Budúce tehuľky s endometriózou

monika3
4. mar 2008

Tak babulky je tu nova tema....ktora znaci ze budeme tehulky cochvila. Porazime tu neprijemnu endometriozu 😠
Tak co Libi, Lenocka moze byt? 🙂

scarlette
17. dec 2008

lenocka to kde robis? moj muz je tiez zamestnanz v IT a posledny den v praci je tento piatok a opat pracuju az
7meho januara

csilka to je super ye mate 7kuskov 🙂 gratulujem, len si davaj pozor a oddychuj a nenamahaj sa.

csilla76
17. dec 2008

bozinku co ja pisem,mám volat po 14hod 😀 ze by este narkoza? 😀 😝

diky scar 🙂 teraz som mala najviac vajok,aj doki vravel ze je to dobre,to jedno sa niekde skrylo lebo na uzv videl len 6 zakazdym. 😉 ty sa ako citis? 🙂 drzim pale 🙂

scarlette
17. dec 2008

csilka dnes som znicena, bola som nakupovat darceky a uz mi chybaju iba dva, jeden este pojdem poriesit teraz autom, mam to cestou na jedno stretnutie, kamoska z roboty sa luci ,dala vypoved tak je zur ale ja len na cajicku samozrejme ostanem okrem ineho kvoli tomu ze som sofer, a potom este vyzdvihnem manzela a ideme domov... zajtra sa vyspinkam a idem s muzom na ich firemnu party.. ak sa nam bude chciet

a inak ma bolia na dotyk prsia 😅 😵 mam doma pripravene dva testiky, tak ak v piatok nedojde mrcha mrchava tak v nedelu testnem 🤐 😵

csilla76
17. dec 2008

fiha scar tak ty si uzivas party jednu za druhou 🙂 zelám na zajtra prijemnu zabavu 🙂

to je dobry znak ked citis prsia,silno myslim na teba nech ti to vyjde. 🙂

scarlette
17. dec 2008

csilka ale uz nevladzem, vcera som bola nakupovat, dnes som bola nakupovat, idem na party, zajtra idem na party... este ze sa dnes vyspim...
ale bolia iba na dotyk neviem ci maju boliet iba tak... vsak piatok , nedela casu dost ale blizi sa

csilla76
17. dec 2008

tak ti verim ze toho mas vela..ale aspon nemas velmi cas mysliet na to a nedela pride raz-dva a testik bude pozitivny uvidis 😵 neviem presne ze ako maju boliet ..asi je to u kazdej zeny inac.... 🙂

scarlette
17. dec 2008

no vsak uvidime, piatok je tu co nevidiet a kedze moja mrcha je presna ako hodinku, rano o pol osmej je tu... ak do vecera nepride taaaak 😵 😵 😵
oki idem na ten jeden darecek a potom party,
prajem vsetkym pekny vecer a mozno este vecer vecer pridem 😉

csilla76
17. dec 2008

aj tebe prijemny nákup a pekny vecer 🙂 mrcha nepride v piatok....uvidis... 🙂

pink_lady
17. dec 2008

jej csilka ze 7 to je urodicka, drzim vsetko co sa da 😵 a zajtra daj vediet 🙂

scar aj ty sa drz 😵

csilla76
17. dec 2008

pink diky 🙂 ty sa ako mávas? 🙂

pink_lady
17. dec 2008

csilka tak ....neskutocne sa tesim na piatoooook 😅

csilla76
17. dec 2008

to ti verim.. 🙂 a dokedy pracujes?este aj bud.tyzden? 😉

pink_lady
17. dec 2008

nieee nestraaaas 😕 😕 😀 😀 😀 v piatok naposledy 😵 😵 😵 😵

csilla76
17. dec 2008

ja,tak ok 😀 aspon si oddychnes 😉

tittika
17. dec 2008

ahojte
csillka veeelmi drzim palce 😵 a vsetkym,veeelku-e bodku-y (fazulku-y) treba dat za tymto rokom 😀
mne vysiel plan B,takze si uzijeme dovcu 😀 ale co som cakala na prvy sup po liecbe,ha-ha-ha kde ja mam na to stastie 😠

csilla76
17. dec 2008

tittika dakujem-e 🙂 uvidime co povie doki zajta 😉 a kam idete na dovcu?do teplych krajov? 😉

mirip
17. dec 2008

ahoooooooooooooj 😉

mirip
17. dec 2008

baby mám nové fotky ale len tak na kuku a dám preč, skor ako mi ich dajú admin, 😢 a tak sa teším aké hovadiny vyrábam ked sa nemôžeme snažiť aspon prídem na iné myšlienky

pink_lady
17. dec 2008

mirip pocuj klobuk dole, ty si ina sikula 😉

babulky pekne snicky prajem, uz len dva krat sa svyspim 😅 😀 a uz len cca 35 hodin (zbytok uz neratam 😀 😀 😀 )

mirip
17. dec 2008

čo bude o 35hodín pinky?
ja končím v robote tiež v piatok o 11tej mám padla a do 8.januára do 10.45 mám dovolenkuuuuuuuuuu 😀

katrin21
18. dec 2008

ahojte: baby, tak som sa vcera este dozvedela, ze ten Hudec co ma operoval, je Dr, hudec co je tu v jednej teme GINVIF... tusim Dr, Hudec z Ginvifu sa vola... takze sa venuje neplodnosti a tak...
Takze tak.

Inak Pink lady: kazdy ma len 15 dni dovolenky, kym neodpracuje 15 rokov, co ja budem mat o rok ( 32 r, rata sa studium na VŠ, takze jupi ..) alebo este mozes mat kolektivnu zmluvu, kde ti daju viac.. Ja robim v SE, takz my ju mame,.. aspon nejake vyhody 🙂)) 20 dni by bolo malo.....

Ty mas co tak vela? si ucitelka? lebo ja som tiez bola a tam sem mali vyse 40 dni, aby to vyslo na vsetky prazdniny a tak,...

janis24
18. dec 2008

ranecko zelam, fuuu ale ste tu vcera popismenkovali 😀
csillka velka gratulaciooo k vajkam, dufam, ze sa setris a hlavne nezanedbaj to pitie tak ako ja (sprosta 😠 ), min. 3 litre, oki?
Co sa tyka dovce, ja mam 25 dni...Byvalo 20 a teraz po novom je plus dalsich 5
scar cely vikend asi budem viset na koniku (popri peceni 😉 ) a cakat na tvoje spravicky 😵

katrin21
18. dec 2008

janis.. podla akeho noveho je 25 dni ????? to si kde vzala??,?

janis24
18. dec 2008

to ti nepoviem, nevyznam sa v tom, uz mi to vysvetlovali asi traja ludia a aj tak mi to vypadlo z hlavy nejak, mam pocit, ze sa to tyka zamestnancov, ktorych plati mesto...

katrin21
18. dec 2008

no neviem... tak to mate potom tiez ako statnu spravu,verejnu spravu , alebo kolekt. zmluvu.. lebo v zakonniku prace zmeny neboli, pokial viem...

janis24
18. dec 2008

nie to urcite nie, to neplati pre vsetkych, je to na individ. rozhodnuti mesta alebo sukr. firiem, akurat som sa docitala v jednom clanku, ze v tomto roku sa asi 30% firiem rozhodlo pridat zamestnancom o 5 dni dov. naviac bez ohladu na odpracovane roky...

scarlette
18. dec 2008

bre ranko 🙂

pink_lady
18. dec 2008

bre rankko 😅 vsak sa nepohadajte kvoli dovcam 😀 ja mam tolko, lebo pracujem na VS 😝

mne je dnes dako zle 😔 kyselinu mam a o ovule mam pocit ako by sa mi zastavila 😕

scarlette
18. dec 2008

inak k dovolenke som nasla toto:

Základná výmera dovolenky je 4 týždne, pričom sa po odpracovaní 15 rokov po 18. roku veku predlžuje na 5 týždňov. Výmeru dovolenky u určitých kategórií zamestnancov však neovplyvňuje dĺžka trvania pracovného pomeru (napr. dovolenka riaditeľov, zástupcov škôl je 8 týždňov a pod.).

scarlette
18. dec 2008

pink kyselina ??? 🙂 🙂 🙂
ale nezavidim ti ju ja som ju uz jeden den nemalaaaaa sa tesim ale vcera mi aj tak bolo tazko od zaludka