Budúce tehuľky s endometriózou

monika3
4. mar 2008

Tak babulky je tu nova tema....ktora znaci ze budeme tehulky cochvila. Porazime tu neprijemnu endometriozu 😠
Tak co Libi, Lenocka moze byt? 🙂

scarlette
15. dec 2008

dokazali sme tooooo 😀

katrin21
16. dec 2008

scarlette: asi budes v tom... moja kamoska ma kyslelinu vzdy uz 5den po oplodneni... teraz je v tretom tyzdni , caka druhe dieta a uz mi davno hovorila.." ja budem tehotna, mam kyselinu a na prsiach zily..."--- tak drzim palce

pink_lady
16. dec 2008

scar super takze si to vychuntavaj 😅 aj podla mna to bude tehu 😵

pink_lady
16. dec 2008

inak kocky dobre ranko 😎 komu sa tak nechce ako mne? 😀 😔

katrin21
16. dec 2008

mneeee!! boze , ja mam taky odpor k praci, strasne by som potrebovala ist uz na tu matersku, aby som bola chvilu doma... nechce sa mi rano vstavat ( to sice budem aj babatku, ale zostanem doma v teple....)..
uz len dva dni a mam dovolenku !! sa tak tesiiiiiiim!

a drahy mi dnes oznamil, ze ideme na ples do ruzindola *21.februara.. 🙂

janis24
16. dec 2008

cafte cafte, boze toto je pocasie, len spat a spat 😅 😀
scar bodaj by si dostala taky krasny vianocny darcek 😵
my ideme na stefana na ples, takze uz za chvilku, uz sa tesim... 😉

pink_lady
16. dec 2008

jej baby aj ja chcem plesat 😅 😀
janis, neprezradis kkde swte boli lyzovat v tom rakusku? potrebovala by som tip 😉 😅

lenocka3
16. dec 2008

dobre ranko kocky 🙂
mneeeeeeeeeeeeeeee sa dnes tiez nechce 😀
baby 25DC a nic 😀 ziadne spinenie - uz len to je pre mna krasny vianocny darcek 😵 😵 este keby mrcha bola bez bolesti, trvala 4 dni a nic viac, tak ja sa...., ja sa aj opijem 🙂 kocky, naozaj by mi v takomto pripade nevadilo, ze nie som tehu /zatial/.
aj my ideme plesat - 26/dec a niekedy v januari ideme na dalsi 🙂 😀

pink_lady
16. dec 2008

lenoc tak super 😅 a co ty vies ci sa nahodou aj nezadarilo a preto ziadne spinenie? 😵

ja mam take cudne pochody v podbrusku ako keby ovulka ale ved som este len 5.DC 😕

lenocka3
16. dec 2008

nezadarilo 🙂 si myslim 🙂 nic necitim. Akurat krce v brusku ustali a ako to vzdy spominam - pekne to vychadza, ze ma cakaju dva dni ticha pred burkou 😀 ako kazdy mesiac 🙂

a to asi nebude ovu na 5DC... neprechladla si?.... 😕

pink_lady
16. dec 2008

neviem ☹ mozno aj ano, ale zas ja mavam ovu pravidelne na 8 DC, ale na 5DC sa mi zda uz prilis prehnane 😕

janis24
16. dec 2008

lenoc, co bezbolestna mrcha, ziadna mrcha! 😀
pink jasne ze prezradim, boli sme v Semmeringu, to je najblizsie, asi 260 km od nas, taku hodinku a pol z Blavy... Tam pomaly ani nepocujes nemecky jazyk, vsetko Slovaci a Cesi. A je tam super, tooolko snehu, len keby som sa mohla hybat a jak naschval mi od rana vsetko pada z ruk, tak furt nadavam, lebo sa musim zohybat 😠 😀

csilla76
16. dec 2008

ahojte 🙂 scar no vidis mozno ta kyselina bude tehu priznak drzkám palce silno 🙂

inac ani mne sa nechce,nedavno som sa zobudila ale nechceeeeeeee sa mi nicccccccccc 😅 😕

lenocka,janis idete plesat, 😉 tak prijemnu zabavu 🙂 pink ako ,mas ovulku? 😉

katrin avooj,preco nedas nejaku fotecku o sebe a by som kukla aj kristinku-ona je uz velka slecna 🙂

monika3
autor
16. dec 2008

Ahojte plesajuce devy.. 🙂 🙂 🙂

Tak hlasim ze mame jedno babo, videli sme aj akciu srdiecka, no bolo to uzasne....velmi to prajem zo srdca kazdej z Vas, verim ze ak sa to podarilo mne so vsetkym moznym co mam, co je fakt jeden velky zazrak, tak urcite ste zachvilu tehulky vsetky 🙂 🙂 🙂 Velmi Vam to prajem 🙂

este mame dlhu cestu pred sebou ale verim ze to niako zvladneme 🙂
videla som ze Lenand uz ma 21 tyzden, to teda leti...

csilla76
16. dec 2008

monik gratulujem,to je nadhera,prekrasny pocit,ze 😵 😵

pink_lady
16. dec 2008

jeji monika gratulujeeeem 😵 😵 😵

janis - diky 😉

csilla a kedy bude transfer? 😉

janis24
16. dec 2008

monik 😵 😵 😵 😵 😵 😵 az sa mi chce plakat...Urcite to zvladnete, musite! 😉

csilla76
16. dec 2008

pink neviem este kedy bude prenos,podla toho akej kvality budu vajka aj spermie,ci bude predlzena kultivacia.zajtra mi isto povie.

monika3
autor
16. dec 2008

Dakujem Vam babulky,

vidim ze aj Vy ste riadne pokrocili .....verim ze Vam ivf dopadne uspesne 🙂

Janis kedy idete na dalsie?

janis24
16. dec 2008

este neviem ako nam to vyjde, vidim to tak na marec, ale ked budem muset ist na dalsiu laparku tak aj neskor... 😔

scarlette
16. dec 2008

bre ranko kocky,,,
monika zo srdiecka gratulujem to su take super spravy na rano 😵
katrin takze ak su aj zily priznakom mam aj tie....ja tomu tak straaaasne verim ale opatrne naplno to bude az ked potvrdi testik 😵 😵

lenocka a janis Vam zavidim to plesanie, moj manzel na to nie je... ☹ a na tento rok si uz kvotu tancovania splnil, to je raz za rok u neho... ale aspon ideme vo stvrtok spolu na ich firemnu party tak sa tesim aspon z toho aj ked ja som sofer...

pink_lady
16. dec 2008

no ved dobre ze si sofer scar aspon ta nebude lakat vinecko 😉 😀

janis24
16. dec 2008

scar moj na to tiez nie je, ale kedze sa prizenil do tanecnej rodiny, musi si zvykat, plesy to je moje 😀 Ale chodime spolu aj na tanecnu a celkom ho to zacalo bavit, je tam sranda 😉

monika3
autor
16. dec 2008

jej vy ste teda roztancovane....

to fakt vyzera na same plesy 🙂 🙂 🙂

babulky idem vybavit niake veci tak zatim paaaa 🙂 🙂 🙂

lenocka3
16. dec 2008

boze monicka 🙂 😵 😵 😵 😵
tie krasne t-cka 😵 😵 😵 😵 naaadhera 😵 😵 urcite to zvladnete obaja 🙂

katrin21
16. dec 2008

csilla: mne sa nedaju vkladat fotky, neviem preco.... ale nejake mam na mojej svadbe ako katrin21... ale nie je tam dcera.. vsetky fotky su totiz velke, viac ako 700kb.. a neviem ich zmensit a aj tie co tam mam mi pomohla vlozit adminka cez nejakeho chalana.... pisem z prace, a asi su tu nejake ochrany.. ☹(

scarlette
16. dec 2008

pink v tom problem nie je ale milujem vozit pripiteho muzika... ten potom taaaaak kibicuje do soferovania ze az... ked je triezvy jazdim super ale ked ma vypite tak uz chce aby som mu ukazala co nase auticko dokaze... ja nemam problem ist podstate velmi rychlo (cestu z ba do nitry som minule spravila za 35minut) ale jazdim tak vtedy ked viem ze mozem... urcite nie za tmy a podobne....

pink_lady
16. dec 2008

katrin fotky velmi jednoducho zmensis cez microsoft picture manager, mas to na kazdom pc, ... 😉 len si fotku treba otvorit v tom programe 😉

scar tak to potom drzim palce na stvrtok 😅 🙄

scarlette
16. dec 2008

pink tu ta opravim, nie na kazdom pc mas MS picture manager, skor to vidim podla toho aky mas Office 😉
a radsej na piatok to by nemala prist mrcha 🙂

csilla76
16. dec 2008

aha ..no neva katrin..pohladam ta na MS a pokukam fotecky. 🙂 jasne scar ze ti silno drzkáme palce aby ti oznámili tu najuzasnejsiu spravu .to by bol krasny darcek pod stromcek 😵