jem polievocku zeleninkovu s kuracim maskom, ale este si asi nieco dam, som tiez hladna :grinning:
29. sep 2008 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to ja sa tak viem tvarit a pozovat na fotkach, brucho, zadok a boky mam dost velke :grinning:
29. sep 2008 o 17:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby nerobte mi chute :grinning: už tu začínam poškulovať po marse :grinning: :grinning:
29. sep 2008 o 17:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inac v poslednej dobe nejako moc sladkeho jem, no musi to prestat, len ked je to take tazke :angry:
29. sep 2008 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nelly to si teda musím vyskúšať tú pózu :sunglasses: hoci moje líčka gulaté neviem ako skryjem :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. sep 2008 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nelly tak to by som podla foto v pase voooobec nepovedala :wink:
29. sep 2008 o 17:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj hrali ste alebo hrate niektora squash? chceme to s manzelikom vyskusat :dizzy_face:
29. sep 2008 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja nie, ale asi by som si dala povedat ale az ked zhodim lebo sa rychlo zadycham :grinning:
29. sep 2008 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ja vam nesitham :grinning: jeden telefonat a uz je tu druha strana :grinning:
veru vcera som myslela na libeth ze ktovie co je snou :pensive:

a ideme cviciiit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. sep 2008 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej babule ale ste sa rozpisali :wink:
ahojte vsetky :wink:
no vy mi tu hovorte o zhadzovani, zachvilu mam svadbu a vsetky zavazky som porusila, ale ja vlastne ani schudnut nemozem, lebo by tie saty na mne potom viseli... dobra vyhovorka vsak? :grinning: :grinning: :grinning:
29. sep 2008 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani hej by bola skoda take krasne saty prerabat :grinning: :wink:
29. sep 2008 o 17:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no veru scar :wink:
squash nehravam, ale tenis drtime pravidelne, akurat ze teraz uz neni cas, a aj dost zima...
29. sep 2008 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janis24 uz sa ti to blizi. ja by som si to este zopakovala, tak rychlo to uslo, samozrejme s mojim manzelikom :wink:
29. sep 2008 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme v sobotu hrali tenis a zvazujeme na zimu ten squash
29. sep 2008 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nelly ja dufam, ze tiez tie sprievodne dojmy budu take, ze si to budeme chciet zopakovat, zatial su pocity take, ze uz aby bolo po tom... :sweat_smile: :grinning: :grinning: Ale nie, sem tam sa aj tesime. Ja hlavne na to, ze hned po svadbe idem do CARka a zaciname na tvrdo :wink: :grinning: :grinning:
29. sep 2008 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby,ahojte! odpoviete mi? Co to je za záhadu, keď sa mi 2.čiarka na teste urobí až o 10 min a nie o 4. To nie je tehu, čo? Sú to nejaké hormóny?
29. sep 2008 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ludkala tak ja ti neporadim, mne sa to este nikdy nestalo :frowning2:
29. sep 2008 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ludkala poznam asi dva take pripady bab, co zahodili test do kosa, ze negativny a na druhy den rano tam nahodou zbadali druhu ciarku a skutocne boli tehu :wink: Zelam ti aby to bol aj tvoj pripad :dizzy_face:
29. sep 2008 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
skus posurfovat po konovi, urcite nieco najdes :slight_smile:
29. sep 2008 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no na squash sa chystám aj ja ale zatiaľ som tam bola len na kávičke lebo sme sa tak zakecali s kamoškou, že sme sa k hre ani nedostali :grinning: manžel sa mi doteraz smeje, že squash je krycí názov pre riadny pokec krúžok :grinning:
janis :slight_smile:
ludkala, ahoj...nemôže to byť tehu?
29. sep 2008 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hm, to nebude ono. Aj mne sa to už stalo, ale tehu som nebola. Som po IUI, tak hľadám nejakú nádej, lebo až v piatok idem na krv... Ja to nevydržíííííííííííííííím. :wink:
29. sep 2008 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a koľký deň po IUI si?
29. sep 2008 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Počkaj, musím rátať... deviaty.
29. sep 2008 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem si lakovat nechtiky tak zatim pa-pa :slight_smile:
29. sep 2008 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to je ešte skoro na poriadnu čiaročku ale budem ti držať aby sa v piatok potvrdilo krásne tehu :dizzy_face: :slight_smile:
určite sa potom ozvi :wink:
29. sep 2008 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: myšlienky mi predbiehajú prsty...ludkala...budem ti držať palce :dizzy_face:
29. sep 2008 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Joj, ja mám už nervy nadranc... Ale veľa nádeje si radšej nedávam... bola som len na prvom...
29. sep 2008 o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj prvýkrát môže byť úspešný...
29. sep 2008 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nepoznám nikoho, kto by otehotnel na 1. IUI. Ale poznám viac, čo na druhý raz.
29. sep 2008 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok