Budúce tehuľky s endometriózou

monika3
4. mar 2008

Tak babulky je tu nova tema....ktora znaci ze budeme tehulky cochvila. Porazime tu neprijemnu endometriozu 😠
Tak co Libi, Lenocka moze byt? 🙂

lenocka3
12. dec 2008

teda - je par takych, co im to ide 🙂 Leni to vyslo po prefukoch 🙂

lenand
12. dec 2008

lenočka maš pravdu ja som sice otehotnela prirodzene ale tiež to nešlo len tak šup a hop prvykrat najprv laparka plus prefuk a liečba zoladexom 6 mesiacou a druhy krat tiež laparka a prefuk ale keby to nešlo prirodzene určite skusime aj ivf

scarlette
12. dec 2008

lenocka tak teraz nech da lenka davku len pre teba a riadnu lebo ja som uz zjedla 😅
leniiiii davku este pre lenocku 😕

lenand
12. dec 2008

😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

scarlette
12. dec 2008

lenockaaaaaa papkaaaaaaaam 😀

katrin21
12. dec 2008

no ved aj ja som po LSK, tak a tri mesiace budu injekcie, tak to hadam bude stacit..... ja to tomu verim.... na umele by sme asi nesli... teda aspon zatial.... mozno, keby to naozaj dlho neslo ....

lenocka3
12. dec 2008

a ja? ja sa nehram, ja som mala teraz robotku a som nestihla 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢
😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢

lenocka3
12. dec 2008

scaaaaar 😀 ty loptoska - vsetko zjes 😀 😀 😀
ale co - len si pekne daj 😵

scarlette
12. dec 2008

lenoc ja som ich nespapkala, ale spravila som preklep, to malo byt
lenskaaaaaaa papkaaaaaaaj 😀

kveta
12. dec 2008

Scarlett, a stimulácia na IVF nepodporuje endometriózu?

scarlette
12. dec 2008

kveti mozno trosku ale potom by ziadna kocka s endometriozou nemohla ist na IVF

kveta
12. dec 2008

Len ja to potrebujem vedieť kvôli tomu, lebo naše spermie pravdepodobne spôsobia veľa spontánnych potratov, než to vyjde, takže aj kvôli tomu potrebujem vedieť, či sa dá s endometriózou skúšať viacero stimullácií na IVF, lebo my tých pokusov, ak nepôjdeme do darcovských spermií, potrebujeme viac. Chápem, že žena s endometriozou môže podstúpiť IVF, ale ja potrebujem vedieť, či môže podstúpiť viacero IVF.

janis24
12. dec 2008

kvetka ahoj, ano isteze moze podstupit viacero ivf, ved od toho to je, ja pojdem na jar na druhe. Ale samozrejme, ze su tam rizika, lebo stimulacia podporuje rast endo cyst na vajecnikoch, cize je mozne, ze pomedzi jednotlive ivfka budes musiet podstupit laparoskopicke odstranenie tych cyst...

csilla76
12. dec 2008

ahojte 🙂 kvetka,ano moze zena s endometriozou podstupit viacero ivf,ja som ako zivy priklad-teraz stimulujem na 3 ivf. 😉

dnes som bola na kontrole,aj nadalej mam 6 peknych folikov,este picham do nedele injekcie a v pondelok sa idem ukazat dokimu a v stredu bude odber 🙂 katrin vy ako dlho snazilkujete?leni diky za virusiky 🙂

lenocka3
12. dec 2008

baby 😒 ☹ ☹
mne sa teraz po dlhom case ozval znamy jeden...nepodareny... ze co robi moj manzel, ked som netehu... ze ma nasypat cukor na okno pre bociana, a ze ked nepomoze, tak mam podrzat a viac sa k nemu tulit ☹
no sak ma skoro drblo s prepacenim.... hrca v hrdle ☹ ☹ ☹ 😖 😖

kveta
12. dec 2008

Ahojte, ďakujem Vám veľmi pekne. 🙂

lenocka3
12. dec 2008

a to nas caka zajtra oslava... tam si len zase uzijem, ze preco mi brucho nerastie...

janis24
12. dec 2008

lenoc 😔 Co ti na to povedat? Tak to vsetkym vytmav na rovinu a mas pokoj, lebo inak to bude stale o tom istom...

kveta
12. dec 2008

Lenocka3, nás sa včera známy pýtal, či máme deti. Ja, že nie. A známy: Takže ešte stále dávate prednosť kariére pred dieťaťom... Ani si nevšimol, že sa neviem ani poriadne vystrieť, čo ma bolí brucho po laparke... ☹

Dievčatá, to hormonálne utlmovanie na pár mesiacov sa robí tabletkami alebo injekciami?

kveta
12. dec 2008

Lenocka3: to s tým bocianom 😢

lenocka3
12. dec 2008

kveti - ako komu, niekomu daju inejkcie, niekomu tabletky - neviem ti poradit, co daju tebe 🙂 Ale tri mesiace ujdu rychlo,neboj 😉

jani - ja to nedokazem povedat pred vsetkymi.... tam by to nikto nepochopil, vsetci su taki... ja to fakt nechcem sprosto povedat - ale taki v tomto smere zadubeni a neznali a nechapajuci a odmietajuci co len slovo HAK, toboz IVF... minule som zistila, ze moja svagrina /24/ nevie, co je ovulacia 😕 Oni si vsetci myslia, ze jednoducho - dvaja sa zoberu, hupsnu na to, do roka babo - vsetci su zariadeni podla tohto vzorca, vsetkym to tak vyslo /niektore rodili aj 3 mes po svadbe 😀/. Radsej pochopia to, ze deti teraz este nechcem, ako to, ze nemozem. Aj to zoparkrat vyslovili, ze no, mladi nechcu deti, radsej si chcu uzivat... 😒

lenocka3
12. dec 2008

no... tak sa tvarim, ze si chcem uzivat 🙂
juj - a skoro som zabudla - vsetci taki svatuskari... och boze, keby sa aj spravali podla toho, coho maju plne usta... ale to tak byva 🙂 Ako sa to hovori? Vodu kaze, vino pije? 😀

lenocka3
12. dec 2008

aaaale co 🙂
Dnes ideme s manzom na nakupy 😵 Zboznujem take vianocne - tam servitocky, tam sviecky na stol, tam taky svietnicek s anjelikmi 😀 tesiiiim sa 🙂

scarlette
12. dec 2008

kocky teraz somsa zobudila ale...
lenoc ten znamy je totalny debil....
kvetka dufam ze ti kocky zodpovedali otazky

lenocka3
12. dec 2008

scar - 🙂 ty sa mas, takto si pospinkat - to sa babatenko bude pri tebe mat 🙂
eset 5 minuuuut a idem dnes domenkov 🙂
pekny vikend vsetkyyym 🙂

mirip
12. dec 2008

ahojte, babenky, viete čo je dobrééééééé? ked som včera písala že nikto na mna nepočká do februára tak ste ma všetky utešujete že nemám byť smutná........ale ja som ta nedala ani nemala smutného smajlíka ale takého nasratého že čas ide pomaly 😠 a potom vyrehotaných 😀

rikuska21
12. dec 2008

ahoj babulky, no dlho mi trvalo kym som sa o vas podozvedala trosku noviniek, co som za ten mesiac zameskala.

je to dlho co som tu nebola, ale asi je to normalne .Dnes som mala zacat prvu stimulku, no som velmi smutna, lebo nam to vychadza 14 den na vianoce a v Gyn five maju prave vtedy dovolenku, Takze dalsi mesiav fuc.
Inak takuto silnu mrchu som este nemala. Normalne pohotovost a injekcia no fuj. 😝 😝 😝 😝

katrin21
15. dec 2008

kveta: ja vazne nechapem, ako ta moze boliet brucho po laparke... co si tam mala toho tak vela? mjna brucho nebolelo vobec, skor hrudnik z toho nafuknutia..... co potom by si robila po laparotomii alebo cisarskom?

katrin21
15. dec 2008

csilla: my sme sa este v podstate nesnazili, lebo som nevedela , ze mam endo... az mi doktor nasiel cystu,, sme spolu len rok a pol, takze az teraz sa chceme zacat snazit, na operacii som bola 29.10... v podstate sme sa snazili len ten jeden mesiac pred oper. ale to by bolo fest stastie, aby to na 1x vyslo, zvlast ked nie sme spolu denne.... takze ideme na to od februara.,.no lebo 28. januara mi prestane ucinkovat posledna injekcia... neviem, ked sa mi obdnivi ovulka, ale skusat budeme, keby sa nam podarilo tak, ze uz mozno ani nedostanem, to by bolo super... ale podla mna to je realnejsie tak v marci..... uvidime..

nelly3
15. dec 2008

ahojte 🙂
ako sa mate? ja som cez vikend prvy krat piekla medovnicky, no zo zaciatku som myslela, ze to cesto vyhodim do kosa, ale potom som dala do neho trosku vody a medovnicky su na svete 😀 a daju sa normalne aj jest 😀
katrin ja som od poslednej hor. injekcie dostala az po 3-4 mesiacoch prvy menzes lebo ucinkovali este tie injekcie. este 5 dni a ficim na dovolenku jupiiii 😎