Budúce tehuľky s endometriózou

monika3
4. mar 2008

Tak babulky je tu nova tema....ktora znaci ze budeme tehulky cochvila. Porazime tu neprijemnu endometriozu 😠
Tak co Libi, Lenocka moze byt? 🙂

lenocka3
22. okt 2008

kocky.... mne ta mrsina v pondelok presla /teda, to bolo take fakt mini zakrvacanie/ 😲 a momentalne nic 😖 ani brucho ma neboli 😖 mna porazi...myslite, ze to ten duphaston? ja som uz taka nestastna, ked pichnu zoladex tak dostanem kramy, ked mam duphaston tak toto... sa stavim, ze ked raz budem stimulovat, tak sa moje telo zblazni a nebudem vobec na stimulku reagovat 😢 😢

lenocka3
22. okt 2008

ozaj, jani: no, pouzivam radsej ze "rektovag. septum" - ako doki..., lebo ked sa stazujem, ze co ma boli, je to kratsie ako pisat, ze boli ma lozisko medzi posvou a konecnikom 😲 😕 😅 😅 ked to napisem po "doktorsky", tak to neznie tak strasne 😀

ellianka
22. okt 2008

krásne zahmnlené ránko babuľky 🙂
janis, gratulujem k prvej injekcii 😵
lenočka, hmm tá mršinka si s tebou poriadne zahráva, hoci ja som sa aj s duphastonom poriadne rozkrvácala. niektoré baby však boli tehu a mali také jednodňové slabé krvácanie 😅 🙂 žeby? 😵

janis24
22. okt 2008

elli, lenoc 😉
elli dakujem 😵 U nas uz krasne svieti slniecko...
Leni mna napadlo presne to co ellianku, ved ste snazilkovali nie? 😅 Mne sa to zda aj celkom pravdepodobne...

lenocka3
22. okt 2008

eli ahoj 🙂 zeby? 😅 tak ja sa dobrovolne priznavam, ze tuto moznost som uplne vynechala 😀 ee, to by bolo mooooc jednoduche 😀 s tehu /bohuzial/ neratam ☹

lenocka3
22. okt 2008

jani - no snazili, ale takych snazeni uz bolo, navyse, ked viem ze HP komplet v poriadku a Duphaston som sa mi zda uzivala len na to, aby som mala vyrazky 😀 😀
ozaj - uz ich nemam 😀

janis24
22. okt 2008

tak aspon jedna pozitivna sprava 😀 😀 😀

lenocka3
22. okt 2008

no 😀 😀 😀

lenocka3
22. okt 2008

a dnes som v robotke len doobeda - aj to je pozitivne 😀 idem s kamoskou na nakupy 😵 / prisla po dlhej dobe na tyzden domov na SK a este som s nou nebola, to aby ste si nemysleli, ze som marnotratna 😀/

csilla76
22. okt 2008

janis sa tesim a to pichanie pojde ako po masle uvidis 😉

ahojte lenocka,eli 🙂

lenocka3
22. okt 2008

ozaj jani - ved ty uz ficis na Merionale ci ako sa to vola 🙂 sa mas 🙂 😵 😵 ty budes za chvilku tehuuu hu hu 😵 😵
cau csilla 🙂 aj ty budes za chvilu 😵
vlastne ved vsetky budeme za chvilu 😀 /my sme vcera oslavovali a nejak mi dnes nedopina/

janis24
22. okt 2008

co mame opicku leni? 😀 😀 😀
A co ste slavili, nebodaj si uz mala narodky a nic si nepovedala???? 😠 😀 😀

lenocka3
22. okt 2008

😀 tak ja sa priznavam - uz siestykrat som mala 20 😀 😀 😀

ellianka
22. okt 2008

ahoj csilla 🙂
janis, a s takou možnosťou si nerátala 😀 no ja by som už určite testovala a priznám sa, že som teda zvedavá aj za teba 😵

csilla76
22. okt 2008

lenocka dakujem 🙂 musim verit aj ked je to tazke ale vsetky sa dockame nasich vytuzenych babatiek 😵

ten merional sa namiesava alebo ako?nepoznam to,ja som mala puregon a gonal tie boli v pere.

janis24
22. okt 2008

Teeeeda, ty potvorka! 😀 😀 Tak teda vseeetko najsamkrajsie a ved ty vies co ti z celeho srdiecka zelam, a bodaj by sa zadarilo aj bez IVFka! 😵

lenocka3
22. okt 2008

eli 😀

lenocka3
22. okt 2008

DAKUJEEEEEEEEEEM 😵 😵 😵

csilla76
22. okt 2008

lenocka gratulujem k narodkam 😵 😵

lenocka3
22. okt 2008

Dakujem kocky moje este raz 😵 😵 😵

ellianka
22. okt 2008

ja sa pridávam k želaniu všetkého naj naj milá lenočka 🙂 🙂 a nech ten vytúžený sen sa splní - takže krásne a zdravé dvojky 😵 😵

ellianka
22. okt 2008

ja som dnes akási maximálne spomalená 😀 😀
csilla, aj ty už stimuluješ? si akosi nemôžem spomenúť 😅

lenocka3
22. okt 2008

diky eli 🙂 😵 dvojky - modroruzove 😀 aby bol hned parik 😵

ellianka
22. okt 2008

lenočka, to by bola krása 😵 😵 😵 😵 😵 😵

csilla76
22. okt 2008

eli este nestimulujem,idem bud.tyzden do CAR doki mi vypise recetik na gonal.mam platnost suhlasu na lieky do konca oktobra tak musim to vybrat,lebo znovu sa mi nechce vybavovat v poistovni schvalenie liekov,ved aj teraz boli taky drzi-arogantni ku mne.
ale sa mozu tesit toto je moje 3 IVF takze posledne hradene cez poistovnu,tak knim viacej nepojdem.
stimulku planujem tak koncom novembra alebo skor uvidim.

ellianka
22. okt 2008

csilli, takže budeš ďalšia tehulka na ceste 😵 😉 taký krásny vianočný darček
a ak sa smiem spýtať, čo máš za poisťovňu, keď robia také drahoty?

csilla76
22. okt 2008

eli no ved dufam ze to budu najkrajsie vianoce s bobacikom v brusku.jupiiiiiiiiiiii by sme sa velmi tesili

mam VSZP neviem preco so mnou ta dotycna rev.lekarka zaobchadzala tak drzo a arogantne,uz som myslela ze

ju nakopnem tak ma vyviedla z rovnovahy.ale zatala som zuby a tvarila som sa milo a asi ju to jedovalo este vacsmi mozno mala na plane ma vystvat ale sa nepodarilo.

ellianka
22. okt 2008

csilli, budem držať palce 😵 nech to dopadne presne tak, ako dúfaš 🙂
takýto prístup zo strany lekára je veľmi neseriózny a neprofesionálny...tá moja revízna lekárka mi dokonca zapriala aj veľa šťastia...všetko je o ľuďoch

janis24
22. okt 2008

csillka a preco si si to vlastne vybavovala sama? Mne to posielali z carka, resp. oni tam chodia osobne to vybavovat a za 4 dni som to mala schvalene, a tiez mam vseobecnu...
Ano ten Merional sa miesa, je to taky prasok plus rozpustadlo. Kazdopadne sama by som si to urcite nepichala, to musia robit v nemocnici, esteze mam maminu doktorku, tak sa na to podujala 😅

ellianka
22. okt 2008

jani, merional nepoznám. stimulovala som gonalom a aplikovala som si to sama takým perom...bolo to v pohode. vlastne u nás v car, ti dajú na výber či chceš miešať ampulky (prášok a roztok) alebo pero, ale tak či tak si picháš sama...hoci prvú dávku mi pichol manžel ale bol taký nervózny, že som to potom zobrala do vlastných rúk 😀