• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Budúce tehuľky s endometriózou

21. marca 2012 
ja neviem, ci to dakedy prekoname. ja som tolko nadeji vkladal do IVF a nic.. neudrzali sa.. ja neviem, ci to niekedy bude mozne.
17. nov 2008 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tieto pocity su asi teraz normalne, chvilu beznadej, ale potom pride nova sila bojovat a nova viera v uspech, uvidis :wink: A kolko ides brat ten lucrin? To ti dali na tu cystu?
17. nov 2008 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko kocky :slight_smile:
dojedla som v nedelu poctivo duphaston a v pondelok sa zacala rozbiehat mrcha, dnes trochu viac. Od 25DC... no co vam poviem.. zase budem 5 dni spinit, potom dufam opat porodim, a zase spinenie a clostil a pregnyl a duphaston. Ma to taaaaaaaak nebavi. Uz som vcera nestastna a nervozna z PMS normalne rozmyslala o tom, ze pockam do januara na operaciu, a potom si dam nasadit HAK, nech cysty nerastu a dam si rok pauzu. Lebo mi z toho vsetkeho zacina pomaly prepinat :sweat_smile: :pensive: . a po roku uvidim :frowning2: . naozaj nad tym fakt realne uvazujem :cry:
18. nov 2008 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievčatá, takže som bola pre výsledky,to že babatko už nečakám je dosť pravdepodobné moja vina :cry:
18. nov 2008 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj miri,co to :frowning2: preco tvoja vina
18. nov 2008 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miri?
18. nov 2008 o 18:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miri prečo tvoja vina :frowning2:
18. nov 2008 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby IP :cry:
18. nov 2008 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miri preco tvoja vina? :confused: :frowning2:
18. nov 2008 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak ahojte zeny :slight_smile:

lenand tebe tie tt pribudaju jedna radost :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

janis, v piatok drzim palce :wink:

leni, mozno ked si das akoze pauzu, moze ti to prospiet, budes mysliet na ine a mozno ani nebdues vediet ako a budes v tom :sweat_smile:

inak cez predlzeny vikend som stretla zas dalsie dve byvale spoluziacky - jedna uz s 3. kociarom, dalsia s sdruhym, a od jednej som si vypocula ze he, vies ja nie som kariersitka ako ty... :angry: :frowning2: :frowning2: :frowning2: az mi skoro zabehlo :cry:
18. nov 2008 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pink ze sa ta tvoja spoluziaca nedrhla pri tych slovach :angry:
18. nov 2008 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :wink:
Lenoc to ma mrzi, ze sa to opakuje furt dokola, chapem, ze uz ti to lezie na nervy... A skusala si uz tu antiku? Myslis, ze po nej nebudes spinit? Ved este nerob unahlane zavery, uvidis, ako to dopadne a potom sa rozhodnes :wink: Ale dobre, ze nejaky plan vobec mas, ja som este stale v neistote :sweat_smile:

pink dakujem. A taku zensku by som nakopala niekam, mala si jej povedat, ze predtym, nez take nieco vypusti z ust, mala by si lepsie premysliet suvislosti :angry:

Scar a ty ako? Kedy bude KETko? :dizzy_face:
19. nov 2008 o 08:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :dizzy_face:
no mna to brucho nejako stale boli a to som si myslela, ze to bude z tej fazulovej polievky, ale asi nie je :frowning2: ani neviem ci vajecniky alebo creva alebo co ja viem co. mam take nejake krce a pomoze mi len ibuprofen, nie je to sice nejaka velka bolest, ale uz ma to nebavi :angry: vysadila som aj indonal keby to nahodou bolo z neho, ale myslim si, ze z indonalu asi nie ved to je prirodne.
19. nov 2008 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:

nelly :wink: tie krce su vraj pre endo typicke, hlavne ku koncu mrchy ... :confounded: inak - IP ti pisem :D

inak mne pred operaciou uz ani ibac nezaberel na to...ale ked si pomyslim ze pred operaciou padli na kzady den mrchy aj cela platnicka tych ibacov :zipper_mouth: a teraz na poslednu mi stacili 2-3 tabletky tak to je super pokrok nie? :sweat_smile:

janis, scar, mirip,.... :wink:
19. nov 2008 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani neviem, cakam na mrchu mala by prist zajtra ale dnes ma uz druhy den boli brucho takze mozno este dnes
19. nov 2008 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čavte posuvam spadli sme na 3 str
mi sme v stredu malovali oliverkovú izbyčku ma ju teraz takú peknučku tak sa tešíl :slight_smile: je vrch zelený potom ma nalepenú borduru a spodok pod bordurou oranžový také veselé je to :slight_smile:
:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. nov 2008 o 06:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
orajem vam všetkým pekní výkend :slight_smile:
21. nov 2008 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chcela som napísat prajem
21. nov 2008 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ako sa mate? :sweat_smile:

nejako tu je mrtvo :frowning2: no nevadi aspon si zhrabnem vsetky TT :dizzy_face: lenand dakujeme :sweat_smile:
21. nov 2008 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj pink, akurat som na konika nakukla, a pozeram ze tema Endo... :grinning: tak snad tu este si :sweat_smile:
Ja si teda tiez par uchmatnem, iked...

a ty ako? ja si tu sedim nad knihami, a dumam co sa zacnem ucit skor :confused:
21. nov 2008 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej ahoj libi :sweat_smile: no to ucenie ti nezavidim :sunglasses: ja som takaaa stasnaaa ze som v auguste po vyse 8 rokoch na VS zatvorila poslednu knihu :grinning: to je uuuplne bozska ulava :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: teda este som na VS ale uz vdakabohu nie ako student to uz nikdyyyy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. nov 2008 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale to ta nechcem nastvat :sweat_smile: prajem ti pri tom pevne nervy :wink:
21. nov 2008 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej pink, si tu :dizzy_face: neboj, nenastves, tak to ti verim, ja vlastne ani neviem preco som sa dala studovat, ved mam skrz to len nervy, stres a podstatne menej casu. :grinning: Tak musim si to odovodnit! :wink:

Zajtra idem na ples, a ked som pocula ake ma byt pocasie, tak asi zamrznem po ceste :grinning: uz teraz fuka moc. Som kvoli plesu aj zacala cvicit ze rozhybem trosku telo... ale cakam kedy pride mrcha, mozno aj zajtra, tak uz som to aj nechala...
21. nov 2008 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
ja som bola u lekara lebo ma od pondelka tak divne stale boli brucho, dali mi nejake cipky, taky napoj jednorazovy na pitie a povedal mi, ze to bud mam: nejaky zapal mocovych ciest- podla mna nie lebo nemam ziadne rezanie a stipanie alebo spojitost s endometriozou a tou mojou cystou alebo so zrastami :angry: no neviem, robil mi aj sono, cysta tam je stale a v pondelok sa idem objednat na operaciu, uz som sa trosku s tym aj zmierila a snad potom uz konecne otehotniem :wink: ale si verim :slight_smile:
21. nov 2008 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pinky ahoj :slight_smile:
libeth a ty ako?
21. nov 2008 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
libi jej ze ples aj ja chceeeem :dizzy_face: :dizzy_face: to na katarinsky? :sweat_smile: neboj sa nezmrznes ved manzelik aj zahreje nie? :wink: a ked nie tak si treba dat liek ci vitamin S - zaberie aj na bolesti :grinning: aj zahreje :wink:

nelly tak nech aspon cockoro tie napoje a cipky zaberu :wink: a v pondelok drzim palce, daj potom hned vediet :slight_smile:
21. nov 2008 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj nelly, a to mas tu cystu ako velku ked ta musia operovat? :confused: To mi je luto, ze znova. A mas ju tam dlho?

Ja nove ani tak nic, iba to, a z toho sa tesim, ze v podstate mam ovulaciu kazdy mesiac, Spinenie, ako kedy, skor tak v strede cyklu pred ovu, ale inak ani bolesti nemam, ked tak len pred a pocas mrchy, ale tak da sa s ibikom. Moje tuzobne tehu nic, neviem preco, aj som verila ani neviem z akeho popudu, ze do konca roka sa stane zazrak, a ze aj teraz, ale tak zase nic. Ono si slovek zacne zvykat nato po case.... :sweat_smile:
21. nov 2008 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pink, ano katarinsky. Sa tesim, potrebujem vypadnut aj medzi ludi, a odtrhnut sa trochu. Len sa bojim, ze sa budu zas moc pytat, ze naco cakame... a mam take obtiahnute saty, a kedze som pred mrchou atak som aj taka gulata v pase :grinning: tak to zas budu cumili cumiet :wink: :grinning:
21. nov 2008 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
libi este by som si ho pred cumilmi este viac vypchala :grinning: :grinning: :grinning: tak si to tam poriadne uzi a odreaguj sa a nacerpaj sil :dizzy_face: :grinning:
a este nic nie je stratene, do konca roka bude este minimalne jedna ovu :dizzy_face: Mozno to bude ako pod stromcek :dizzy_face: :dizzy_face:
21. nov 2008 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pink, vdaka :dizzy_face: ale ja so minule prisla na jednu vec, ked poviem muzovi, ze aha dnes urcite bude ovu, tak on 100 percentne vtedy nemoze :grinning: no verila by si? Asi ma daky blok, chudacik si to vytvoril popri mojich depkach :grinning: takze odteraz mlcim, ze ovu? A kde? Kedy? :grinning:
21. nov 2008 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok