Budúce tehuľky s endometriózou

monika3
4. mar 2008

Tak babulky je tu nova tema....ktora znaci ze budeme tehulky cochvila. Porazime tu neprijemnu endometriozu 😠
Tak co Libi, Lenocka moze byt? 🙂

pink_lady
4. nov 2008

leni, tie cysty su potvory 😠 nepostrielame ich? 😀 No, keksik bol, ale asi tak na 3DC 😲, u dokiho som bola cca 8 ci tak dajak, a okrem sprostej cysty a vysokej sliznice (neveril mi ze som po mrche 😠 ) nevidel ani jeden folik ☹ a to inokedy ked pridem na 6 DC uz vidi 27 mm foliky a teraz nic 😲 a ani teraz necitim ze by som mala ovcu hoci uz tu potvora mala byt 😠

pink_lady
4. nov 2008

jezis jani to mi je strasne luto 😢 😢 😢 😢 aj mne vyhrkli slzy ked som si to precitala 😢 poplac si a nehanbi sa za to 😢

pink_lady
4. nov 2008

...ani neviem co viac napisat ☹ snad ze tu sedim ako keby ma mechom prastili a nedokazem sa zmoct ani na slovo 😕 ☹

janis24
4. nov 2008

napodobne pink, akurat ze nesedim, ale klacim na zemi 😅

lenocka3
4. nov 2008

jani 😢

lenocka3
4. nov 2008

nemam slov, slzy na krajicku 😢 😢

lenocka3
4. nov 2008

jani...a nic nepovedali? a icsi by nepomohlo? ☹

pink_lady
4. nov 2008

jani ...a to ti povedali len tak do telefonu? 😕 To doteraz nikdo nevedel? 😕 Nechces ist radsej domov, oddychnut si a pripadne poradit sa potom este s nejakym inym doktorom? Resp. v inom centre?

janis24
4. nov 2008

leni ano to je nasa posledna nadej, ale aj tam je riziko, ze sa nebudu vyvijat, pokial mame imuno problem...
Vcera nam embryologicka vravela, ze spermie sa krasne pohybuju, koncentruju sa za svetlom, ze ziadne icsi neni treba, a dnes takyto sok, ja im to nedavam za vinu, ona sama povedala, ze keby sa aj icsi hned spravilo a nepodarilo by sa to, nikdy by sme sa nedozvedeli, ze mame takyto problem...
Proste my dvaja sme sa nasli 😅 Pasujeme k sebe a zaroven nepasujeme... A mozno je to tou endo, nikto nevie...

lenocka3
4. nov 2008

☹ 😔 😔 😔
pinky - ine centrum asi povie to iste....
Jani - pokial je imuno problem... je moznost, ze je to kvoli v imunite? Imuno problem by sa hadam dal nejako, ci nie? 😔 boze neviem si na nic o imuno spomenut

libeth
4. nov 2008

ahojte kocky,

som sem nakukla, ze vas pozriem, lebo mi je fakt blbo, ze nacerpam trosku optimizmu a ...ale nemam slov...

jani, je mi to strasne luto, viem si uplne predstavit, co prezivas, taky sok som mala pred rokom 😢 😔 je to tazke, ja viem, ale tu som na konikovi citala vselico o imuno probleme, a myslim, ze riesit sa to da, ked budem doma, myslim, ze som mala aj booknutu stranku, tak by som ti ju poslala.

pink, leni, ahojte 🙂

janis24
4. nov 2008

libethka ahojky, no aj mne je luto, ze som ti nezlepsila naladu... 😅 Dakujem, budem rada ak mi to posles...

libeth
4. nov 2008

janis, prosim ta, moja nalda je to posledne, co by ma trapilo. Ono ten sok, je fakt strasny, ale hned ako prides nato, ze sa to da riesit, bude ti lahsie. A mas ist aj za dokim? Nieco ti snad odporucia aj oni, nie?

janis24
4. nov 2008

Cakala som cokolvek, aj stopnutie, pretoze vajicka nerastli vobec, potom sa z nicoho nic spamatali a mne to vlialo novu nadej. No a potom ta takato sprava zlozi uplne...
Hej mam tam prist po mrche, a prave teraz ked na to myslim, je mi este horsie, lebo si tu mrchu viem zivo predstavit, vidim to tak na tyzden v nemocnici po tej stimulke... 😔

libeth
4. nov 2008

juj janis, ja viem, ... 😔 ale mozno ta mrcha nebude taka hrozna, ja som mala vtedy velke bolesti, a prave nou sa mi velmi ulavilo. Verim, ze to bude aj tvoj pripad. A muzik to uz vie, mozno by bolo dobre keby si si sla domov lahnut a bola pri nom... ako v praci

nelly3
4. nov 2008

ahojte 😉
libeth konecne sa aj ukazes 😀 ako sa mas?
pink: no tak sa kukni lepsie, nie som chuducka, to len viem tak dobre maskovat 😀
lenocka kuk stranku www.indonal.sk
janis: 😢 ale ved urcite existuje nejaka moznost, je vela pripadov, ked zena nemohla mat bejby a zrazu otehotnela. je to tazke pre teba, posielam ti pozitivnu energiu 😵

pink_lady
4. nov 2008

jani aj ja si myslim, ze nakoniec sa to predsa len podari 😉

nelly tak ja si dnes vezmem mikroskop ked pojdem na obed 😀

lenocka3
4. nov 2008

ahoj Libethka, vitaj 😵
nelly - a to kolko mas v plane uzivat ten indonal? keby mi niekto zarucil, ze mi moja endo-cysta zmizne... tak si kupim aj tri balenia 😀

baby, mna to brucho hrozne boli 😔 hlavne cysta ☹ dufam, ze mi nepraskne zase aj bez MS...

nelly3
4. nov 2008

lenocka do januara, kupila som si tri balenia, maju vyhodnu cenu (1400 skk-2+1) samostatne balenie stoji okolo 700 skk. dufam, ze pomoze. to sa moze stat, ze ti cysta praskne ta endometriozna? a co potom? alebo mas ty nejaku inu cystu? zajtra idem na krvicku ohladom tych onkomarkerov, tak som zvedava na vysledok, bojim, bojim 😢

nelly3
4. nov 2008

pink 😀

lenocka3
4. nov 2008

endo-cystu mam.... len hrozne boli od vcera... teda myslim, ze ona boli, ked tam nemam na vajecniku vajicka, co by dozrievali, tak asi ona boli....
a dnes este ta injekcia. Ja mam tu "fobiu", co som spominla z injekcii do zadku... hrozne sa ich bojim. V noci sa mi snivalo, ze mi ju isli pichnut..... normalne mam sucho v hube, ked sa divam na hodiny, ze kolko este a pojdem, tak uz len tri hodiny....... 😕
Sila, ze? 😀 po tolkych injekciach sa takto bat? 😖

pink_lady
4. nov 2008

leniii neboj ved to je ako len ked "vcielka pichne" 😲 😀

nelly nemboj onkomarkerov, ja budem vediet vysledky o tyzden z nich .- teda ak si zavolam ale rozmyslala som ze to necham do dalsieho roku, naco si kazit vianoce 😀

leni czsta by boliet nemala, to len ked tlaci na vajecnik alebo na okolie, tak to moze boliet 😔

lenocka3
4. nov 2008

pinky mas pravdu... ono to boli asi to, ze to je aj s vajecnikom prirastene k maternici a o creva... 😅 ked som ju mala prvykrat, tak nebolela, a to bola riadna 11 cm. Nie 16 mm ako teraz...ale ak sa zvacsuje...

pink_lady
4. nov 2008

leni nieco na tom bude, mna tiez ta terajsia niekedy boli viac ako ta pred rokom a ta bola o dost vacisa 😅 neviem ci uz je to taky obraný mechanizmus alebo co 😅

lenocka3
4. nov 2008

baby, prezila som injekciu do zadku, len raz sa mi hlava zatocila 😀 😀 ale boli boli boli..... ale menej ako naposedy pri kramoch na tej pohotovosti 😠
takze som to zvladla, zajtra drzte palce, nech mam taky plodny den, ze az 😵 😵 😵

ellianka
4. nov 2008

janiska 😔 😔 sedím tu a nemám slov ☹ je mi to veľmi ľúto ale dúfam, že sa to dá riešiť...myslím, že som tu na koňovi videla debatku o imuno probléme. uf som normálne zrazená 😖
drž sa zlatko 😵

libi, vitaj 🙂 nedávno som obzerala tvoje nové fotečky

pink, lenočka, mirip, nelly 😉

mirip
4. nov 2008

ahoj elli 😉

nelly3
4. nov 2008

a ja mam cystu na lavej strane a pobolieva ma preistotu prava, dobre nie 🙂

ellianka
4. nov 2008

ahoj mirip 🙂
čítam že ťa chytila MS 😔

nelly3
4. nov 2008

ahoj elli 😉