Budúce tehuľky s endometriózou

monika3
4. mar 2008

Tak babulky je tu nova tema....ktora znaci ze budeme tehulky cochvila. Porazime tu neprijemnu endometriozu 😠
Tak co Libi, Lenocka moze byt? 🙂

csilla76
16. okt 2008

mimi mi sme na tom podobne,ani mi nemame vraj sancu prirodzene,ale zazraky sa deju tak co ked motyka vystreli,musime veriz baby,aj ked je to tazke
juj ked citam o tych bolestiach tak to mi je strasne luto ze ich mate a ze musite brat ibalgin...

miminap
16. okt 2008

tabulecka pekna, mirip. mozes pridat. 29 r., 2x lsk., bez vajcovodov a laveho vajecnika, 1 IVF neuspesne, calibrum BP, Poprad

miminap
16. okt 2008

csillla, uz sme na bolesti zvyknute, ale ja som po neuspesnom IVF prva mrska a to je neskutocne, aj dusa ma boli a nie len maternica 😒

mirip
16. okt 2008

mna tiež moni, ozaj daj údaje ťa šupnem do tabulky 😀 ked už sexovať nemôžem tak aspon tabulečku robím a sa hrajuškám 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

csilla76
16. okt 2008

mimi viem ako sa citis ,ja som to tiez prezila 2x a teraz idem do toho tretikrat snad teraz uz uspesne...
mirip pekna tabulka 🙂

miminap
16. okt 2008

mirip, poslala som udaje, este nieco treba, ci? ja sa snazim csilla nerezignovat, ale ked ma clovek tie bolesti, ani neveri, ze nico moze vyjst..

csilla76
16. okt 2008

idem ja baby off..k muzikovi.tak zelám pekny vecer a dobru nocku

miminap
16. okt 2008

ahoj csilla. tak ho potulkaj, ked ho mas doma.

mirip
16. okt 2008

ako dlho snažilka? a posledný MS 😀

miminap
16. okt 2008

baby, minule som citala nejaku knihu o podvedomi. bavila som sa o tom so segrou, dost sa venuje takej problematike a ona mi vravela, ze musim vo svojom zivote vytvorit miesto pre dieta. znamena ratat s nim, akoby uz uz malo byt na svete.. t.j zivotny styl, volny cas, oddych, a aj rozmyslanie o tehotenstve. ja si musim nejako natrepat do hlavy, ze babo je tu coskoro. co vy na tie moje uvahy. ci to uz mi z tych bolesti harasi?

miminap
16. okt 2008

snazilka som 5 rokov. posladny MS je 11.10.

mirip
16. okt 2008

celkom dobrá úvaha..........no ja sa na baby tiež načakám 😒

miminap
16. okt 2008

viem, miri, mas to este tazsie ako my ostatne, bola si uz tak blizko.. 😢

miminap
16. okt 2008

boze, ja uz neviem, co mam robit od bolesti. miri, idem si dat horucu sprchu asi. hadam trosku polavi.. tak sa drzkaj..

mirip
16. okt 2008

ved to že viem že sa to dá aj prirodzene ako hovoril vždy a ma presviečal doky ale snažiť sa nemôžeme 😒 to čakanie je akurát cesta na psychiatriu 😕

mirip
16. okt 2008

tabulka je tam 😀

mirip
16. okt 2008

halooooo už som tu zase sama?

scarlette
16. okt 2008

mirip budeme si musiet asi robit podporu, u nas bude abstinencia mesiac.... teda u mna lepsie povedane 😅

mimi vazne ani panboh netusi kedy sa ja dostanem ku KETku,,, o dva tyzdne mam mat vysledky z histologie a s tymi idem za lekarkou a uvidi sa

pink_lady
17. okt 2008

caute kocky 🙂
tak ja uz mam vysledky no nic moc, ale nechcem sa o tom prilis rozpisovat, 😝 idem si asi kupit tricko for recycle 😀 😀 😀 😀

mirip
17. okt 2008

ahojte babenky, tak nás je zase viac už sa pridala aj minicka aj druhé........niežeby mato tešilo že nás je tolko bez detí ale aspon nemusím byť smutná a bezradná že som bez detí sama ked sme viaceré..dúfam že som to nepoplietla a ste pochopili ako to mystím, už mi začínajú nadbytočné hormóny asi liezť na mozog ked tu stále trčím 😀 😀

mirip
17. okt 2008

kde ste všetky?

janis24
17. okt 2008

ahojky
pink to mi je luto, dufam ze sa to da do poriadku, prijemne nakupy 😉
mirip chcela som sa spytat, ci CBP sa moze uzivat aj pocas mrchy? Ja som narychlo vyhodila letak a nestihla som si to precitat. Viem ze niektore vitaminy sa neodporucaju pocas mrchy, tak neviem, ci aj tu nebolo nieco take spomenute... 😅

mirip
17. okt 2008

môže aj mne doky povedal že môžem kyselinu listovú aj ked nesnažime inak viete o tom že kyselina listová sa môže aj ked nesnažíte som sa dočítala že pomáha mozgovým bunkám teda ich tvorbe a vraj ked sa berie tak ss predchádza skleróze myslím v starobe ale aj v mladosti, ok ja padám do práce pá

mirip
17. okt 2008

je to tam jani, zatial sa majte 😉

lenocka3
17. okt 2008

miriiii 😀 aj mne pridaj, ze mam za sebou 1LSK a 1x laparotomiu /skratku neviem 😕 /
a inak dobre ranko 😀
jani - ked ja mam mrchu, tak som nastvata ja na ubohy CBP, ze nepomohol, tak ho nechcem ani vidiet 😀 ale podla mna nemoze uskodit

janis24
17. okt 2008

Ahoj lenoc, ja necakam ze pomoze (to by som bola akaaa naivnaaa), len som nechcela aby uskodil... Ale snad nie. Uzivat ho chcem, kedze uz sa nam to blizi, aj drahy uziva E, Se a Zn, nech sme pripraveni 😉 😀 😀

lenocka3
17. okt 2008

no to je jasne Jani, ze ani ja necakam, len nervickujem 😉
dnes som strasne taka nervozna.... PMS... 😠 😠mam krce v zaludku od nervozity a zacinam uz tri dni nejako huhnat, tak sa to hadam neprevali do nejakej chripky 😒

lenocka3
17. okt 2008

a este k tomu tie vyrazky z duphastonu... strasne sa to kazdy den zhorsuje, dufam, ze ho nebudem musiet uzivat nejako dlhodobejsie....

lenocka3
17. okt 2008

zase na druhej strane, s tymi vyrazkami vyzeram ako pubertiacka 😀 😀 tak sa aspon citim mlado 😀 😀

janis24
17. okt 2008

😀 😀
a pomaha ten duphaston aj od toho spinenia?