• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Budúce tehuľky s endometriózou

21. marca 2012 
jej super. o.k. baby idem pa zajtra :slight_smile:
14. okt 2008 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby máme tabulku? ak sa chcete pridať, miesta je tu dosť, dúfam že sa vám bude páčiť, ak chcete zmeny dajte vedieť :wink:
14. okt 2008 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
haloooooooooooo kde steeeeeeeeeeeeeeeee
14. okt 2008 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nelly na tu inseminaciu neberiem vobec nic, len doky mi povedal, ze mam prist po 2 menzes po laparke, A to na 10 den od zaciatku druheho cyklu. :unamused: :unamused: :unamused: :unamused:

inseminaciu vo ferticentre na 10 a 12 den, cize su kryte vsetky dni mozneho prasknutia folikuliek. ale potrebujem hormonalny profil, ten mi urobi gynekolok, ktoreho si musim na rychlo najs..

tot vse
14. okt 2008 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rikuska pošli údaje o sebe v IP ak chceš do tabulky :wink:
14. okt 2008 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte bambuľky,

tak aj sa sa znova pridávam. Po ročnej terapii s antikou som v sobotu skonila a chystáme sa zas snažilkovať :grinning:

Je tu nejaká tehu?
15. okt 2008 o 08:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie je ale ja som bola ešt v septembri......ahoj aby
15. okt 2008 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute kocky :slight_smile:
15. okt 2008 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
za kolko sa embryo uhniezduje od OVU? sa mi to nechce hladat :slight_smile: Dnes som 22 DC, este tri dni mam jest duphaston. Ide ma porazit, lebo uz mam vyrazky aj v dekolte :confused: :confused: o ksichte nehovorim... vyzeram ako chodiaca vyrazka :sweat_smile:
15. okt 2008 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko :slight_smile: dievčatá

lenočka, ahoj :wink: ako pokračujete v car?
15. okt 2008 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myslím, že je to zhruba na 7deň po OVU :wink: to by bolo super keby sa to teraz dialo v tvojom brušku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. okt 2008 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj Eli :slight_smile:
No, pokracujeme... zatial nie ivfkom, ale casovanym stykom, kedze sme obidvaja uuuuuuuplne v maximalnom poriadku :grinning: :sunglasses: :angry: :angry: :angry: tak cakame... teraz mam duphaston, od bud cyklu clostil + pregnyl pichnut a snazit sa... a ked nepomoze, tak priechodnost vajcovodov /to uz teraz sa mi zda zbytocne cakanie, kedze si myslim, ze aj ten pravy "zdravy" je aj tak nepriechodny..../ a ked je priechodny, tak IUI, a ked nie je priechodny, tak IVF :slight_smile: cize, nebude to tak ako som myslele, ze hadam uz v decembri budem tehula, ale nevadi, ja si na to pockam :grinning:
15. okt 2008 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
trpezlivosť "bábo" prináša :wink: :grinning:
aj testíkuješ?
ja mám oba nepriechodné :frowning2: ale potešil ma ten nový gynekológ, že pri najbližšej laparke skúsi urobiť rekonštrukciu, keby to vyšlo bola by som neskonale happy :dizzy_face:
čo vieš, možno bude december váš :dizzy_face: :slight_smile:
15. okt 2008 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
netestujem Eli.... ja uz som poucena :grinning: netestovat skorsie, kym nebudem aspon raz vracat, resp. sa neobjavia hocijake priznaky. V augste ma vtedy dostal ten 50-dnovy cyklus a vtedy som si povedala, ze pokial nebudem chodit vracat kazde rano a cikat styrikrat za noc a 50-krat za den a co ja este viem co ine, tak si test nekupim.
Zase by bol jednopalicovy, take uz poznam :wink:
15. okt 2008 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenocka od 5do 10dní to trvá, ja som mala ovulku 19.7. a špinenie zahniezdovacie 28.7.

baby čo tabulka lúbi sa vám?
15. okt 2008 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a tie yrážky leni tp nevadí ja som mala od duphastonu vždy a ked som otehotnela tak aj na zadku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. okt 2008 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
diky Miri :grinning: ja sa len sledujem, ci nieco take sa neprejavi u mna :grinning: :grinning: ale co, cim viac sa budem sledovat, tym horsie ked pride mrsina - vsak pozname :slight_smile:

a tabulka uz je hotova? :fearful:
15. okt 2008 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenočka, takže želám ti kopec vrackania :grinning: :grinning: a potom poriadne dve palice :dizzy_face:

miri, tabuľka je krásna už už posielam info do ip :wink:
15. okt 2008 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mne sa páči najviac ten obrázok, je super aj sa sama sebe diváím že som taký našla :grinning:
15. okt 2008 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halo kocky, kde je tabulka? :fearful:
15. okt 2008 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u mirip v albume :wink:
15. okt 2008 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: a to ani nie som blondina :grinning: :dizzy_face:
Idem poslat aj ja rychlo :grinning:
15. okt 2008 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajojte, aj ja ti idem poslat mirip :wink:
Inac uz mam albumik, poslem adresu do ipka, ak chcete :wink:
15. okt 2008 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
posliii Janiiiiiiiiii - vitaaaaaaaaaaaaaaj
:grinning:
baby... a ja tam napisem ze mam 25, aj ked mam buduci tyzden 26, ale nikomu to nehovorte, dobre? :grinning: :grinning: :grinning:
15. okt 2008 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj janis :slight_smile: jasné pošli aj mne, už sa teším :wink:
15. okt 2008 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok babenky ja padám do roboty ked prídem tak skúsim tabulku zvačšiť :grinning: zatial pá
15. okt 2008 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pa miri :slight_smile:

janis, nádherné fotky :dizzy_face: verím, že aj celý váš budúci spoločný život bude taký :slight_smile: :dizzy_face:
15. okt 2008 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janiskaa - naaaaaaaaaaaaaaadhera :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. okt 2008 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem elli, spolocneho zivota sa neobavam, sli sme na istotu, lubime sa jak kone :grinning: :grinning:

lenocka takze ty mas zachvilocku sviatok, daj potom vediet, nech ti mozme zablahozelat. Ked tak nad tym premyslam, si v takom obdobi, ze by si mohla dostat krasny TT darcek co povies? :dizzy_face:
15. okt 2008 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani :dizzy_face:
15. okt 2008 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok