Budúce tehuľky s endometriózou

monika3
4. mar 2008

Tak babulky je tu nova tema....ktora znaci ze budeme tehulky cochvila. Porazime tu neprijemnu endometriozu 😠
Tak co Libi, Lenocka moze byt? 🙂

nelly3
14. okt 2008

jej super. o.k. baby idem pa zajtra 🙂

mirip
14. okt 2008

baby máme tabulku? ak sa chcete pridať, miesta je tu dosť, dúfam že sa vám bude páčiť, ak chcete zmeny dajte vedieť 😉

mirip
14. okt 2008

haloooooooooooo kde steeeeeeeeeeeeeeeee

rikuska21
14. okt 2008

Nelly na tu inseminaciu neberiem vobec nic, len doky mi povedal, ze mam prist po 2 menzes po laparke, A to na 10 den od zaciatku druheho cyklu. 😒 😒 😒 😒

inseminaciu vo ferticentre na 10 a 12 den, cize su kryte vsetky dni mozneho prasknutia folikuliek. ale potrebujem hormonalny profil, ten mi urobi gynekolok, ktoreho si musim na rychlo najs..

tot vse

mirip
14. okt 2008

rikuska pošli údaje o sebe v IP ak chceš do tabulky 😉

aby
15. okt 2008

Ahojte bambuľky,

tak aj sa sa znova pridávam. Po ročnej terapii s antikou som v sobotu skonila a chystáme sa zas snažilkovať 😀

Je tu nejaká tehu?

mirip
15. okt 2008

nie je ale ja som bola ešt v septembri......ahoj aby

lenocka3
15. okt 2008

caute kocky 🙂

lenocka3
15. okt 2008

za kolko sa embryo uhniezduje od OVU? sa mi to nechce hladat 🙂 Dnes som 22 DC, este tri dni mam jest duphaston. Ide ma porazit, lebo uz mam vyrazky aj v dekolte 😕 😕 o ksichte nehovorim... vyzeram ako chodiaca vyrazka 😅

ellianka
15. okt 2008

dobré ránko 🙂 dievčatá

lenočka, ahoj 😉 ako pokračujete v car?

ellianka
15. okt 2008

myslím, že je to zhruba na 7deň po OVU 😉 to by bolo super keby sa to teraz dialo v tvojom brušku 😵 😵 😵

lenocka3
15. okt 2008

ahoj Eli 🙂
No, pokracujeme... zatial nie ivfkom, ale casovanym stykom, kedze sme obidvaja uuuuuuuplne v maximalnom poriadku 😀 😎 😠 😠 😠 tak cakame... teraz mam duphaston, od bud cyklu clostil + pregnyl pichnut a snazit sa... a ked nepomoze, tak priechodnost vajcovodov /to uz teraz sa mi zda zbytocne cakanie, kedze si myslim, ze aj ten pravy "zdravy" je aj tak nepriechodny..../ a ked je priechodny, tak IUI, a ked nie je priechodny, tak IVF 🙂 cize, nebude to tak ako som myslele, ze hadam uz v decembri budem tehula, ale nevadi, ja si na to pockam 😀

ellianka
15. okt 2008

trpezlivosť "bábo" prináša 😉 😀
aj testíkuješ?
ja mám oba nepriechodné ☹ ale potešil ma ten nový gynekológ, že pri najbližšej laparke skúsi urobiť rekonštrukciu, keby to vyšlo bola by som neskonale happy 😵
čo vieš, možno bude december váš 😵 🙂

lenocka3
15. okt 2008

netestujem Eli.... ja uz som poucena 😀 netestovat skorsie, kym nebudem aspon raz vracat, resp. sa neobjavia hocijake priznaky. V augste ma vtedy dostal ten 50-dnovy cyklus a vtedy som si povedala, ze pokial nebudem chodit vracat kazde rano a cikat styrikrat za noc a 50-krat za den a co ja este viem co ine, tak si test nekupim.
Zase by bol jednopalicovy, take uz poznam 😉

mirip
15. okt 2008

lenocka od 5do 10dní to trvá, ja som mala ovulku 19.7. a špinenie zahniezdovacie 28.7.

baby čo tabulka lúbi sa vám?

mirip
15. okt 2008

a tie yrážky leni tp nevadí ja som mala od duphastonu vždy a ked som otehotnela tak aj na zadku 😀 😀 😀 😀

lenocka3
15. okt 2008

diky Miri 😀 ja sa len sledujem, ci nieco take sa neprejavi u mna 😀 😀 ale co, cim viac sa budem sledovat, tym horsie ked pride mrsina - vsak pozname 🙂

a tabulka uz je hotova? 😨

ellianka
15. okt 2008

lenočka, takže želám ti kopec vrackania 😀 😀 a potom poriadne dve palice 😵

miri, tabuľka je krásna už už posielam info do ip 😉

mirip
15. okt 2008

no mne sa páči najviac ten obrázok, je super aj sa sama sebe diváím že som taký našla 😀

lenocka3
15. okt 2008

halo kocky, kde je tabulka? 😨

ellianka
15. okt 2008

u mirip v albume 😉

lenocka3
15. okt 2008

😀 a to ani nie som blondina 😀 😵
Idem poslat aj ja rychlo 😀

janis24
15. okt 2008

ajojte, aj ja ti idem poslat mirip 😉
Inac uz mam albumik, poslem adresu do ipka, ak chcete 😉

lenocka3
15. okt 2008

posliii Janiiiiiiiiii - vitaaaaaaaaaaaaaaj
😀
baby... a ja tam napisem ze mam 25, aj ked mam buduci tyzden 26, ale nikomu to nehovorte, dobre? 😀 😀 😀

ellianka
15. okt 2008

ahoj janis 🙂 jasné pošli aj mne, už sa teším 😉

mirip
15. okt 2008

ok babenky ja padám do roboty ked prídem tak skúsim tabulku zvačšiť 😀 zatial pá

ellianka
15. okt 2008

pa miri 🙂

janis, nádherné fotky 😵 verím, že aj celý váš budúci spoločný život bude taký 🙂 😵

lenocka3
15. okt 2008

janiskaa - naaaaaaaaaaaaaaadhera 😵 😵 😵

janis24
15. okt 2008

dakujem elli, spolocneho zivota sa neobavam, sli sme na istotu, lubime sa jak kone 😀 😀

lenocka takze ty mas zachvilocku sviatok, daj potom vediet, nech ti mozme zablahozelat. Ked tak nad tym premyslam, si v takom obdobi, ze by si mohla dostat krasny TT darcek co povies? 😵

lenocka3
15. okt 2008

jani 😵