Budúce tehuľky s endometriózou

monika3
4. mar 2008

Tak babulky je tu nova tema....ktora znaci ze budeme tehulky cochvila. Porazime tu neprijemnu endometriozu 😠
Tak co Libi, Lenocka moze byt? 🙂

scarlette
24. okt 2008

baby mam podozrenie ze lenocka uz oslavuje 😉

pink_lady
25. okt 2008

leniiii? sa mi o tebe aj snivalo 😀 nenechaj nas tolko cakaaat 😠

lenocka3
25. okt 2008

baby ahojte 😢
ja som vcera dosla domov z robotoy, dostala som straaaasne bolesti, na ktore nezaberali ibalginy ani nic, skoncila som na pohotovosti, kde mi dali taku injekciu do zadku, ze ma este teraz pol zadku boli aj s celou nohou 😢 moc si toho ani zo vcera nepamatam, lebo ked injekcia zabrala, tak som zaspala ako babatko unavena od bolesti a zobudila som sa pred pol hodinou... a samozrejme ako na potvoru mozem tak obliecky a periny prat, lebo som dostala taku mrchu strasne silnu, 😖 tie bolesti som mala asi z cysty prasknutej, lebo mi robili v tych bolestiach este sono a nikde ju nenasiel /ani tekutinu z nej nevidel... 😅 / takze tak...
neva. Test ostava na dalsi mesiac 🙂 Este, ze som si ho nestihla urobit 🤐
Idem si este polezat, ani upratat sa mi nechce... vsak to poznate, bolest tak unavi, ako keby som celu noc kopala kanal... naviac sa po tolkych ibacoch citim ako po flasi tvrdeho...zaludok na vode...
Ale aj tak dakujem za prsteky 😵 😵 😵 😵
papa zatial

lenocka3
25. okt 2008

je pinky, ahoj si tu? 🙂

pink_lady
25. okt 2008

leni to mi je luto 😢

pink_lady
25. okt 2008

ale teraz hlavne oddychuj 😉 inak viem si to predstavit ako ta boli noha a zadok 😀 mne posledne 3 mrchy tiez pichali injekcie do zadku a este z tej augustovej mam hrcu na zadku a boli na dotyk 😀 😝

pink_lady
25. okt 2008

ale takk pozitivne je ze cysta nie je uz nie? 🙂

janis24
25. okt 2008

ahojte, ja travim dneskok v kuchyni, ale nakukla som ze ako s lenockou...
Leni ☹ Co ti na to povedat? Tieto stavy doverne poznam... Hlavne teraz vela oddychuj, je to strasne vycerpavajuce viem... tak sa na vsetko vykasli a len tak si polihuj... 😉
Kazdopadne si myslim, ze by si to mala oznamit v CARku, aby sa prilis nepiplali s tou snahou a prirodzene pocatie, lebo ti to nemusi prospievat zdravotne, ono predsa len ak ta cysta praskla, tak sa vytvoria dalsie zrasty, tak aby sa to zbytocne nepredlzovalo... 😉 Zelam rychle zotavenie 😉

ellianka
25. okt 2008

ahojte babuľky 😉

leni 😔 ☹ čo k tomu dodať...kočky to už povedali aj za mňa, ale aspoň už tam nie je cysta a to možno znamená aj pozitívnejšie vyhliadky do budúceho mesiaca. pekne oddychuj a zbieraj sily 😉 😵

nelly3
25. okt 2008

ahojte 🙂
no ja som ochorela od manzelika, tak teraz soplim a kycham ☹ , ale dufam, ze to neprepukne do niecoho horsieho. v poslednej dobe ma nejako pobolievaju vajecniky alebo co, snad to nebude nieco zleho. uvidim co bude v pondelok na sone. normalne sa tam bojim aj ist 😢
janis a ako prezivas stimulku? da sa?
lenocka myslim na teba, opatruj sa moja 😉
pink_lady a ty sa chystas na druhu laparku? 😕

janis24
25. okt 2008

Nelly, elli 😉
nelly zatial v pohode, kazdy den si davam pichat na druhu stranu, aby ma nebolela len jedna polka zadku 😀
Dneska cely den citim obidva vajecniky dost intenzivne, neni to bolest, len citim ze su tam a pracuju (teda asi...) 😉
V pondelok idem na kontrolu tak uvidim ako reagujem a ci sa zvysia davky ci co...
Zelam pekny zvysok vikendu 🙂

lenand
25. okt 2008

čavte kočky ja som dnes bola na kontrolu lebo moj doky služil tak mi zavolal že možem prist všetko je v poriadku babetko rastie ako ma tak super foto nemam lebo v nemocnici sa im pokazila tlačiaren tak 14.11 idem k nemu do ordinacie tak snad potom už bude aj foto 🙂

mirip
25. okt 2008

ahojte ste tu ešte?

miminap
26. okt 2008

ahojte dievky. tak ako sa mavate. my dnes s mangelom cely den vylihujeme doma. sice je krasne, ale sme si povedali, ze nas jeden den nikto ani z domu nevytiahne. piatok sme mali kralovnu, taky stres, ludia, som myslela, ze moj coool manzel to ani nezvladne. ale vecer si dal s kamaratom hruskovicu a uz je dobre :o) a kralovna na nas nezabudne, hehe! 😀
tak , lenocka, mrzi ma ta mrcha. ja som teraz po tom neuspesnom IVFku mala taku hnusobu, ze ma este stale vsetko boli, cele podbrusko a aj stehna, v noci sa budim na bolesti a ibace uz mam v kazdom vrecku, kabelke, suflikoch atd. 😠 stale spinim.. takze to IVFko riadnu tu hnusobu endo povzbudilo.. co vam budem vykladat. ani neviem, na co mam teraz dalej odvahu. doki ma pozrie 7. novembra n UTz, tak somzvedava. ale stazovat sa urcite budem na ten pristup v CArku v Blave. 😖 tak on sa so mnou chudak vytrapi a posle ma v dobrej viere do blavy a tam nevedia, kde je sever. joj! 😠
janis, ja som pri stimulke tiez citila vajecnik, fakt to poznat, ze sa nieco deje..
tak, babule, hadam sa mi uz podari prist castejsie, v praci bude klud a aj ostatne veci hadam uz nebudu take stresujuce..
tak vym drzim prsteky, nech do vianoc tehujeme 🙂 🙂 🙂
pa

pink_lady
27. okt 2008

ahojte holky 🙂 vsetkym prajem pekny dnik a aj tyzden 😉 😀
ja dnes poobede idem k dokimu 😕 od vcera obeda mi normalne stahuje od strachu zaludok 😕 😝 😅 😀

lenocka3
27. okt 2008

dobre ranko kocky 🙂
tak ja uz som po vikende v pohodke 🙂 ako keby sa ani nic nedialo 😀
zacala som vcera brat clostil + bud. pondelok sono + mi pichnu ten pregnyl.... som zvedava, co mi povedia na tom sone, ak tam najdu zase cystu, tak uz sa budem asi len smiat 😀
pinky - to poznam take stavy... teraz som uz v stadiu, ze mi to je celkom aj jedno, kedy a kam idem k dokimu. Asi sa najviac tesim na januar - ak sa nezadari babo, tak idem na tu laparku... joooooj, to natiahnem aj na dva tyzdne PN-ky a budem doma vylihovat 😀 😀 - som morbidna, co? 😀

pink_lady
27. okt 2008

leni nie si morbidna 😀 lebo to by som bola aj ja potom 😀 totizto rano som sa pristihla pri myslienke (ked mi zazvonil budik 😠 😀 ) ze ved by som sa ani nenahnevala keby ma doki supne hned do nemocnice, urcite by som nerobila take caviky ako prvy krat ze ja tam nedjem nejdem nedjem a skoro som sa tam s nim pobila 😀 no ved si tam clovek aj oddzchne a potom aj doma nie? 😀 ale nejako kratko si planujes PN nezda sa ti? 😀 ja som po laparke bola 2 mesiace 😀 (ale no tak ja som extra pripad 😀 🤐 )

lenocka3
27. okt 2008

pinky 😀 😀
2 mesiace? ja som po laparotomii bola pn 3 tyzdne, a pri lsk som mala 3 dni dovolenky + vikend 😀 preto sa smejem ze aj 2 tyzdne 😀 😀 tak som si dam aj tri tyzdne 😀 😀 fakt, normalne mi asi chyba nemocnicna vona 😀

pink_lady
27. okt 2008

tak to pred tebou klobuk dolu 😀 ale u mna to asi bolo sposobene tym ze som dostala v nemocnici csilny zapal priedusiek a potom ked som po operacii po 4,5 tyz mala ist uz do praca tak v ten den som bola v nemocnici opat - vies chybala mi ta "vona" 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

pink_lady
27. okt 2008

aj ked z tej vone sa mi dakedy zdvihal zaludok - 😝

janis24
27. okt 2008

ahojte babulky, tak uz som naspat z BA, bola som vybavena superrychlo, akurat ze nie aj so super vysledkami... 😅 Ale snad to neni az take hrozne, doki vravel, ze foliky nie su take velke ake by mali byt, ze co ma skusenosti, vzdycky to ta hnusna endo dajako spomaluje 😠 Takze pokracujem v stimulke tak ako doteraz, lebo uz som od dnes mala zacat aj s druhymi injekciami, neviem na co su, lebo tie striekacky su tak zabalene, ze sa neviem dostat k letaku 😉
Tak mi drzte palce, aby vajka rastli, v stredu idem zase na kontrolu...

pink_lady
27. okt 2008

janis od dnes nic ine nerobim len drzim palce na stredu 😉

lenocka3
27. okt 2008

no pinky 🙂 fuj, zapal priedusiek do operovaneho brucha... aaaaaaaau 😅 som mala problem sa zasmiat, nieto zakaslat... 😖 😖
jani - ahoj. foliky dorastu, nic sa neboj 😉 ides opat v stredu? a kedy by vychadzal OPU? ved tebe sa to kraaaaaati 😵
...mna boli brucho....teraz neviem ci z clostilu ci z coho 😠
boze zeny, aspon ze kazda "ficime" na nieco inom, mozme si odovzdavat skusenosti 😀

janis24
27. okt 2008

dakujem zlaticka 😵
uz som nasla na co je ten Cetrotide, aby sa predcasne neuvolnili nedozrete vajicka, takze s tym sa este pocka, mozno je to fakt len o tom, ze mam dlhsi ten ovulacny cyklus, inak ja som vzdycky mavala cyklus okolo 35 dni...
Neviem lenoc kedy OPU, inj. na stimulku mam na 10 dni, to mi vychadza do piatku... Ved pozajtra sa dozviem vsetko, snad aj pocet vajok, dneska ma to jaksi nenapadlo sa spytat 😅 ja truba, vzdycky zabudnem na najpodstatnejsie veci... 😅 😀

Inak to s tym kaslanim po laparke si tiez neviem predstavit, mi stacilo, ked som mala zastavene vetry potom, boze to bola bolest... A este sa mi chcelo strasne kychat z cohosi, tak som si stale zatlacala nos, lebo by som asi rozletela na marne kusky kebyze si kychnem... 😀

lenocka3
27. okt 2008

😀 ja som vracala po narkoze celu noc po laparotomii ☹ fuj, este teraz sa mi hlava toci.... to bola bolest 😔

ved my tu zaciname byt sado-maso 😀 😀 😀 😀

jani - mas taky dlhy ovulacny cyklus? fiha. Ja som zvedava kolko tento mesiac vyprodukujem vajok... ked min mesiac aj predtym boli po dve... bez liekov 😎 musim povedat dokine, ze si ich chcem aj posetrit... teraz vsetky miniem a na surodenca nezostanu 😀 😀

janis24
27. okt 2008

ja som nastastie s narkozou nemala problem, vobec mi z toho nebolo zle... Akurat sa mi trocha tocila hlava zo zaciatku, ale to je normalne...
sak preco by si si mala setrit tie vajka, spravte si hned dvojcatka a mas po starostiach... 😉

pink_lady
27. okt 2008

no babule budte radi ze neviete co je to kaslanie po laparke 😀 😝 to bolo nieco priserne krute 😕 😔 prve dva dni ma ako astmatika uz doperedu nadopovali liekmi ale ked ucinok pominul a nastupil zapal priedusiek tak uff 😕 ale vzdy som bola na tom lepsie ako jedna 24 rocna holka, ktoru v strede akutneho zapalu priedusiek museli operovat, a kedze ju nemohli uspat, museli lumbalka + rez to aj mna bolelo ked kaslala 😔
tak sme si spolu vymienali tipy ako chytit brucho pri zachvate kaslu aby to bolelo co najmenej 😀 😀 😀

lenocka3
27. okt 2008

😀 hej to poznam 😀 ked isla segra na operaciu po mne, tiez som ju vyzbrojila radami co potom, ked zacne po narkoze vracat a kaslat 😀 😀 a ona tam mala v nemocke tiez dalsiu mladu kocku s endo a obe sa tam udajne tolko cele dni rehotali, ze zakazdym isli za sestrickami, nech im daju lieky od bolesti 😀 😀
jani - jaska ze dvojcatka - ale este aj tretie scem 😵 😵 😵 😵

pink_lady
27. okt 2008

no jedine moje stastie ze som po narkoze nevracala lebo vracanie neznasam, ja som iba halucinacie mala 😀 😀 klanali sa mi stojany, zupan, a ked som zavrela oci niekto mi nieco rozpraval nahlas ale nerozumela som co 😀 a este boli okolo mna cervene koberce a z nich vyrastali ruze, tie ma chceli zovriet ale to som uz vzdy otvorila oci a volala sestricku 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lenocka3
27. okt 2008

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
tak to bolo lepsie ako moj diazepam 😀 😀 😀 😀