Budúce tehuľky s endometriózou

monika3
4. mar 2008

Tak babulky je tu nova tema....ktora znaci ze budeme tehulky cochvila. Porazime tu neprijemnu endometriozu 😠
Tak co Libi, Lenocka moze byt? 🙂

csilla76
3. dec 2008

Ahooojte 🙂

nelly tesim sa ze TM ma dobry spermos 🙂 ako postupujete ak mozem ? 😉

ja som bola dnes na 3 DC v CAR-ku,zobrala mi sestricka krv,doki vysetril a od dnes zacinam stimulku,picham gonal 225 iu 🙂 kontrola o tyzden 😉 tak uvidime aka bude reakcia 😅

nelly3
3. dec 2008

no postup je asi taky, ze mam ist na konzultaciu k lekarovi si dohodnut termin dalsej operacie a potom sup a budem tehulka 🙂 on ma zatial neposiela do centra, uvidime po operacii co a ako 🙂 ale verim, ze rok 2009 sa uz zadari 😎 inac odbieham lebo peciem kura a varim polievocku 😉

csilla76
3. dec 2008

jasne ze budes tehulka 🙂 na lsk pojdes?

nelly3
3. dec 2008

nie na laparotomiu, uz mam jednu zasebou pred 5 rokmi a mam tam nejaku cystu tak asi sa mu to bude lepsie rezom operovat a tak

nelly3
3. dec 2008

a tebe budu kedy vkladat babatka?

csilla76
3. dec 2008

aha...ja som mala 2 laparoskopiu,poslednu pred 2 rokmi-vtedy mi zistili endo... ☹

neviem kedy budu vkladat,asi niekedy pred vianocami.teraz picham od dnes 225 jednotiek a o tyzden kontrola.dufam bude dost vajok...

tittika
3. dec 2008

ahojte
csilla drzim moc palceky 😵
ja som mala pravdepodobne prvu ovu po liecbe,odvtedy mi neprestajne popichava lava strana 😒 dufam,ze sa mi tam nic nevytvorilo 😔

csilla76
3. dec 2008

tittika diky 🙂 uz si mala aj menzes?nerobila si ovu test?

tittika
3. dec 2008

mala som menzes,ovu minuly tyzden,robila som si aj ovu testy boli pozitivne na 11,12 dc, 13-ty uz nie,nie je to bolest ale takmer furt to citim,dnes som 17dc,prechladnuta nie som.... 😖

csilla76
3. dec 2008

tak to je dobre znamenie ked ovu bola ,ja som tie testy este neskusala,ja viem podla hlienu ze kedy mam ovu a tiez vtedy citim vajecniky 😉
uvidis bude to v poriadku 🙂

lenocka3
4. dec 2008

kocky dobre ranko.
Trosku vas nestiham citat a aj som taka znechutena sama zo seba, ze az no.
Bola som v CAR-ku na folikulometrii v utorok. Samozrejme, folikov dost na jednej aj na druhej strane a velkeee 25 mm 😵. No - moja udajna endo-cysta nikde. len foliky na tej lavej strane. Tak som sa zacala cudne kukat na dokinu... do toho mi zavalila, ZE MAM MYOM V MATERNICI!!! Tak tym ma uplne dostala... z coho sa to tvori? nic mi nechyba, len myom... myslite, ze preto, ze mam myom som tento cyklus nespinila do 15 dc? teraz pravdepodobne zazivam ovu-spinenie... trvalo to tri dni a dnes prestalo. Ale brucho ma boli velmi kvalitne, to z toho clostilu, aj ibac som musela dat, lebo som sa rano nemohla vystriet....
Dokina mi povedala, ze je na mne ci skusime buduci cyklus dalsi casovany styk, alebo inseminaciu. Som nahnevana a skoro som ju poslala do ri...ti. Nepaci sa mi ten pristup. Najprv ma vyplasia, ze z jedneho mesiaca na druhy sa mi urobi endo-cysta na vajecniku, ktoru som nemala 5 rokov, potom za dva mesiace povedia, ze tam ziadna nie je, ale ze je myom v maternici. Na buduci cyklus mi povedia, ze som prisla z Marsu a som vlastne chlap alebo co.
A ked uz mam teda myom a ona ma pri mne napisane, ze mam lavu stranu celu prirastenu k maternici, a prava len VYZERA OK, tak naco mi chce dat inseminaciu? Aby som vyhodila kopec prachov za nieco, co ma 5% uspesnost, navyse, ked nemam problem s hlienom, ale velky problem s vajcovodmi?
Mam sto chuti zmenit CAR, ale ked najblizsie je v BA ☹ ☹ to by sme nezvladali.
...
som asi sibnuta, toto je sice len druhy cyklus... ale cakala som nieco ine. Pripadam si ako debil uz, ze ona sa na mna usmeje a povie, ze supeer, drzim palce, ked bude meskat menzes, pridite... A ja aj tak viem, ze meskat svinucha nebude. Neviem co mam robit. 😒

nelly3
4. dec 2008

ahoj lenocka 🙂 no to co je za lekarku 😠 , ja zase rano som isla na wc a kukam a krvavy papier, asi sa mi menzes uz rozbieha, ale mam ho mat az o tyzden tak neviem co to je zase 😠 nech uz idem pod ten noz a mi to tam pekne vycistia a pouvolnuju lebo ma slak terafi z toho vsetkeho.

nelly3
4. dec 2008

lenocka ja si myslim, ze z tych tabletiek nespinis, ja ked som bola na dovolenke cez leto pri mori, tak som brala tabletky na oddialenie menzesu a po spineni ziadny naznak a ked som ich vysadila tak zase 😝

nelly3
4. dec 2008

a ta inseminacia je podla mna uplna blbost

lenocka3
4. dec 2008

cau nelly 🙂
no, aj ja si myslim, ze je to nie blbost, ale riadna kravina 😠 😠
poslem ju niekam.... este som si povedala, ze aj tak mi zostava doma Pregnyl na dalsi cyklus, tak skusim este raz, cize dohromady 3 cykly a potom urcite nie inseminacia. Bud laparka, alebo umele...

janis24
4. dec 2008

ahojte kocky, hlasim sa z domu, vzala som si dva dni dovce, lebo som uplne dead z tej choroby...

lenoc to co tu citam? Skus jej slova brat s rezervou, ja viem, ze je to tazke, ale doki v carkach sa kolkokrat v tych veciach nevyznaju tak dobre, ako by sme si zelali. jednaj podla toho, co si ty myslis, ze je spravne. Priznam sa, ze mne hned na zaciatku bolo divne, ze ti navrhli takyto postup. A to preto, ze tvoj stav poznam uz dlhsie a viem, cim si prechadzas, a oni sa rozhoduju na zaklade jednej jedinej konzultacie a kopec veci proste prehliadnu. To IUI by som uplne vylucila, to je fakt blbost. No a co sa tyka toho myomu, cele mi to pride nejake podozrive, naskor cysta, potom nie a namiesto nej myom??? Lenoc ty mas super dokiho, takze by som sa asi spolahla na jeho nazor, cize ak mas pochybnosti, skoc za nim a budes si na istom 😉

nelly ajoj, je to otrava ta nepravidelna mrcha co? Ale radsej ju mat, ako keby neprisla vobec, teda pokial to neznamena tt, lebo mne to robila v kuse, proste si tri mesiace nedosla a ja som robila testy jak blazniva a minula kopec prachov 😠

nelly3
4. dec 2008

ahoj janis 🙂
praveze je ju mam uplne skoro presne, tak neviem co sa deje, a pred 2 tyzdnami co som spominala, ze som mala bolesti a tak (potom to preslo) no fakt neviem co zase sa mi tam robi a vytvara alebo co 😠 ale pri endo je vsetkoooo mozne

janis24
4. dec 2008

no to mas teda pravdu, myslim ze kazda z nas je toho zivym prikladom 😀 😝

lenocka3
4. dec 2008

ahoj jani 🙂
mas pravdu, skocim asi k dokimu.
Uz ma napadaju take veci, ze ked som po ms nespinila vobec, tak sa to tam nejak "zhluklo do jednej masy" a ta teraz tvari ako myom. A buduce sono tam nebude, lebo sa to vyplavi pri mrsine. Uvidim, ci budem po mrche spinit, alebo nie...
baby 😵 zacinam s brusnymi tancami 😀 vsade pisu, ze pomahaju pri menstruacnych bolestiach 😀 tak som zvedavaaaaaa
navyse chcem schudnut 🙂 tri mesiace duphastonu a podobnych zalezitosti a zase som pribrala... uz mam 59 kg... takuto vahu som nemala este ani po jednom zoladexe 😝 Uz aj mama mi hovori.., no schudnut by si mohla, co ti budem klamat... 😠 nezabudajte, ze mam 158 cm 😀

janis24
4. dec 2008

vidis, pekne si si ten myom vysvetlila 😉 A vyzera to byt aj dost pravdepodobne...
Takze si sa rozhodla pre tanecky 😀 Parada, dufam, ze to pomoze aspon na jednu oblast, aj to bude uspech 😉 Minimalne je to vraj dobre na psychicku pohodu a vyrovnanost, tak daj potom vediet, ake mas dojmy, kedy zacinas?

lenocka3
4. dec 2008

Dnes jani 🙂
budem podrobne informovat 🙂 😀
...ak zajtra budem vladat prist do prace a nebudem mat svalovicu 😀

scarlette
4. dec 2008

lenocka ja by som sa tiez nespoliehala na nazor doktorky v CARku, kedze mas pochybnosti a ani sa necudujem skus ist k svojmu lekarovi nech to kukne...

a kocky dnes som bola v CARku aj ja aaaaaaa buduci stvrtok mame KETko, sliznica je super a uz teraz cakat aby sa drobci pekne rozmrazili 😵

janis24
4. dec 2008

scar to je krasa 😵 Budem ti velmi drzat palceky, aby vsetko slo hladko a coskoro si mala uchytenych drobcov v brusku 🙂

scarlette
4. dec 2008

jani dikes, ja som taka natesena volala muzovi 😀

ellianka
4. dec 2008

ahojte babuľky 🙂
prišla som vás po dlhšej dobe pozdraviť a len tak narýchlo mrknúť ako sa vám darí...neviem či stihnem všetko
spätne prečítať ale intenzívne na vás myslím 😵
držte sa 🙂 😵 🙂

janis24
5. dec 2008

jeeeej elli ahoooj! 😀 To som rada, ze si sa ukazala 😉 Nemusis stihat vsetko citat, radsej ten cas vyuzi zmysluplnejsie a popis ako sa dari 😉

pink_lady
5. dec 2008

ahojte hviezdy 😉

co mate noved? nemam cas to vsetko spayne citat ☹ 😔 nejaka nova tehhulka nepribudla? 😵

ja sa mam tak cudne (neratajuc vela roboty 😖 ) ale ...

vtedy co soms a tu rozplyvala pred dvoma tyzdnami ze akuu krasnu ovulku mam, ze na 14.den - tak to som si dni pomylila, to bolo na 8. den 😕 takze trosku posunuta ovu, no ale ze bola... No a vcera cely den mi bolo tak divne, ze sa mi aj hlava krutila, aj zimnicu som mala a brucho ma pobolievalo, mala som pocit ako keby na mrchu ale zdalo sa mi to cudne, ze na 19.den a pred tym ziadne bolesti, 😅 , no a vecer naozaj taku čľup prisiel, taky jeden vacsi cerveny flak a odvtedy nic akurat ma dost brucho pobolieva takze milostpani by si mohla rozmysliet co chce ci sa rozbehnut alebo este aspon tyzden pockat 😠 😠

nelly3
6. dec 2008

ahojte 🙂 ellianka, ze si nas prisla kuknut, uz si tu dlho nebola. ako sa mas?
scarlette: cakame len same pozitivne vysledky, juj tesim s tebou 😉
no mna pobolieva brucho, typujem, ze zajtra alebo v pondelok ma chytia kramy, hlavne, ze v pondelok idem k lekarovi si dohodnut operaciu.

lenand
8. dec 2008

čavte kočky kde ste ja dnes odychujem po víkende bol dost naročny oliverko mal v sobotu narodeniny tak sme celí víkend oslavovali dostal vela darčekou a velmi sa tešil dnes ma oslavu v školke 🙂
😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

pink_lady
8. dec 2008

ahojte 🙂

lenand super, dakujeme a kedze tu nikto nie je par riadkov som zjedla sama 😀

nelly ako si dnes dopadla?

ja dnes dovolenkujem takze si uzivam 😀