Budúce tehuľky s endometriózou

monika3
4. mar 2008

Tak babulky je tu nova tema....ktora znaci ze budeme tehulky cochvila. Porazime tu neprijemnu endometriozu 😠
Tak co Libi, Lenocka moze byt? 🙂

ellianka
20. mar 2008

monik a snažilkujete?

mirip
20. mar 2008

ani nie tri roky je dosť dlhá doba a ja som už zo všetkého unavená aj doky bol minule vyvalený ked som mu povedala že MS dorazil, si myslel že som tehula a vždy ked mi predpíše tabl po folikulometrii mi povie aby som sa potom ozvala, ked príde MS alebo budem mať pozit. test si myslí aj on že je to také jednoduché, lebo posledú dobu sa vždy trafíme do ovulky a nič asi si deti ozaj nezaslúžime a vôbec skotočne aj ked mi to nie je po vôli začínam sa zmierovať aj s takou myšlienkou že deti nebudú

monika3
autor
20. mar 2008

My ano, ale podla lekarov uz mozeme iba s IVF snazilkovat... 😒

ellianka
20. mar 2008

aj nám to hovorili ale teraz sa to pravdepodobne podarilo bez nich 😉
monik a endo máš na vaječníkoch?

monika3
autor
20. mar 2008

ano na vajecnokoch 😒 obcas ma boli aj napravej strane kde mam tu cystu

mirip
20. mar 2008

no ako tak pozerám do iných tém všade samé pribúdajúce tehule aj dnes a mne sa tlačí len jedmo zase iná a nie ja........ začínam mať depky, idem niečo robiť a dať si na pár dní od koníka pokoj lebo sa zbláznim, vždy ma šťastie obchádzalo dokonca aj muž mazbalil až na druhýkrát takže smola odo mna zrejme tak ľahko neodíde, ahojte 😢

ellianka
20. mar 2008

mirip nezúfam, ja mne sa to stávalo...hovorí sa, že keď človek najmenej čaká, zrazu to príde. viem, že ľahko je hovoriť o to ťažšie prežívať ale ty si silná a určite to prekonáš a tie dve // prídu 😉 som si 100% istá

ellianka
20. mar 2008

monik, som na tom tak isto...dokonca aj tú cystu mám v pravo 😨

monika3
autor
20. mar 2008

Miri zvladnes to a dobojujes to aj ty k // palickam....

Eli veru mame to rovnako...na pravo , ani neviem ako to mam teraz.... 😨

janis24
20. mar 2008

no vidite, mne sa dvakrat spravili hned na obidvoch, sak aby jednemu vajecniku nebolo luto... 😉 A loziska mam aj na maternici, cize mna neobislo skoro nic

ellianka
20. mar 2008

ja to mám tiež na obidvoch ale ten pravý je už skoro celý - jedna veľká cysta...
endo je poriadna pliaga, keby som ju chytila pod krk riadne by som jej ho vytočila, za nás za všetky 😠

monika3
autor
20. mar 2008

janis na oboch som mala aj ja, len na uzg vidno vzdy na pravej strane

mirip
20. mar 2008

nič si z toho nerobte mne podľa vyjadrenia dokyho ložidká maternicu, valečníky, vajcovody obišli a bolo všetko na moč.cestách a najväčšie na moč. mechúre a aj tak sa smažíme asi zbytočne

ellianka
20. mar 2008

mirip veď to je úžasná správa, že reprodukčné orgány endo obišla 🙂

mirip
20. mar 2008

čo z toho ked aj tak je to bez výsledku a očividne je z toho aj moj doky, ktorý je momochodom vinikajúci aj ako prychológ vie povzbudiť, očividne je aj on z toho vykoľajený že sa nedarí a nedarí takže nie všetko dobré je vždy dobré

ellianka
20. mar 2008

mirip a do ktorého car chodíš?

janis24
20. mar 2008

mirip ale ty este nie si v CARku vsak? Ved vy este skusate prirodzene, takze aj tak ste nevyskusali vsetky moznosti a bohvie ked nabehnes na IVF, ty mas obrovsku sancu ze ti to vyjde na prvy sup. A manzel bol na spermiograme?

mirip
20. mar 2008

ja nechodím do car ja chodím k dokymu normálne na gyn. oddelenie, je zast. primara a je vinikajúci, a odborník na sterilitu teda zaoberá sa tým a spolupracuje aj s centrami a ja zatial nemusím chodiť nikam nedoporučil mi ani nevybavil lebo on je sprostredkovateľ pre takéto centrá pre južné. slovensko a chodí do BA často a ja zatial nikam nemusím

janis24
20. mar 2008

a spravil ti aj hormonalny profil?

mirip
20. mar 2008

no janis ja má priechodné všetko aj v dobrom stave tá nízka sloznica že teraz mám je ovplyvnená tým že beriem clostilbegit ono tie lieky sú podľa dokyho výborné na rast folíkov ale toto je vedľajší účinok, že maternica reaguje takto 😒 a preto mi dal na to teraz lieky a od 16DC mám duphaston že je to ak by náhodou na podržanie tehot. ale my sme teraz zrejme ovulko prešvihli od 13DC snažíme aj včera večer a ovulka bola asi až dnes ráno 😒

ellianka
20. mar 2008

mirip a vyšetrili aj manžela?

mirip
20. mar 2008

ano robil aj prifil, je dobrá robil hop 2X a teraz tento cyklus nie, tam bola len tá maternica nízka inak všetko ok

mirip
20. mar 2008

ali 2X on je dobrý má normaspermiogram, dokonca začal jesť aj zinok, ten je dobrý na kvalitu aj výkon sperm. a tiež papá ananás lebo párkrát sa mi stalo že to......... ma štípalo po a po ananáse/to kdesi na int. on vyčítal/ je to vraj sladké 😀 aj ked som nechutnala 😝 🙄 už to neštípe takže asi je v tom niečo pravdy

mirip
20. mar 2008

no je to zlé výsledky máme výborné a aj tak je výsledok nulový preto sme už z toho všetkého unavení

lenocka3
20. mar 2008

ahojte kocky 🙂
vy ste toho popisali 🙂
uz mi skoncila ms 😵 ideme sa zacat pomaly snazilkovat. je to neuveritelne, ten pocit, ze skoncila a nic 😵 to som uz daaavno nezazila 🙂 a baby, ja mam endo vsade, kde nemam endo, tam mam zrasty... este ze "tam dole" sa mi tie zrasty pri tych loziskach neurobili 😀 😀 😀. ale mam este vajecniky, jeden hadam funkcny vajcovod a maternicu prirastenu 🙂 a hadam nam to tento mesiac najneskorsie buduci vyjde 😎 ked ja tak strasne moc nechcem ist do ziadneho centra..... nechcem trapit muzika spermiogramom a podobnymi zalezistotami. Aj ked on nema proti tomu nic...
neviem, ci od toho zivota chceme vsetky tak vela... ved len dve palicky na teste a zdrave babo ☹

janis24
20. mar 2008

mirip tak to fakt nevzdavaj, ved sa takto snazite len dva mesiace, kolko z nas by si zelalo mat brusko v tako stave ako mas ty... Musis k tomu pristupovat pozitivnejsie a skus zamerat pozornost aj na nieco ine a bude to v poho, uvidis...

ellianka
20. mar 2008

mirip a keby ste skúsili IUI, mnohým žienkam to pomohlo hneď na prvýkrát

ellianka
20. mar 2008

ahoj lenočka 🙂

janis24
20. mar 2008

ahoooj lenocka, takze uz aj chute na snazilkovanie sa vratili? 😀
To je fakt uzasne, ze si mala pohodovu ms, bodaj by to aj mna cakalo... 😅
Ved skuste a uvidite, a neplanujes sa ist spytat za dokim, ze ako by bolo najlepsie postupovat?

mirip
20. mar 2008

o tom som rozrávala už s doktorom a ten sa na mna pozeral tak že či dobre počuje, že sme už obala fit teda muž bol a ja už som tak čo vymýšľam a na to kašlem navyše vždy sú doktori zástancovia prirodzeného oplodnenia lebo ked je to prirodzene tak vyhrá tá najlepšia,najráchlejšia a najdokonalejšia a takto je to náhodné a ked sme obaja zdravý a je to možné tak mi to ani nenavrhe a určite bude za to aby sme to pár mesiacov skúšali ešte takto