• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Budúce tehuľky s endometriózou

21. marca 2012 
ahojte :sweat_smile:

janis tak dajak, na onko kaslem :grinning: vsak ked su raz zvysene podla mna len tak z nicoho nic neklesnu a keby mi povie ze sa este zvysili tak by ma to mohlo len zbytocne stresovat a takto neviem a mam pokoj :sweat_smile:
inak ja som isla dnes rano k dr a v autobuse tiez ma tak zacalo necakane boliet brucho uplne som citila ze dostavam mrchu som myslela ze ma picne lebo tiez ziadne vlozky, tabletky :sweat_smile: a desila som sa ze to bude priserne trapne ze ako na neurologii tam sa clovek musi povyzliekat a teraz ze krvave gaťky :sweat_smile: ale nastastie dnes sa to zaobislo bez vyzliekania :grinning: a aj tak vypadlo len par kvapiek :sunglasses:
janis ze ty o tyzden skor to mozno aj tym ze si po stimulke, hss a este aj taky stres to bol nie? aspon sa riadne precistis a mozes zacat od znova :wink:

lenoc ja strasne rada chodim na turistiku v kazdom rocnom obdobi - aj v takomto tiez akurat pozeram ze kde tam v okoli martina vybehnut na ktory kopec :wink:

lenand dakujem, chutia tie T-cka skvele :dizzy_face: A som strasne rada ze ste v poriadku, vies aj ked to tu nie vzdy vychadza holkam tak take pripady ako ty nam vlievaju nadeje, ze zienky? :wink: :dizzy_face:
14. nov 2008 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani ahoj :slight_smile:
no, keby som nevedela, ze ti vybrali foliky, tak by som si myslela, ze sa nieco uhniezduje :sweat_smile:
14. nov 2008 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenoc no ktovie ktovie ci tam daky folik nezabudli :sweat_smile:
14. nov 2008 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:sweat_smile: tak to by bol gol :dizzy_face:
14. nov 2008 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaj babulky nejaky sice zabludit mohol, ale nemala k nemu ako zabludit spermia, kedze najskor pocas stimulky sme mali snazilkovanie zakazane a potom pri tych bolestiach nebolo ani pomyslenia... :sweat_smile: Takze uz mesiac abstinujem :wink:
Len dufam, ze to nebude plany poplach, ze to prestane, potom zase zacne, ach jaj. Lebo chcem zacat uzivat antiku a teraz neviem, ci mam ci nemam uz dnes zobrat...
14. nov 2008 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janis ved pockaj do zajtra uvidis ci sa to rozbehne, antiku mozes zacat brat i na druhy alebo aj treti den :wink:
14. nov 2008 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: no tak nic jani :slight_smile:
este pol hodinku a pojdem domov. Nemozem sa dockat :dizzy_face:
14. nov 2008 o 16:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
ako sa mate? mne konci mrcha, koncom mesiaca sa chystam k dokymu na konzultaciu ze co so mnou :fearful:
14. nov 2008 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj nellík, máš sa?
14. nov 2008 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
da sa. vianoce sa blizia a mam 2 tyzdnovu dovcu :dizzy_face:
14. nov 2008 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja takmer tri týždne :sunglasses:
14. nov 2008 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
super a chystate sa niekam?
14. nov 2008 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie doma a som rada že budeme konečne spolu a venovať sa ničnerobeniu :dizzy_face:
14. nov 2008 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute babulky :wink:
14. nov 2008 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj scar :wink:
14. nov 2008 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj miri, ako sa mas? idete s muzikom niekam na vikend?
14. nov 2008 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj scarlettka .. ja som uz v stimulke.. mam 10 folikov na jednej a 4 foliky na druhej strane ... som taka vytesena ako nikde... po tom co som mala len 1 vajko pri 1 ivf to vyzera teraz omnoho lepsie.. a ty ako ??? co mas nove...
14. nov 2008 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie ostávame doma, ideme gratulovať bratovi má 35 som mu urobila darčekové koše, jeden so sladkám slaným atd. a jeden kozmetoka a kúpila kvet v črepníku akurát som dokončila svoje aranžérske umenie a som to dobalila, som so sebou spokojná :grinning: a v pondelok ideme na nákup do madarska
14. nov 2008 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulka gratulujem, to je krasna urodicka :wink:
ja ak buduci piatok dostanem menzes zacinam s estrofemom tak uvidime ci sa krpci aj rozmrazia

jeeej miri ti zavidiiiim, ja musim este kupit darceky pre bracha, chcem mu kupit BlueTooth sadu k telefonu a nejake cd Trance, malteraz 30 :wink:
14. nov 2008 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
scarlet, super, tak to sa tesim , to budeme tehulky spolu... perfis..
14. nov 2008 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babuli verme tomu a splni sanam to :slight_smile:
14. nov 2008 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja tomu nejako verim , som tak nestavena.. vysmiata, spokojna..
14. nov 2008 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ea tiez,dufam ze uz mi ziadne polena pod nohy v tomto smere padat nebudu :sweat_smile:
14. nov 2008 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to dúfam aj ja v utorok idem teda napokon som sa rozhodla pre výsledky krvi :confounded:
14. nov 2008 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miri drzim palce, to su vysledky na co konkretne? viem ze si spominala ale nespominam si
14. nov 2008 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
scarlet.. urcite.. inak nevies ako sa ma egy..
14. nov 2008 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hladá sa ak je dovod prečo sa to stalo
14. nov 2008 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulka ale vieeeem, cakajuuu babuuuuuuuuuuuuuu :grinning:
14. nov 2008 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
supeeeeeer velmi sa tesimm tak ju potom velmi pozdravuj.. velmi sa z nej tesim..
ozaj bola som na navsteve u radky a mirka a maly je uuuuplne skvely {dufam ze vies koho myslim}
14. nov 2008 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
15. nov 2008 o 16:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok