Budúce tehuľky s endometriózou

monika3
4. mar 2008

Tak babulky je tu nova tema....ktora znaci ze budeme tehulky cochvila. Porazime tu neprijemnu endometriozu 😠
Tak co Libi, Lenocka moze byt? 🙂

mirip
24. okt 2008

zas tu nie je ani noha, baby kde ste čo už víkednujete 😕 ?

mirip
24. okt 2008

haloooooooooooo kde ste všetky?????

pink_lady
24. okt 2008

ahojte kocky 😀
nejako nestiham 😝 😀
leni vies co mam taky cudny pocit, moj vnutorny hlas mi vravi, ze budu //. 😉 😵 Ale testuj rano, nie vecer 🙂
mirip, csillaa, ....ostatne 🙂

mirip
24. okt 2008

prečo pinky ak jej už mešká tak aj teraz môže a inak ja som úrvý test robila v piatok popoludní a už bol // a menzeso som čakala až v utorok, teda 4dni pred očakávaním menzesu, 26DC a aj cez deň sa už tá druhá dala vidieť, tak len smelo leni testuj

pink_lady
24. okt 2008

miri to je asi individualne lebo kamoska testovala vecer - negativne, rano- pozitivne 🙂 ale vazne to je asi indivindy

mirip
24. okt 2008

ved hej, ale ak už mešká alebo je práve v termíne ked má prísť ta prečo nie, už by mali byť//

mirip
24. okt 2008

a vlastne je už po termíne ked som pozrela do tabulky posledný menzes 24.9. tak to už budú riadne palice, tak len testuuuuuuuuuuuuuuuj lenočka kludne, no čo poprípade pojde stovka do prdele ale za tie // to stojí

lenocka3
24. okt 2008

ahojte kocky 🙂
no testnem vecer a dam vediet 😉 ale neslubujem si nic, ved mi nic nie je 🙂

mirip
24. okt 2008

leni ani mne nebolo 😀

lenocka3
24. okt 2008

😀
teraz som akurat zacala mat taky tlak v podbrusku.. tak neviem, ci sa predsa len mrcha nerozbehne... je to sice divny tlak, ale ked aj moja mrcha je "divna"....
a ozaj - vcera ma hrozne bolela prava strana a dnes ma v nej aj pichalo a tahalo, uz som si myslela, ze to je z prechladnutia, ale necitim sa nejak prechladnuta...

mirip
24. okt 2008

hovorím, lenočka tvoja diagnóza je tehotenstvo 😀

mirip
24. okt 2008

no ja byť na tvojom mieste tak to nevydržím a testnem hneď, ved už mešká nie? 😎

lenocka3
24. okt 2008

no meska/nemeska... ked nieco zo mna aj lezie - ako som pisala, stale je to rovnake...

mirip
24. okt 2008

môže to byť kludne tehotenstvo ale určite testni a ked budú // a to občasné špinkanie neprestane tak zbehni k dokymu............aby si sa uistila že je baby tam kde má a nie je to mimomaternicové a inak ked si spomínala duphaston aj od toho to môže byť, ale len krvácanie mimo cyklu a to ty nemáš a už teraz ani neberieš no nie, on sa beria od 15do25dna cyklu a potom do 7dní nabehne normálny menzes a ani ten nemáš, tak hor sa do testovania 😎

lenocka3
24. okt 2008

no brala som presne ako pises... a do 7mich dni? aha, to by som uz mala mat... no vsak aj normalne by som uz mala mat... ja neviem.... 😒 najdem zase jednu palicu, tak si uz pomyslim o sebe, ze som nacisto sibnuta 😀

mirip
24. okt 2008

nie pojde test len do koša a ti si zase povieš že si zbytočne presrala stovko 😀 tak som to mávala ja 😀 😀 😀 ale ty nájdeš aj druhú uvidíš

lenocka3
24. okt 2008

😀

mirip
24. okt 2008

sorry ty sa píše s y, ach tie moje preklepy 😀

lenocka3
24. okt 2008

ale co 🙂
tak sa vam teda vecer ozvem, idem este nieco porobit, aj ked sa mi nechce 😅
pa zatial 😵

lenocka3
24. okt 2008

baby, mna prave zacalo priserne boliet brucho 😔 😖 😖 ani nemusim testovat, mrcha pride dnes 😔

ellianka
24. okt 2008

ahojte žienky 🙂
leni, budem tu večer nakukovať 😉 som teda poriadne zvedavá ale tiež mám taký tušák, že by to mohlo vyjsť 😵
tie tlaky a bolesti bývajú, takže to nemusí byť práve mrcha, to sa len drobec poriadne uhniezďuje...ale už som ticho 😉 🤐
krásny víkend všetkým 🙂
papa

nelly3
24. okt 2008

ahojte 🙂
lenocka3 uz sa neviem dockat vecera, drzim palceky 😉
ja som nejaka chora, manzel bol chory a teraz to ide na mna ☹
som zvedava na pondelok co mi povedia na sone, ach jo, dufam, ze ta cysta co bola naposledy tam uz nebude alebo co to bolo

lenand
24. okt 2008

lenočka pre teba TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
a teraz pre ostatné kočky 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

nelly3
24. okt 2008

a nam ☹

nelly3
24. okt 2008

no ved preto lenand 🙂

nelly3
24. okt 2008

a ako sa citis?

mirip
24. okt 2008

tak ako lenočka, nenaťahuj nás ako gumku v gatiach, ako test????????????????

mirip
24. okt 2008

llllllleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeennnnnnnnnnnoooooooooooooooooccccccccccccccccckkkkkkkkkkkkkkkkaaaaaaaaaaaaaa nenapínaj nás, haloooooooooooooooooooooo ako dopadol test?????????????????????????????

mirip
24. okt 2008

lenocka čo nás tak natahuješ 😠 už sem dofrč 😵

scarlette
24. okt 2008

lenockaaaaaaaaaaaaa cakame 😉