Budúce tehuľky s endometriózou

monika3
4. mar 2008

Tak babulky je tu nova tema....ktora znaci ze budeme tehulky cochvila. Porazime tu neprijemnu endometriozu 😠
Tak co Libi, Lenocka moze byt? 🙂

scarlette
3. nov 2008

lenocka to je super spravicka aj ked ta cysta to tam kazi... takze dnes vecer a zajtra nevyliezajte z postielky 😉 😀

scarlette
3. nov 2008

pink ani mne sa nechce.... musim dnes dorobit podlahu v obyvacke a chcem malovat zarubne... chcem prekvapit muzika ked pride zajtra vecer domov

lenocka3
3. nov 2008

fiha scar 😀
ti poradim - daj si pozor, aby na zarubniach nestekala farba, a daj si nieco cez nos, lebo sa priotravis vyparmi farby 😀 a nech ich namalujes tak dobre ako som aj ja namalovala 😀 😀
jaj pockaj - az teraz som docitala prispevok: jak dorobit podlahu v obyvacke??? ty robis podlahu??? 😕

scarlette
3. nov 2008

lenocka no len musim jedno miesto vyplnit tmelom na podlahy... my sme totiz davali len pvc a v jednej izbe sme museli z 2 kusov lebo izba ma rozmery 5.7x4.8metra

lenocka3
3. nov 2008

aha - scar ty si sikovna 😵 teda, my sme sikovne... co by ti manzelia bez nas robili 😎 😎 😅

scarlette
3. nov 2008

lenocka nooo zili by v nedokonenych bytoch 😉

lenocka3
3. nov 2008

😀 😀 😀 😀
chudiatka, musime sa o nich postarat 😀

scarlette
3. nov 2008

hej hej treba, ja som celkom zvedava ako to bude doma vyzerat ked odidem na dva tyzdne... chystam sa ist kuknut starku na vychod a tak si moj muzik bude doma kralovat, hadam ma neporazi ked pridem 😉

janis24
3. nov 2008

ahojte zlaticka 😉 Tak ja som dnes po odbere 🙂 V sobotu som sa dozvedela, ze dnes mam rano naklusat, tak sa to zbehlo tak nejak rychlo, ale som rada. Mala som 10 folikov, ale len 5 vajicok, ostatne boli prazdne, ale neva, aj to je pocet, len teda mi ostava uz len cakat, kolko sa oplodni, dozviem sa zajtra. Som este akasi otapena, tak si idem lahnut nachvilu, ale nic ma neboli nastastie, naopak, konecne mi je lepsie, lebo doteraz ma dost pichali vajecniky a strasne nafuknuta som bola, a uz je to prec... 😉
Lenoc tak od zajtra vesele snazilkovanie!! 😀

lenocka3
3. nov 2008

jani ahoj 🙂 to je skveleee 😵 5 vajok 😵 a budete chciet 1 embryo, ci 2? 😵
ozaj jani - mas teraz, resp. mala si pri stimulke endo-cystu? sa mi nechce hladat 🙂 ... ja len ked nahodou budem ja stimulovat, ci ma nevyslu tu pidicystu vybrat...
Krajkovic mi dnes robil to sono... a zase ze, kde mate lavy vajecnik? aha, tu je, aj s cystou, a je fixovany v zrastoch 😀 mne uz to bolo smiesne, ze ano vsak ja viem, nic nove...
a este mi povedal, ze mam maternicu ohnutu dopredu... 😒 to dufam nic strasne nie je 😅
baby viete co? 😀 ale nemozete sa mi smiat 😀 ja mam normalne tiky, ze ked mi pichnu Pregnyl, co je vlastne HCG, tak si urobim test, aby som aspon raz videla ako to vyzera s dvomi palickami 😀 😀

janis24
3. nov 2008

lenoc ved urob a daj do albumiku, nech aj ja to raz vidim... 😀 😀 😀
Ano mam jednu 20mm, ale nastastie nerastla pocas stimulky, pytala som sa dokiho. Akurat ze spomalovala rast folikov. A vraj pri endo je uplne normalne, ze polovica folikov byva prazdnych. Dnes mi asi tri razy zopakoval, aka je endo svina, ze pri nej nikdy nevies co mas cakat pri IVF, vsetky problemy su sposobene len nou a nikdy ich nevies predvidat, vraj uz ho pri endo vobec nic neprekvapuje 😅 Cloveka az chyta zlost pri tom, ze do riti, kedy sa uz o tej diagnoze konecne dozvieme nejake fakty 😠 😉

mirip
3. nov 2008

ahojte dievčatá tak ja hlásim menzes od včera 😒

lenocka3
3. nov 2008

no jani... aspon ze nenarastla... ani nehovor o prazndnych folikoch 😢 co ked moje tri su teraz kvoli endo prazdne? 😢 😢 😢 a co ked budem mat raz 15 folikov a vsetky prazdne kvoli endo? ☹ ☹
miri ahoj 🙂 radsej vcera ako ti ma meskat tri tyzdne 😉 ber pozitivne 🙂
inak, jak mi tam postuchal tou sondou, ked hladal ten vajecnik a stisol cystu, tak ma to boli od rana 😕 a pravy vajecnik ma boli kvoli folikom 😕
a ozaj - kocky, ten Pregnyl picham do zadku a ono to je obrazne povedane, ze "picham"... sama si ho do zadku nepichnem. Mam ist na gyn.pohotovost a nevyrazia so mnou dvere?..... 😅

mirip
3. nov 2008

ja viem po laparke cez zoladex som mala cykus presný 28dnovky a po nom sa mi predlžil a býval 30dnový teraz mi menzes prišiel po 33dnoch dúfam že sa mi zase cyklus nerozhádže 😢

lenocka3
3. nov 2008

miri - aj by som ta rada utesila... ale ked vidim, co sa od nabehnutia na cyklus po zoladexe u mna deje 😅... tak by som si len vymyslala... teraz aj pri duphastone som spinila 5 dni pred mrchou... a spinim samozrejme dodnes - 11 DC a este 4 dni budem... a cyklus sa mi stale akoby posuva... vzdy na termin mam spinenie, potom o 3-5 dni mrcha a lezie mi to na nervy. A HP ukazkovy ☹

lenocka3
3. nov 2008

jani a ked su prazdne foliky aj cez bezny cyklus.... tak to je ovulacia, alebo nie je ovulacia? 😲

mirip
3. nov 2008

no ja mám ísť budúci týždeň pre výsledky krvi a sa bojím že ked tam nabehnem ešte nebudú všetky tam a ja pojdem zbytočne 😔

ellianka
3. nov 2008

ahojte kočky 🙂
janis, gratulujem k odberu aj ku krásnej úrodičke a držím palce, aby bolo pekných a zdatných všetkých päť vajíčok, nech vyjde aj na dostatočný počet súrodencov 😉 😵 😵
lenočka, tak hor sa do boja s úspešným koncom a ten testík určite pridaj do alba, nech sa trochu potešíme 🙂
myslím, že teraz niekedy by mala začať stimulku aj monik a tak posielam myšlienky aj k nej 😵 😵 😵
nech sa to tu pekne roztehulkuje 🙂 tak sa pekne všetky opatrujte 😵
ja som ešte stále bez liečby ale budúci týždeň mám spicha s dokim a tak dúfam, že sa trochu rozhýbeme, hoci som trochu zmenila názor a chcem skúsiť niečo alternatívne...no uvidíme, čo on na to.
paaaaaaaaa 😉

mirip
3. nov 2008

ahoj elli

nelly3
3. nov 2008

ahojte 🙂
jej janis kedy ti budu vkladat drobcov? drzim mooc palceky a tesim s tebou 😉
ja som si kupila tie tabletky indonal a budem ich uzivat aspon 3 mesiace, takze cysta nema sancu 😎
som si povedala od vcera, ze po 18 hod. nejem a uz "druhy den" to dodrziavam lebo ked sa na seba kuknem no hruza 😀. a cakam na jedneho gyn. v blave a pojdem k nemu na konzultaciu, ze co mi on povie, ci aj on ma bude hnat na operacny stol, ale dufam, ze ziadna cysta tam uz nebude 🙂

nelly3
3. nov 2008

elli a aku alternativu mas na mysli? ale som zvedava 😉

mirip
3. nov 2008

ahoj nelly

nelly3
3. nov 2008

ahojj mirip 🙂 ako?

mirip
3. nov 2008

ale krámovo nelly krámovo 😉 ma šlak triafa už 😠

nelly3
3. nov 2008

idem kuk panelak 😵

pink_lady
4. nov 2008

dobre ranko 🙂

janis, jej super, to je uroda, 😵 uz len smerujem vsetky myslienky k tomu nech je z tych 5 vajok aj 5 embryjek. 😵

nelly - ty chces chudnut? 😕 😠 vsak ty si chudunka!!! 😅 (a to fakt, vsak dakedy ta ani nezazriem v jedalni, ked este schudnes tak potom uz budes naozaj prehliadnutelna 😕 )

miri - lepsie ako ziadna 😎 "uzivaj" si to 😖

leni no vrav mi ze ti postural a ta to boli, mna to tak uz tyzden co som bola u dokiho a mi to postural a postlacal 😝 inak baby keby viem ze to tak nie je 😀 tak by som si myslela asi ze som v tom - kazde rano ma napina na vracanie, a taku cudnu hcut mam v ustach 😀 😀 😀 😀 😀 asi som daco cudne pojedla minuly tyzden 😝 😀 😀

lenocka3
4. nov 2008

bre ranko 🙂
nelly - indonal? to je na co?
pinky.... a nie si? 😀 😵
baby, ide mi brucho rozdrapit... ja som celu noc skoro nespala, vajecniky mi idu vyskocit von z tela 😔 a to idem dnes o druhej si dat pichnut ten pregnyl - volala som svojmu gyndosovi, tak ze nie je problem. Len sa bojim, co to moje brucho bude robit po tom... 😅
Ozaj - idem si vybrat aj duphaston a clostil na dalsi cyklus. Len som zabudla ci ten duphaston mam uzivat od 16 DC, alebo 15 DC... ☹ neviete?

pink_lady
4. nov 2008

leni ved sa spytaj dokiho ked tam dnes ides 😉 A - asi je lepsie ked tie vajecniky citis, nie? 😵 takto aspon vies ze pracuju a tvoria sa jajka 😵
a - nie som 😀 vsak pred tyzdnom doki by bol videl na uzv nie? 😲

lenocka3
4. nov 2008

pinky - no... citim viac ten lavy, na ktorom je cysta a ziadne vajko... to ma celkom vytaca, lebo mi to vystreluje az do krizov ☹ pravy skoro neviem, ze mam a su tam 3 jajka /teda boli aj ten, ale nie tak velmi/
no pinky... mozno nevidel 🙂 a kolko si DC, resp. aj keksik bol?........

janis24
4. nov 2008

ani jedno sa neoplodnilo, nase vajicka a spermie sa navzajom odpudzuju a bolo mi povedane, ze nech by sme sa aj prirodzene doma akokolvek snazili, nikdy sa to nepodari...
V tejto chvili dakujem bohu, ze som sama v kancliku, lebo v tom soku som sa mierne zrutila a neda sa mi prestat plakat, neviem ako to zvladnem, najskor sa musim ulkudnit...