Budúce tehuľky s endometriózou

monika3
4. mar 2008

Tak babulky je tu nova tema....ktora znaci ze budeme tehulky cochvila. Porazime tu neprijemnu endometriozu 😠
Tak co Libi, Lenocka moze byt? 🙂

tittika
9. nov 2008

nerozmyslaj tak 😠 zabudni na to!bodaj by sa tato tvoje posledna sprava dala vymazat 😠

tittika
9. nov 2008

este je tolko moznosti,inseminacia,IVF

mirip
9. nov 2008

ja viem myslieť pozotívne, no ak sa stane že sa aspon raz dozviem niečo pozotívne aspon jednu správu dobrú od dokyho tak možno...zaltai boli ale tie správy len zlé 😕

tittika
9. nov 2008

vo stvrtok bude pozitivna 🙂

mirip
9. nov 2008

to sa uvidí, ja mám citák že niekde tam je chyba a preto som potratila, no sor by som zniesla myšlienku že bolo na chybe baby a jeho vývoj ako ja.......s tým sa ťažko zmierim ak to bude moja vina, 😢

a tvoja polovička ? si hovorila že ide preč ale ved cez vianoce bude doma no nie? tak snaženie povolené, nie?

tittika
9. nov 2008

no moja polovicka ide v utorok do belgica 😢 nevieme dokedy tam bude ale ak nepride domov tak okolo 6 decembra pojdem za nim lietadlom a potom prideme domov spolu autom a na vianoce nebudeme doma hurrraaaa 😵 ideme na dovolenku a vratime sa az 18.11. 😵 dufam s fazulkou v brusku 😀

mirip
9. nov 2008

to na celý rok ked 18.11.? takže až v novembri roku 2009 ak som dobre pochopila?

tittika
9. nov 2008

nieee 😀 to bol preklep fuha a este aky 😀 18.januara 😀

mirip
9. nov 2008

aha ja že ideš na rok preč 😀

tittika
9. nov 2008

😀

mirip
9. nov 2008

😀 😀 😀 😀

tittika
9. nov 2008

idem kuk telku,zatial pa

nelly3
10. nov 2008

ahojte 🙂 tak som volala ohladom tych vysledkov krvi (onkomarkely) a mam ich dobre 🙂 tak sa tesim, ale musim aj tak prist na konzultaciu, ze co dalej, ale myslim si, ze bude asi operacia. a ako sa mate? mne sa prave rozbieha mrcha, co uz 😠

pink_lady
11. nov 2008

ahojte 🙂

nejako tu je mrtvo :(

nelly super ze vysledky su dobre snad ja dnes naberiem odvahu zavolat tiez 😀 (ked ja neznasam telefonovanie 😕 😕 😕 😕 )

janis24
11. nov 2008

ajojteee 😉 no veru, stale kukam, ci nie je nieco nove a nic 😨

nelly super, gratulujem k vysledkom 🙂 A pink rychlo volaj, dufam, ze ju budes v dobrych spravach nasledovat 😉

nelly a preco by mala byt operacia? Kvoli cyste?

pink_lady
11. nov 2008

😕 😕 😕 ja tu asi uz 50 min sedim s telefonom, obzeram si ho, ze zavolam nezavolam zavolam nezavolam 😕 🙄 😀

lenocka3
11. nov 2008

cau Eli 🙂
a komu mas volat? 😀

lenocka3
11. nov 2008

cau Jani 🙂

pink_lady
11. nov 2008

lenoc ak myslis mna 😀 nie eli 😀 tak ja mam volat dokimu po vysledky 😕 😀

lenocka3
11. nov 2008

baby, ako sa mate? dufam, ze dobre 🙂
mam bolesti ako na mrchu /to potahovanie a krciky v okoli vajecnikov/ uz od 3DPO!!! 😢 ide ma porazit, lebo mi to pripada ako vecnost to cakanie na mrchu. Buduci tyzden stvrtok mam dostat. Uz teraz ma hlava boli z toho, aka budem zase sklamana ☹ Aj ked tomu casovanemu styku neverim, ale aj tak... 😀

lenocka3
11. nov 2008

boze pinky - to vidno, ze ma ta hlava fakt boli, vsak uz ani pisat neviem 😀 jasne ze Pinky, nie Eli 😀

lenocka3
11. nov 2008

rychlo volaj 🙂 naaaaaaaaaaaaaaaaaadych, vyyyyyyyyyyyydych a podme na to 🙂 cakam co ti povie 😉

pink_lady
11. nov 2008

vytacam ...zvoniii....pomooooooooooooooooooooc 😕

pink_lady
11. nov 2008

nedviha 😖 asi stoji pri koze 🤐 😀

pink_lady
11. nov 2008

no...balim to tu a idem domov ...hurraa 😀 😝

lenocka3
11. nov 2008

drz sa!!!!!!!!!!!!!!!!!§

lenocka3
11. nov 2008

no dobre pinky,
tak si to doma uzi 🙂 ALE ZAJTRA TAM ZAVOLAS 😀 ziadne vyhovorky 😵

pink_lady
12. nov 2008

ahojte 😵

kde ste vsetky? 😨

pink_lady
12. nov 2008

supito na konika!!! 😠 😠 😠 😀 😀 😀

janis24
12. nov 2008

jeeeej ajoj pink, akurat som nakukla ze co nove 🙂
Ako? Uz si volala?